Ana sayfa ÜrünlerDurum Çözümleyicisi makine

Yaşlanma Vücut Analiz Cihazı Makinesi Parkinson / Alzheimer Hastalığı Tedavi Makinesi

Sertifika
iyi kalite 3D NLS Sağlık Analiz satış için
iyi kalite 3D NLS Sağlık Analiz satış için
Müşteri yorumları
Zamanında teslimat, kaliteli kontrol, sen gerçekten aradığım iyi bir tedarikçisin. Daha büyük sipariş vermek istiyorum. Yakında sizinle irtibata geçecektir.

—— Gary Strauss-ABD

Müşterim, bana vücut analiz cihazının kullanımının çok kolay olduğunu ve çok doğru olduğunu söyledi. Şimdi çok iyi satış yapıyor.

—— Richard

Ben sohbet şimdi

Yaşlanma Vücut Analiz Cihazı Makinesi Parkinson / Alzheimer Hastalığı Tedavi Makinesi

Çin Yaşlanma Vücut Analiz Cihazı Makinesi Parkinson / Alzheimer Hastalığı Tedavi Makinesi Tedarikçi
Yaşlanma Vücut Analiz Cihazı Makinesi Parkinson / Alzheimer Hastalığı Tedavi Makinesi Tedarikçi Yaşlanma Vücut Analiz Cihazı Makinesi Parkinson / Alzheimer Hastalığı Tedavi Makinesi Tedarikçi

Büyük resim :  Yaşlanma Vücut Analiz Cihazı Makinesi Parkinson / Alzheimer Hastalığı Tedavi Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SSCH
Sertifika: CE
Model numarası: GY-PDT1

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1pcs/kutu
Teslim süresi: 3-7work gün
Ödeme koşulları: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 1000
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı:: kan fotobiyomodülasyon tedavisi makinesi 1 İşlevi: İskemik inme, Travmatik beyin hasarı,
LED Miktar:: 256pcs Güç 1:: LED başına 60 mW, toplam 15 W
Sertifika:: CE Renk:: Beyaz
Fonksiyon 2:: Alzheimer hastalığı, Parkinson hastalığı Dalga boyu:: 810 nm
Güç 2:: 24 mW / cm2 OEM:: desteklenen

Biyofototerapi Beyin Terapisi Parkinson / Alzheimer Hastalığı Tedavi Makinesi

DEMANS YETENEKLERİ İÇİN UMUT io

Küresel yaşlanma nedeniyle demans hastalarının her 20 yılda bir iki katına çıkması beklenmektedir. Demansı olan kişiler genellikle yüksek düzeyde bakım gerektirmektedir, bunların çoğu gayri resmi bakım verenler (örneğin aile ve arkadaşlar) tarafından sağlanmaktadır. Hastalık Kontrol Merkezleri, 16 milyondan fazla Amerikalının Alzheimer veya diğer bunamaları olan kişilere ücretsiz bakım sağladığını bildiriyor. Bu resmi olmayan bakıcılar ve yardım ettikleri sevenler, depresyon ve çeşitli diğer eşzamanlı sağlık komplikasyonları açısından yüksek risk altındadır.

“Yıllarca süren araştırmalardan sonra bile, nörodejeneratif bozukluklara (demans, Alzheimer ve Parkinson gibi) fayda sağlamak için henüz bir ilaç geliştirilmemiştir.” Demansa yardımcı olmak için reçete edilen birkaç ilaç (kolinesteraz inhibitörleri ve memantin) geçici olarak çalışır ve önemli yan etkilere neden olabilir. Bununla birlikte, demans tedavisi için fotobiyomodülasyonun kullanımını destekleyen kanıtlar artmaktadır.

DEMANS İÇİN TEDAVİ OLARAK FOBİYOMODULASYONUN KANITI

2017 yılında, Fotomedisin ve Lazer Cerrahisi, fotobiyomodülasyon terapisinin (PBMT) etkileri üzerine bir klinik çalışma yayınladı. Beş deneme katılımcısı, 4 haftalık takip süresi ile 12 hafta boyunca günlük PBMT aldı. Her katılımcıya daha önce demans veya AD tanısı konmuştu. Çalışmada, her bir katılımcının demansının başlangıçta ve günlük 12 haftalık PBMT sonrasındaki şiddetini ölçmek için Tıbbi Ruhsal Durum Sınavı (MMSE) ve Alzheimer Hastalığı Değerlendirme Ölçeği (ADAS-cog) kullanılmıştır.

