Ana sayfa ÜrünlerMetatron NLS

İspanyolca / Almanca / İngilizce / Lehçe Yazılım ile Metatron 4025 Hunter NLS Teşhis Biorezonans Tarayıcı

Sertifika
iyi kalite 3D NLS Sağlık Analiz satış için
iyi kalite 3D NLS Sağlık Analiz satış için
Müşteri yorumları
Zamanında teslimat, kaliteli kontrol, sen gerçekten aradığım iyi bir tedarikçisin. Daha büyük sipariş vermek istiyorum. Yakında sizinle irtibata geçecektir.

—— Gary Strauss-ABD

Müşterim, bana vücut analiz cihazının kullanımının çok kolay olduğunu ve çok doğru olduğunu söyledi. Şimdi çok iyi satış yapıyor.

—— Richard

Ben sohbet şimdi

İspanyolca / Almanca / İngilizce / Lehçe Yazılım ile Metatron 4025 Hunter NLS Teşhis Biorezonans Tarayıcı

Çin İspanyolca / Almanca / İngilizce / Lehçe Yazılım ile Metatron 4025 Hunter NLS Teşhis Biorezonans Tarayıcı Tedarikçi
İspanyolca / Almanca / İngilizce / Lehçe Yazılım ile Metatron 4025 Hunter NLS Teşhis Biorezonans Tarayıcı Tedarikçi İspanyolca / Almanca / İngilizce / Lehçe Yazılım ile Metatron 4025 Hunter NLS Teşhis Biorezonans Tarayıcı Tedarikçi

Büyük resim :  İspanyolca / Almanca / İngilizce / Lehçe Yazılım ile Metatron 4025 Hunter NLS Teşhis Biorezonans Tarayıcı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SSCH
Sertifika: CE
Model numarası: GY-4025

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1pcs/kutu 5pca/karton
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Batı Birliği, Paypal
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Destek O.S: Pencere xp, pencere manzara, Window7, Win8 (32 & 64bit) Dil sürümü: İngilizce, Almanca, Rusça
Paket: İhracat Standart Güçlü Ahşap Kutu Veya Karton, Alüminyum Hizmet: Eğitim Videolarıyla dolu / OEM
Renk: Gümüş Warrenty: bir yıl
Sistemleri NLS: Metatron 4025 avcı versiyonu Nakliye şirketi: DHL, UPS TNT FedEx Veya Nakliye Acentesi.
Ağırlık: 5kg

Profesyonel Hunter 4025 Metatron NLS Diyabet Dedektörü için tam Vücut Analizörü

Skype: lucy202014

Mobil 0086-15112536023

Metatron 4025 Avcısı Nedir?

Metatron 4025 Hunter operasyonu Vedio Gösterisi:

Basitçe söylemek gerekirse, fiziksel muayene ve analiz sistemi için, İnsan vücudunun işlevsel durumunu taramak ve tespit etmek ya da doku, hücre, kromozomda aşamalı olarak oluşan anormal durumları izlemek için kullanılan ışık dalgası rezonansını kullanan gelişmiş bir İnvaziv Olmayan Teşhis Cihazıdır. DNA sarmalını, molekülü veya bütün organı tedavi eder.

Metatron 4025 Hunter Uygulama Alanları:
Her türlü kronik dejeneratif hastalıklar, otoimmün hastalıklar, tümörlere ek tedavi.
Zayıf bağışıklık sistemi, kronik enfeksiyonlar.
.Akut ve kronik ağrı ve iltihaplar.


Yorgunluk, halsizlik, uyku bozuklukları, depresyon, migren, psikosomatik hastalıklar, alerji, egzama, nörodermatit.
Hormonal bozukluklar, menopozal zorluklar, PMS
.Eski yaş hastalıkları.
Pediatri: büyüme problemleri, davranışsal zorluklar.


.Spinal semptomlar: sırt ağrıları, eklem ağrıları, gerginlikler, artrit.
Yaralanmalar, kemik kırıkları
.Spor, rekabete hazırlık sporu.


