aboutus

Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd.

Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Diğer
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: SSCH
No. Çalışanları: 30~50
Yıllık satış: 2000000-50000000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 80% - 90%
Factory name: Dolma Industry Limited
Hakkımızda
Giriş

Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co, Ltd 2007 yılında kurulan üretim ve sağlık Analyzer makinelerin pazarlaması entegre hızlı büyüyen bir kuruluştur. 10 yıllık çabanın ve gelişimin ardından, şimdi Çin'in önde gelen sağlık Analiz Makinesi üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olduk. Çin'deki birçok Beslenme ürünleri fabrikası, Sağlık hizmeti araştırma örgütleri ve hastaneleriyle her zaman çok iyi ilişkiler kuruyoruz ve yurt içi ve yurt dışında sağlık ve geri kazanım pazarında yüksek itibar görüyoruz.

Fabrikamız 8D LRIS NLS sağlık analizörü, Matatron NLS, USB Iriskop, cilt analizörü, Mikro sirkülasyon, Yüksek Potansiyel terapi makinesi, Düşük Seviyeli Lazer Terapi Cihazı ve benzeri gibi sağlık analiz cihazı üzerine yoğunlaşmıştır. OEM ve ODM servisini destekliyoruz. Tıbbi ürünlerimiz için CE, FC ve tıbbi cihaz sertifikamız bulunmaktadır.

Profesyonel olmanızın bir önemi yok, doktorlar ya da ev kullanımı için bir makine satın almak istiyorsanız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Ve ürünlerimiz yaygın olarak Laboratuar, Hastane, Lüks Sağlık Merkezi vb. Alanlarda kullanılmaktadır. Ürünlerimiz yüksek kalite ve uygun fiyatlarıyla ünlüdür. Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre ürünlerimizi çeşitli tasarımlarda tedarik edebiliyoruz.

Tüm dünyada yaklaşık 40 ülkeye ve bölgeye ihracat yapan 100'den fazla OEM ürünü sağladık. Müşterilerimize daha profesyonel hizmet vermek için, müşterilerimizin ziyaret etmesi kolay olan 2013'teki Shenzhen Kuzey istasyonunun yakınında yeni satış ve pazarlama merkezimizi kurduk.

GuangYangZhongKang güçlü Ar-Ge ekipleri var, biz OEM, ODM hizmeti veriyoruz ve biz IIPA, İridoloji eğitimi kursu ve NLS eğitim kursu sağlayan IPP ile iyi işbirliğine sahibiz.

En iyi sağlık analiz cihazını sağlamayı ve önleme ve sağlık alanında katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Geçmiş

Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology co, ltd est 2007 yılında abest edildi . Biz üretim ve sağlık Analyzer makinelerin pazarlama entegre hızlı büyüyen bir girişim vardır.

Ana ürünlerimiz aşağıdaki gibidir:

 • Sağlık Analiz Cihazı
 • 8D NLS Sağlık Analizörü
 • Metatron NLS Avcısı 4025
 • 9D NLS Sağlık Analizörü
 • USB Iriscope
 • Lazer İyileştirme Cihazı
 • Kuantum Rezonans Manyetik Analiz Cihazı
 • Kuantum Biofeedback Makinesi
 • Iriscope Iridology Kamera
 • Alt Sağlık Analizörü
 • Düşük Seviyeli Lazer Terapi Makinesi
 • Elektrostatik Tedavi Makinesi
 • Yüksek Potansiyel Terapi Cihazı
 • Cilt Kapsamı Analiz Cihazı
 • Mikrosirkülasyon Mikroskobu

Hizmet

Guangyang Zhongkang Technology Limited, USB Iriscope, NLS, Microcirculation ve Low Level Laser Therapy Device gibi Health analyzer makinesinde uzmanlaşmış profesyonel üreticilerden biridir.

Avantajımız Serivce:

 1. Müşterilerimiz için kendi teknolojik ve yenilikçi ürünlerimizi sağlayan kendi geliştirme ve tasarım ekibimiz var!

 2. Bazı ürünler hakkında yeni fikirleri olan herhangi bir müşteri için, bize bildirin, fikrinize göre benzersiz bir tasarım sağlayabiliriz.

 3. Bize bazı ürünlerin örneklerini gönderen herhangi bir müşteri için, örneklere dayanarak daha iyisini tasarlayıp geliştireceğiz!

 4. Herhangi bir müşterinin tasarımına göre örnek sağlayabilir.

 5. Biz üretici, fabrika, bu yüzden seri üretim yeteneğine sahibiz.

Teknik Destek

Tüm çalışanlarımız deneyimli ve yetenekli!

Yazılım kendi programcımız tarafından geliştirilmiştir ve OEM ve ODM hizmeti verilmektedir.

Satış sonrası servis

Çalışma ekibimiz ve satış ekiplerimiz, dünyanın her yerine satılan ürünlerimiz için satış sonrası servis hizmetini hızlı ve yüksek bir şekilde garanti edebilir.

SSCH , şirketin ürün aksesuar talebini garanti edebilecek parçalar için eksiksiz bir tedarik sistemine sahiptir. Arz süresini kısaltabilecek olan büyük işbirliği noktası dünyasında ortak parçaları yaygın şekilde stokladık. Herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin!

Taşımacılık servisi

DHL, UPS, FedEx, müşteriye hızlı ve güvenli teslimatı garanti edebilen iyi ortaklardır.

Ekibimiz

İletişim bilgileri