Çalışma, 12 haftalık günlük PBMT'nin biliş, uyku ve anksiyeteyi önemli ölçüde iyileştirdiğini ve gezinme sıklığının yanı sıra öfkeli patlamaları azalttığını buldu. Aslında bir katılımcı, 4 haftalık tedavi edilmeyen dönemden muaf tutuldu çünkü 12 haftalık PBMT'sinin olumlu etkilerinde önemli bir erozyon yaşadı. Regresyonu kendisi ve ailesi için gereksiz bir zorluk olarak kabul edildi, bu nedenle katılımcının günlük PMBT'ye devam etmesine izin verildi. Bildirilen advers olay yoktu.

DAHA FAZLA BİLGİ

DEMANS NEDİR?
Demans, fatura ödeme, araba kullanma ve giyinme gibi günlük işlevleri yerine getirme yeteneğiyle ilgili bilişsel bozulma için tanımlayıcı bir terimdir. Demansın yaygın nedenleri arasında Alzheimer hastalığı (AD), Parkinson hastalığı ve Huntington hastalığı bulunur. Demans, aşırı alkol kullanımı ve serebrovasküler inmeler gibi diğer durumlardan da kaynaklanabilir.

FOTOĞRAFÇILIK NEDİR?
Fotobiyomodülasyon tedavisi (PBMT), 1960'lardan beri araştırmalarda öne çıkan güvenli, invaziv olmayan bir tedavidir. PBMT hasarlı veya ölen hücreleri uyarmak, iyileştirmek ve onarmak için görünür veya kızılötesine yakın ışık (NIR) kullanır.

Biliş ile ilgili birçok PBMT çalışması küçük olmasına rağmen, sonuçları plasebo kontrollü çalışmaların gelecekteki tasarımını teşvik etmekte ve garanti etmektedir. Demans için bir tedavi seçeneği olarak PBMT'yi destekleyen kanıtlar büyümeye devam ettikçe, demans için PBMT'nin “önümüzdeki yıllarda ve on yıllarda ışık tedavisinin en önemli tıbbi uygulamalarından biri haline gelmesi” mümkündür.

IŞIK TEDAVİSİ NASIL ÇALIŞIR?
PBMT, beyin hücrelerinin ATP adı verilen daha fazla hücre enerjisi üretmesine yardımcı olmak için ışığı kullanır. PBMT, hücrenin foton emilimini arttırır, bu da iltihabı azaltır ve serebral kan akışını artırır. Sonuç olarak, PBMT beyin hücrelerinin kendi kendini onarma ve iletişim kurma yeteneğini arttırır. PBMT kullanımından olumsuz yan etkiler bildirilmemiştir.

Işığın cilt hücrelerinin D vitamini üretmesine yardımcı olduğu iyi bilinmektedir. Bu mümkündür, çünkü görünür ışık biyolojik dokulara birden fazla düşündüğünden nüfuz eder. İlginç bir şekilde, kırmızı ve yakın kızılötesi (NIR) ışık yeşil, mavi veya mor ışıktan daha derine nüfuz eder. Bu fenomeni elinizle beyaz bir el feneri parlatarak, diğer tarafta kırmızı bir parıltı gözlemleyerek (mavi ve yeşil dalga boyları 'kayboldu' çünkü görselleştirebilirsiniz)

DURUM ÇALIŞMALARI
2017 yılında Alzheimer Birliği Uluslararası Konferansında sunulan bir vaka çalışması, bir AD hastasının PBMT'ye yanıtını belgeledi. Katılımcıya, intranazal cihazı ile birlikte 17 hafta boyunca haftada 6 kez ev alması ve kullanması için bir PBMT kulaklık seti verildi. Geliştirilmiş biliş ve yaşam kalitesi sonuçları günler içinde fark edildi ve 17 haftalık tedavide iyileşmeye devam etti. PBMT'nin ikinci gününde, hastanın “sessizlikten ortaya çıktığı ve anlamlı konuşmalar yapmaya başladığı” bildirildi. Olumsuz yan etki gözlenmedi.

modülasyon, terapi makinesi, kızılötesi ışık tedavisi, beyin fotobiyomodülasyon 810nm, yaralanma kask tedavisi,

ışık tedavisi / terapi makinesi /

Fotobiyomodülasyon Tedavisi (PBMT) nedir?

Fotobiyomodülasyon Terapisi (PBMT), Düşük Seviye Lazer Terapisi (LLLT) için en iyi teknik terimdir.

Doku onarımını iyileştirmek, ışının uygulandığı her yerde ağrıyı ve iltihabı azaltmak için lazerler veya LED'ler kullanan bir ışık terapisidir. Genellikle bir doktor, terapist veya teknisyen tarafından uygulanır, tedaviler yaklaşık 10 dakika sürer ve haftada iki veya daha fazla kez uygulanmalıdır.