Metatron 4025 Hunter Tanıyor ve Davranıyor:


.Osteo-iskelet sistemi (kemikler, eklemler, kaslar vb.)
. Lenfatik sistem, lenf düğümleri bireysel
.Vasküler sistem (koroner damarlar, arterler, damarlar, kılcal damarlar).
Sinir sistemi, (beyin, omurilik, hipotalamus, hipofiz)
Ürogenital sistem (böbrek, mesane, yumurtalıklar, uterus, prostat)


Solunum sistemi (akciğerler, trakea, bronşlar, vb.)
Tehlike sistemi (mide, bağırsaklar, yemek borusu, karaciğer vb.)
Endokrin sistemi (tiroid, adrenal bezler, vb.)
Bakteriler, mantarlar, virüsler ve parazitler.


Kan bileşenleri, hormonlar ve enzimler.
Alerjenler ve çevresel toksinler.
.Gıda, berbs, homeopatik, ilaç vb.


Çalışmalar, yeni Metatron 4025 Hunter'ın NLS Sistemlerinin geliştirilmesinde gerçekten büyük bir adım olduğunu gösterdi. Saniyeler içinde “Metatron 4025 Hunter” tek başına tümörlerin ve kalıtsal hastalıkların kökenini bulur. Böylece Metatron 4025 Avcısı geçmişte hayal edebileceği her şeyin ötesinde.


Bu ezici sonuçlar, tamamen yeni 3-D Spiral Tarama Yöntemi boyunca gerçekleştirildi. Metatron 4025 Hunter yüzlerce yeni sanal resimle büyütüldü.


Metatron 4025 Hunter, DNA parçalarını en fazla bilgi kaybıyla birlikte bulur. DNA fragman seviyesindeki bu sapmalar dengelenirse, vücudun her yerinde birçok semptom kaybolabilir.


Tüm kucaklamayı tanımlamak için Metatron 4025 Avcısı mümkün değildir, kendiniz deneyimlemelisiniz!

Metatron 4025 Hunter donanımının geliştirilmesi ile birlikte, yazılım da geliştirildi. Metatron 4025 Hunter, yazılım yaratmada devrim niteliğinde yeni bir adımdır. Metatron 4025 Hunter'a yüzlerce sanal model, kromozom, DNA ve hücreler ile organ ve eklem modellerine kadar eklendi.


Ayrıca yazılımın algoritması yenilendi, böylece araştırmaların etkinliği ve güvenilirliği arttırıldı. Metatron 4025 Hunter'a en önemli katkı - Metatron 4025 Hunter adı verilen ve onkolojik durumun erken aşamalarda ortaya çıkmasını sağlayan bir modül. Yazılımın yeni kullanıcı arayüzü sezgisel olarak açıktır; Tüm semboller görseldir ve hatırlanması kolaydır.


Metatron 4025 Hunter, yeni Metatron 4025 Hunter modelleri ile birlikte, doğrusal olmayan teşhis alanında lider olarak kabul edilir ve tıbbi sertifika, sistemin her yerde kullanılmasına izin verir.


Metatron 4025 Hunter yazılımının temel özelliği, tümörün göründüğü bir nidusu, kalıtsal hastalıkları vb. sitolojik kesikler, kromozom kümeleri, kromozomları ayırır ve DNA sarmalının parçalarına daha derinden gider.


Bir araştırma sırasında makro kesimlerinde gösterilen dokulardaki büyük değişiklikler ortaya çıkar ve daha sonra seçilen dokuların histolojik kesimlerinin araştırılması, büyük patolojik değişikliklerin olduğu bir yerde gerçekleştirilir. Daha sonra, histolojik kesim araştırması yapıldıktan sonra, hücre yapılarındaki değişiklikleri bulmak için önemli ölçüde değiştirilmiş hücrelerin araştırılması gerçekleştirilir. Bu algoritma daha sonra kromozom kümesinin seviyesine gider, ayrı kromozomlardaki değişiklikleri arar, daha sonra bir DNA sarmalının araştırmasına başlar. Ayrıca kullanıcı çok değişkenli topolojik tablo ve metastatik hastalık araştırmalarını yapabilir. Diğer organlarda ek metastaz araştırmasına izin verir. Araştırmalar otomatik modda tutulmakta ve kullanıcı istediği zaman araya girebilmektedir.

