Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Michael Liu

Telefon numarası : +86-13631598551

Free call

Diyabet Hastaları için Düşük Seviyeli Lazer Tedavisi Fiziksel Ekipman Bilek Saati

Min sipariş miktarı : 1 parça Fiyat : Negotiated
Ambalaj bilgileri : 1 adet / kutu, 21 adet / karton, 19 × 13 × 12 cm Teslim süresi : Ödeme aldıktan sonra 5-7 gün
Ödeme koşulları : T / T, Western Union, MoneyGram, paypal Yetenek temini : Ayda 3000 adet
Menşe yeri: Çin Marka adı: SSCH/Suyzeko
Sertifika: CE/FDA Model numarası: GY-L2

Detay Bilgi

Ürün adı: Yarı İletken Lazer Therpay Cihazı lazer dalga boyu: 650 nm + 450 nm
renk: Siyah Uygulama: aile, Kişisel, Yüksek Tansiyon, sırt ağrısı, eklem ağrısı
Zaman ayarı: 15-60 dakika Lazer ortamı: GaA / Yarı İletken Olarak
Lazer Çıkış Gücü: Her lazer probu için 2-5mw Garanti: 1 yıl
Vurgulamak:

Düşük Seviyeli Lazer Tedavisi Fiziksel Ekipman

,

Lazer Terapi Ekipmanları Bilek Saati

,

Diyabet Hastaları İçin Lazer Tedavisi Bilek Saati

Ürün Açıklaması

Diyabet Hastaları için Düşük Seviyeli Lazer Tedavisi Fiziksel Ekipman Bilek Saati

 

lazer saat hakkında

 

Lazer saati, düşük seviyeli lazer tedavisi alanındaki en son araştırma bulgularını kullanan yenilikçi bir 3'ü 1 arada cihazdır.akupunktur, lokal ağrı tedavisi ve harici kan irriadasyonunu birleştirir ve evde, işte veya yolda ideal arkadaşınız olur.Saat, alan ışınlaması (ağrı yönetimi), kulak aplikatörü (tinnitus) ve burun aplikatörü (rinit, alerji, vb.) için bir ped ile birlikte gelir.

bilek diyotları, sinirleri ve kalp ritmini sakinleştiren ve kas gevşemesine katkıda bulunan akupunktur noktalarını doğrudan tahriş etmek ve uyarmak için tasarlanmıştır.lazer ışığı melatonin hormonunun üretiminin artmasına neden olur.Melatonin sirkadiyen saatimizi düzenler ve böylece vücudumuzun uyku-uyanıklık döngüsünü kontrol eder.Artan miktarda melatonin, daha iyi ve daha rahat uyumanıza yardımcı olur ve uzun uçuşlardan sonra jet gecikmesini önler.

 

Ortak Sorun:

 

1. Güç ve tedavi süresini nasıl seçerim?

Güç için, dört seviyeye ayrılmıştır.
Zaman için 10 dk, 20 dk, 30 dk, 40 dk, 50 dk, 60 dk olarak ayrılmıştır.
Genel hasta için en yüksek güçle 30 dakika önerdik.
Günde iki veya üç kez ve her tedavi için 30 dakika önerilir.
Zaman ve güç, kendi fitness skalanıza göre olabilir veya adaptasyon, her tedavi süresi başına kademeli olarak 10 dakika veya 60 dakikaya eklenir.
Her 10 günlük tedaviden sonra 1 veya 2 gün ara verin.Ardından sonraki 10 günlük tedaviye devam edilir.

 

2. Yarı iletken lazer terapötik alet nasıl çalıştırılır?

İlk olarak, sadece sol el için giyin.Cihazın arka kısmı radyal arter ile uyumludur.Uygulamadan önce burun boşluğu lazer probunuzda veya kulak boşluğu lazer probunuzda çok fazla kir varsa, lütfen temizleyin.Nazal kavite lazer probu kullanırken, nazal kavite başını burnunuza 2-3 cm sokun ve nazal septumu kelepçeleyin.Kulak boşluğu lazer probunun kullanılması, ortak kulaklık takmakla aynıdır.Cihazı açmak için açma/kapama tuşuna basın.LCD ekranın açık olduğunu göreceksiniz, sadece A modu aktif.Lazer tedavi aleti için Kırmızı/Mavi veya her iki modu seçmek için Mod tuşuna basın.
Burun veya kulak veya ağrı kesici ped problarını sokete sokun, ayrıca B modu da etkinleştirilir.Tedaviyi başlatmak için açma/kapama tuşuna bir saniye basın (dikkat: açma/kapama tuşuna uzun süre basılması cihazı kapatır), tedavi sırasında lazerin fototerapi cihazı probundan çıktığını görebilirsiniz.Tedavi bittikten sonra cihazı kapatmak için açma/kapama tuşuna uzun basın.Terapi başlığını temizledikten sonra (doku ile nazikçe silin) ​​güvenli bir yerde saklayın.Her seferinde sadece bir prob çalışır, burun boşluğu lazer probu, kulak boşluğu lazer probu ve lazer ağrı kesici ped birlikte çalışamaz.

 

3. Radyal Arter nasıl bulunur?

Sol elin ilk bilek çizgisinin dışını konumlandırmak için sağ elinizin iki parmağını kullanın (resme bakın).Ardından, aleti sol elinize takmak için Radyal Arter lazer akupunktur noktasının elin Radyal Arterine karşılık gelen alet arka kısmını kullanın.