Fotobiyomodülasyon, spor yaralanmaları, artritik eklemler, nöropatik ağrı sendromları, sırt ve boyun ağrılarında uzun yıllardır kullanılmaktadır. 700'ü aşkın randomize klinik çalışma, yarısı ağrı üzerinde olan Photobiomodulation üzerinde yayınlandı.

Beyin Fotobiyomodülasyon Makinesi

Beyin Fotobiyomodülasyon Makinesi, fotobiyomodülasyon prensibine dayanan terapötik bir araçtır. Travmatik olaylar (inme, travmatik beyin hasarı ve küresel iskemi), dejeneratif hastalıklar (demans, Alzheimer ve Parkinson) ve psikiyatrik bozukluklar (depresyon, anksiyete, travma sonrası stres bozukluğu) üzerinde iyi bir terapötik etkiye sahiptir.

Fotobiyomodülasyon nedir?

Fotobiyomodülasyon (PBM), yaralanan, dejenere olan veya başka bir şekilde ölme riski taşıyan dokuyu uyarmak, iyileştirmek, yenilemek ve korumak için kırmızı veya kızılötesine yakın ışığın kullanımını tanımlar. İnsan vücudunun yaşam için en gerekli olan ve optimum çalışması insanlık tarafından en çok endişelenen organ sistemlerinden biri beyindir. Beyin, üç geniş grupta sınıflandırılabilecek birçok farklı rahatsızlıktan muzdariptir: travmatik olaylar (inme, travmatik beyin hasarı ve küresel iskemi), dejeneratif hastalıklar (demans, Alzheimer ve Parkinson) ve psikiyatrik bozukluklar (depresyon, anksiyete, travma sonrası) stres bozukluğu). Tüm bu görünüşte çeşitli koşulların, kafaya ışık uygulayarak yararlı bir şekilde etkilenebileceğine dair bazı kanıtlar vardır. PBM'nin normal sağlıklı insanlarda bilişsel güçlendirme için kullanılabileceği ihtimali bile vardır. Bu transkraniyal PBM (tPBM) uygulamasında, daha iyi penetrasyon (saçsız, daha uzun dalga boyu) nedeniyle alnına genellikle yakın kızılötesi (NIR) ışık uygulanır.

Ana işlev

  • NIR ışığı kafasına nüfuz edebilir ve beyne ulaşabilir.
  • NIR, mitokondride sitokrom c oksidaz tarafından emilir.
  • Isı geçişli iyon kanalları da rol oynar.
  • Artan kan akışı, enerji, nöroproteksiyon, daha az inflamasyon, beyin onarımı.
  • Travmatik (inme, TBI), nörodejeneratif ve psikiyatrik hastalıkları tedavi edebilir.

Özellikler

ad Beyin Fotobiyomodülasyon Makinesi
model GY-PDT1
LED Dalga Boyu 810 nm
Led Miktarı 256
Güç (toplam kask) 15 W
Güç (bir LED) 60 mW
Güç 24 mW / cm2
sertifika CE
OEM Destek
Renk Siyah beyaz
Adedi 1 bilgisayar

Belirteçler

1. Travmatik olaylar (inme, travmatik beyin hasarı ve global iskemi).

2. Dejeneratif hastalıklar (demans, Alzheimer ve Parkinson).

3. Psikiyatrik bozukluklar (depresyon, anksiyete, travma sonrası stres bozukluğu).

kontrendikasyon

1. Gözlere, hamile kadınların karnına, melanomuna, kahverengi lekelere doğrudan maruz kalmaktan kaçının.

2. Erken ve orta evre malign tümörleri olan tabu hastaları.

3. Akut kanama bozukluğu olan hastalara kontrendikasyonlar.

Beyin Hasarı Nedir?

Beyin Hasarı “doğumdan sonra edinilen beyine verilen hasardan kaynaklanan çoklu engellerdir. Bilişsel, fiziksel, duygusal veya bağımsız işleyişte bozulma ile sonuçlanır. Kazalar, felç, beyin tümörleri, enfeksiyon, zehirlenme, oksijen eksikliği, dejeneratif nörolojik hastalık vb.
Ulusal Toplum Hizmetleri Veri Sözlüğü (Avustralya Sağlık ve Refah Enstitüsü, Canberra, 2012)

Beyin Hasarının Ortak Nedenleri

Kazalar / Travma
Travmatik Beyin Hasarı, beyne uygulanan dış kuvvetlerin bir sonucu olarak ortaya çıkar.


inme
İnme genellikle beynin çeşitli bölgelerine kan sağlayan kan damarlarına kanama veya tıkanma sonucu ortaya çıkar.