Metatron 4025 Hunter'ın ana özelliği:

Metapathia GR Hunter yazılımının temel özelliği, tümörün ortaya çıktığı bir nidusu, kalıtsal hastalıkları vb. Otomatik olarak lokalize etmeyi ve genom seviyesindeki görünüm nedenini bulmasını sağlayan “Üç Boyutlu Tarama” olarak adlandırılan fonksiyondur.

birbiri ardına geçen histolojik kesikler, sitolojik kesimler, kromozom kümeleri, ayrı kromozomlar ve DNA sarmalının parçalarına daha da iner.

paket

İhracat standart güçlü ahşap kutu veya karton

Ödeme şartları

T / T Batı Birliği paypal

Teslimat süresi

Ödeme alındıktan sonra 3-5 gün içinde

Nakliye şirketi

DHL UPS TNT FedEx veya Nakliye acentesi ..

işletim sistemi

WinXp, manzara, win7, Win8.1

Ana makine

1 bilgisayar

Kulaklık sensörü

1 bilgisayar

Mavi usb kablosu

1 bilgisayar

Yüksek kaliteli Siyah bağlantı Kablosu

2 adet

Test kabı

1 bilgisayar

Yazılım için USB doogle

1 bilgisayar

DVD yazılımı

1 bilgisayar

Alüminyum kutu

1 bilgisayar

Yeni sistemimiz Metatron 4025 Hunter'ın avantajları:


- Z serisinin yüksek performanslı çok boyutlu doğrusal olmayan tarayıcıları (metatronlar) için geliştirilen yepyeni bir sürekli tarama sisteminin adaptasyonu, bu nedenle araştırmaların güvenilirliği büyük ölçüde artırıldı.
- Araştırma hızı 5 kattan daha fazla arttı.


- Metatron 4025 Hunter'ın ana özelliği, bir tümör nidusu, kalıtsal hastalıkların otomatik olarak lokalize edilmesine ve histolojik ve sitolojik bölümlerden, kromozomlardan geçerek ve daha derine inerek genom seviyesinde görünmesinin bir nedenini ortaya çıkaran 'çok boyutlu sanal tarama' dır. DNA fragmanları

'Metatron 4025 Hunter' yazılımında ilk kez tanıtıldı:


- Homo Sapiens türlerine özgü olan, ultramicroskopik olanlar da dahil olmak üzere anatomik, histolojik, sitolojik yapılar.
- Mineral ve değerli taşların spektrumları, biyouyumluluk özelliklerine göre kalıcı taşıma için bir mücevher seçilmesine veya litoterapi uygulamasına olanak tanır - organizmanın mineral yayılı spektrum ile iyileştirici tedavisi.


- sadece insan organizmasının dokularını değil, aynı zamanda mikrobiyal ajanların, virüslerin, helmintlerin, ricketti'nin, toksoplazmaların ultra yapısını ve bakteriyel hücrenin çeşitli antimikrobiyal ilaçların hangi kısımlarını etkilediğinin izini değerlendirme imkanı.
- 'iridodiagnostics' ve 'auricolodiagnostics' modları.


- Dikkat edilmesi gereken potansiyele sahip homeopatik ilaçların seçimi.
- dikkate alınan proses topolojisine sahip spektral işlemlerin ve ilaçların kullanışlı ve hızlı bir şekilde otomatik olarak seçilebilmesi için 'Akıllı filtre' işlevini tanıttı.


- Tıbbi ürünler, gıda takviyeleri ve homeopatik ilaçlar veri tabanı önemli ölçüde genişletildi.

Metatron 4025 Hunter ile TEDAVİ:
Metatron 4025 Hunter, hastalığın hangi gelişim aşamasında olduğunu ve sürecin akut mu yoksa kronik mi olduğunu gösterir. Ayrıca, yeni eklenen bir işlevle, bozukluğun gelecekte nasıl gelişeceğini belirlemek mümkündür. Bu, bir tedavinin uygun olup olmadığını veya vücudun sorunu kendi başına çözüp çözemeyeceğini keşfetmeye izin verir.


Metatron 4025 Hunter, sadece rahatsızlığın türünü değil, aynı zamanda rahatsızlıkların şiddetini de belirler. Ölçümden sonra Metatron 4025 Hunter, müşteriye META Terapi, Fitoterapi, Taş Terapisi, Akupunktur Tedavisi ve İris Tedavisi işlevini uygulayabilir.

Muamele sekiz seviyede gerçekleştirilir: ilk önce molekül üzerinde, sonra da tüm organa kadar üst yapı, DNA sarmalı, kromozom, çekirdek, hücre, doku, böylece tüm organa kadar etkili ve başarılı. Kullanıcı, etkinliği doğrudan ekranda görebilir. Karşılaştırmalı bir analiz, tedaviden önce ve sonra meydana gelen değişiklikleri gösterir.


Aynı ilkelere göre, Metatron 4025 Hunter, gıda takviyeleri, homeopatik ilaçlar vb. Gibi ilaçların salınımlarını ölçebilir. Bu fonksiyon sayesinde hasta için en etkili ilacı bulabilir. Metatron 4025 Hunter, hangi tedavi edici çözümün en iyi sonucu verdiğini ve hangi yüklerin mevcut olduğunu belirleyebilir.

ÖZELLİKLER:
Dahili jeneratörün frekansı - 4,9 GHz
Ortalama tarama süresi - 2 saniye
Araştırmaların doğruluğu:
Anatomik yapı% 85-98
Histolojik modeller% 85-90
Genetik ve kromozomal modeller% 80-90


Organ ve dokuların bilgisayar grafik modellerinin sayısı - 1432
Hazırlık ve işlemlerin sayısallaştırılmış spektral etalonsı sayısı - 13933


90 Spektral etaloların testi:
A # ORGANOPREPARASYONLAR
B # BİYOKİMYASAL HOMEOSTAZ
C # PATOMORFOLOJİ
D # MİKROORGANİZMALAR VE KELİMELER


E # ALLOPATHY
F # EVOPATİ
G # FİTOTERAPİ
H # LİTOTERAPİ


Ben # ALLERGENS
J # GIDA
K # ​​BESLENME VE PARAPARIMASİTİKLER
L # MİKROELLER
M # TEDAVİ KOZMETOLOJİSİ


Tüm toksinler


Akupunktur
Amino Ac. tablo
Yaşlanma Karşıtı Tablo
Bio-ME Masası
Biyo-organ Masası
Biyo Özel Tablo
Kemik Hastalıkları


Beyin Anatomik
Beyin Bozukluğu Tablosu
Beyin Süreci
Beyin Ayar Masası
Hücre-Com


kromozomlar
Çatışma Matrisi
Çatışmalar P-38
Diş Hastalıkları
Diş Malzemeleri

Dermatomlar
Sindirim hastalıkları
Sindirim sistemi
EarEye Anatomy
EarEye Hastalıkları


Duygu Matrisi
ExtraSymptoms
FrexFreq
Taşlar
Gen Tablosu


Jeopatik Stres
Kalp ve Koşul Sist.
Kalp hastalıkları
homeopatik
Hormonlar, Kadın
Hormonlar, Erkek


Yaralanma ve Travma
İç Benlik Süreci
İridoloji Tablosu L
İridoloji Tablosu R


Lenf Hastalıkları
Lenf
Meridyen tablo
Miasm Masası
Mineralli Masa


Kas Hastalıkları
kaslar
Mistik Süreç
NEP Profili
Sinirler
Sinir sistemi hastalıkları