Tümör
Tümörler, beynin içinde büyüdükçe çevreleyen beyin dokusuna ve yapılarına zarar verir.


enfeksiyon
Bakteriyel veya viral enfeksiyonlar beyin örtüsünün (menenjit) veya beyin dokusunun kendisinin (ensefalit) iltihaplanmasına neden olabilir.


Zehirlenme / Toksinler
Alkol toksin görevi görür ve uzun süreli alkol kötüye kullanımı beyin dokusuna zarar verebilir.


Hipoksi / Yetersizliği
Hipoksi / anoksi, beyin dokusunda hasara yol açan, oksijen akışının beyne indirgenmesi veya tamamen durdurulması anlamına gelir. Aşırı dozlardan, başarısız asmalardan veya boğulmaya yakın olabilir.

Dejeneratif Nörolojik Hastalıklar
Huntington Hastalığı, Parkinson Hastalığı ve Alzheimer Hastalığı gibi durumlar, beynin belirli bölgelerindeki beyin hücrelerindeki anormal değişikliklerden kaynaklanır.

Beyin Hasarı Hakkında

Beyin hasarı denilen sakatlık - bazen edinilmiş beyin hasarı veya “ABI” olarak adlandırılır - beynin doğumdan sonra meydana geldiği herhangi bir hasarı ifade eder. Bu hasara bir kaza veya travma, felç, beyin enfeksiyonu, alkol veya diğer uyuşturucu kullanımı veya Parkinson hastalığı gibi beyin hastalıkları neden olabilir.

Beyin hasarı yaygındır. Avustralya İstatistik Bürosu'na göre, 700.000'den fazla Avustralyalı'nın günlük “aktivite sınırlamaları” ve “katılım kısıtlamaları” ile beyin hasarı var. Bu dört kişiden üçü 65 yaş ve altında. Her üç kişiden ikisi 25 yaşından önce beyin hasarını kazanmıştır. Beyin hasarı olan kişilerin dörtte üçü erkektir.

Beyin nedir?

Beyin, vücudun hareketlerinin ve nefes alma ve kan basıncı gibi temel işlevlerin ve aynı zamanda duygularımız, düşüncelerimiz ve inançlarımız gibi denetleyicidir.

Beyin, elektriksel ve kimyasal aktivitenin bir kombinasyonunu kullanarak bilgi ileten milyarlarca sinir hücresinden oluşur.

Yumuşak, jöle benzeri kütlesi kafatasının içinde beyin omurilik sıvısı ile yastıklanır. Bu sıvı beynin etrafında ve beyindeki ventriküller adı verilen bir dizi boşluk boyunca dolaşır.

Beyin, birlikte çalışan bir takım parçalara ayrılmıştır. Bu parçalar ne kadar koordine edilir ve birbiriyle uyum içinde olursa, beynin genel işleyişi o kadar iyi olur.

Serebral korteks beynin en büyük kısmıdır ve sol ve sağ olmak üzere iki yarıküreye ayrılmıştır.

Beynin Yarımküreleri

Sol yarıküre esas olarak konuşma ve dili (konuşma, anlama, okuma ve yazma) kontrol eder.
Sağ yarımküre esas olarak görsel algıyı ve yüz ifadelerini ve davranışları anlama gibi sözsüz bilgilerin yorumlanmasını kontrol eder.

Beynin Lobları

Beyin, birlikte çalışan bir takım parçalara veya “ loblara ” ayrılır. Beynin lobları birbiriyle koordine edildiğinde ve “uyum içinde” olduğunda, beyin daha iyi çalışır.

Frontal lob

Frontal lob, problem çözme, planlama, yargılama, soyut düşünme ve insanların duygu ve dürtüleri üzerinde nasıl davrandıklarını düzenlemede yer alır.


Motorlu şerit adı verilen ön lobun arkasına doğru olan alan hareketi kontrol etmeye yardımcı olur. Sol yarıkürede, motor şeridi vücudun sağ tarafının hareketini kontrol eder; sağ yarımkürede, vücudun sol tarafının hareketini kontrol eder.

Temporal lob

Zamansal lob, müzik ve konuşma gibi işitsel bilgileri almak ve işlemekle ilgilidir. Aynı zamanda dil anlama, görsel algı, bellek ve öğrenmeyi kontrol etmeye yardımcı olur. Zamansal lob kişilik, duygu ve cinsel davranışları kontrol eden alanlar içerir.

Paryetal Lob

Parietal lob, hissi ve vücut pozisyonunu kontrol eder, aynı zamanda zamanı anlamamıza, nesneleri tanımamıza ve etrafımızdaki nesnelerin pozisyonunu yargılamamıza izin verir.

Oksipital lob

Oksipital lob renk, boyut, şekil ve mesafe hakkında görsel bilgi alır ve yorumlar.

İletişim bilgileri
Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: lucy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)