Diğer toksinler
Kişisel toksinler
Meslek olasılığı
İlişki matrisi
Gevşeme işlemi


Solunum hastalıkları
Solunum
Rife Masası
Sarcode tablosu


Öz değerlendirme ipucu
sinüsler
Sinüs Boğaz Hastalıkları
Çözüm süreci

Omurga Koşulları
Omurga


SpinalAnatomy
Spor Hormonları
Duyarlılık Endeksi
Diş Listesi


TME Puanları
Vitamin Masası
Asit-alkali dengesi
Sağlıklı organların spektrogramları
Zehirli stres yükü


kirleticiler
Takviyeler
Enerji Yüklü
Semptomatik ajanlar - geniş bant


Ana fonksiyonlar:
Bakteriyel araştırma
İnce
Nidus sınırlarının belirlenmesi
Vegeto-testi
Akıllı filtre
Entropi analizi
NLS analizi
Karşılaştırmalı analiz


Alternatif teşhis:


BAP'ın ellerde ve ayaklarda değerlendirilmesi
Auriculodiagnostics
Iridology

Düzeltme işlemleri:


Meta-terapi
Lithotherapy
Fitoterapi
Hazırlık yapımı

O NASIL ÇALIŞIR?


Vücudunuzun durumu ile ilgili tüm bilgiler beyne iletilir. Bağlanmak için kulaklık şeklinde özel tetik sensörleri kullanıyoruz. Ayrıca, bu verileri elde etmek, kodunu çözmek ve üç boyutlu model organ, doku ve hücre şeklinde bir ekran görüntüsü oluşturmak için son teknoloji yazılımlar kullanıyoruz.


YÖNTEM İLKESİ


Biyo-rezonans veya NLS teşhisi, sağlığınızın durumu hakkında bilgisayar ve özel programlar kullanarak bilgi edinmeyi amaçlar. Vücut dokularının, hücrelerin, kromozomların ve hatta hormonların nesnel durumuyla ilgili veriler gerçek anlamda iletilir ve anında özel teşhisler ve tavsiyeler şeklinde deşifre edilir.


BİYORESONANS TEKNOLOJİSİ

Biyo-rezonans temel olarak organizmalar ile organizmaların hareketi nedeniyle çevreleyen veya yankılanan frekans kalıpları arasındaki etkileşimdir. Biorezonans teknolojisi, 'beyin makineleri' veya psiko-fiziksel amplifikatörler olarak bilinen Metatron 4025 Hunter biofeedback cihazlarıyla işbirliği içinde çalışır.


ARALIĞI
Aşağıdaki kategorilerden herhangi birine giren kişiler, Metatron 4025 Hunter cihazını kullanmanın ve kullanmanın yararına açıktır, tavsiye edilir ve yararlanırlar: Doktorlar, Naturopatlar, Osteopati Hekimleri, Kiropraktörler, Diyetisyenler, Lisanslı Diyetisyenler, Bütünleyici Uygulayıcılar, Kayıtlı Hemşireler, Doktor Yardımcıları, Bütünleştirici Tıp / CAM Program Yöneticileri, Geleneksel Çin Tıbbı (TCM) ve Tamamlayıcı Tıp Uygulayıcıları, Homeopati, Masaj Terapistleri, Medikal SPAS, Sağlık ve Fitness Merkezleri, Kozmetik Salonları, Eczacılar, Tıp Öğrencileri ve Fakültesi, Lisanslı Aktarıcılar, Yaşlanma Karşıtı ve Diğer Alternatifler Tıp Uygulayıcıları.


Hiç şüphe yok ki, Metatron 4025 Hunter, gelecekteki yeni kurumsal iş modeliniz olacak. Müşterileriniz üzerindeki olumlu etkileri ve derin izlenimleri aktarır, onların dikkatini çeker ve tekrar tekrar iş çevresinize gelmesini sağlar. Önleyici tıbbi alanlar, tıbbi kontroller ve takip ürünleri veya uzun süreli periferik ürünler üzerindeki pazarların genişletilmesinde aşağıdaki yollardan çok faydalar sağlar ve çok para kazanır.

İletişim bilgileri
Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: lucy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)