 

4. Burun boşluğu ışınlamasını kullanmamayı seçebilir miyim?

Burun boşluğu ışınlaması ile birleştirilmesini şiddetle tavsiye ederiz.Böylece maksimum tedavi verimi elde edilebilir.Nazal kavite probunu kullanmadan önce, başı korumak için küçük başlığı KULLANIN.Lütfen burun boşluğu başınızı %0,9 normal salinle (eczanelerde satılır) temizleyin veya doku ile nazikçe silin.Ardından burun boşluğu sondasını burnunuza 2-3 cm sokun ve nazal septumu sıkıştırın.

 

5. Tedavi sürecinde başka nelere dikkat etmeliyim?

Diğer yaşam alışkanlıklarınızı değiştirmenize gerek yoktur, belirli bir diyet geliştirmeniz veya belirli bir egzersiz yapmanız gerekirken kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıklar, hipertansiyon, diyabet vb. varsa ayrıca burun boşluklarınızı temizlemek için etanol kullanmayın ve fototerapi aleti kafası, çünkü etanol mukozayı tahriş eder ve prob kabuğuna zarar verir.%0,9 normal salinle (eczanelerde satılır) veya havlu başına ıslak bir kağıtla hafifçe silinmesi önerilir.

 

6. İyileştirici etkiyi arttırmak için daha uzun bir tedavi süresi seçebilir miyim?

Enstrümanı tarafımızca belirtilen süre ve büyüklükte kullanmanız önerilir.Tıbbi deney, insan vücudunun mukozal dokusunun yumuşak lazerden emdiği daha fazla enerjinin, iyileştirici etkiyi mutlaka artırmayacağını keşfetti, çünkü aşırı radyasyon, mukozal dokuyu daha az hassas hale getirir.

 

7. Tedavi sırasında bir şey hissedecek miyim?

Neredeyse hiç acı, sertlik veya başka bir rahatsızlık hissetmeyeceksiniz;Ancak, terapi başlığından gelen ışık parlaklığı oldukça yüksek olduğundan, lütfen fototerapi başlığını dışarı çıkarmayın ve ışığı doğrudan gözlerinizle gözlemleyin ve tedavi sırasında gözlerinizi kapatmanız daha iyi olur.Birkaç başlangıç ​​gününde, iyileşen kan dolaşımı durumu nedeniyle, çok az hasta boğaz kuruluğu, baş ağrısı, daha kötü gergedan, hafif burun kanaması vb. gibi normal bir fenomeni yaşayacaktır. Ciddi rahatsızlığınız varsa,
Her tedavi için tedavi süresini veya gücünü azaltın veya üç gün sonra tekrar kullanın, rahatsızlık yakında ortadan kalkacaktır.

 

Klinik test verileri

 

30 dakikalık tedaviden sonra

Mikroskop sayesinde, aktive olan kırmızı kan hücrelerini tekli hale getirerek normale dönenleri gözlemleyebiliriz.

Yaklaşık 30 günlük tedaviden sonra

Baş ağrısı, baş dönmesi, göğüste sıkışma, nefes darlığı, çarpıntı, uyuşukluk, uykusuzluk, uyuşukluk, hafıza kaybı ve diğer semptomlar değişir veya kaybolur.

Yaklaşık 3 aylık tedaviden sonra

Kullanıcı, kan akışındaki değişiklikleri, kan testlerini, kan viskozitesini, kolesterolü, trigliseridi, düşük yoğunluklu lipoproteini veya diğer göstergeleri normale döndürür.

6 ay ve uzun süreli tedaviden sonra

Bazı diyabetik, özellikle tip II diyabet hastaları, pankreas fonksiyonlarının dengesini etkili bir şekilde iyileştirin ve tedavi edin. Uzun süreli kullanım, kardiyovasküler ve serebral ve felç ve ani ölüm ve hemiplejiyi reddedecektir.

 

Diyabet Hastaları için Düşük Seviyeli Lazer Tedavisi Fiziksel Ekipman Bilek Saati 0

 

ŞARTNAME

 

öğe AÇIKLAMA
lazer ortamı GaAlAs yarı iletken
lazer emisyon dalga boyu 650nm ve 450nm
Terminal lazer probu 22 lazer ışını, 2 nazal lazer ve 2 kulak lazeri
Lazer çıkış gücü Her lazer probu için ≤5mw
Lazer çalışma voltajı 3.6V
Güç giriş voltajı 220V
Sabit zaman aralığı 10-60 dakika, ayar için 4 kademe
Çevre sıcaklığı -20°C ~ 40°C
Bağıl nem ≤85%
Atmosferik basınç 86kpa-106kpa
Güç kaynağı kullanımı Dahili lityum pil (1000mAh)
Cihaz Boyutu 6.3*5.3*2.5 cm
Ürün Paketleme 19*13*12 cm ;1kg/takım

 

BİLEK TİPİ PARÇA İŞLEVİ:

Hiperlipidemi, hiperglisemi, hipertansiyonu azaltın, serebral tromboz, felç, ani ölüm, kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıkları önleyin.
 

AĞRI GİDERME PARÇASI FONKSİYONU:

Servikal spondiloz, lomber disk hernisi, donmuş omuz, artrit, prostatit.


PATOLOJİK MEKANİZMA

Kan, insan yaşamının kaynağıdır.Kanın dört bileşeni vardır.Kan plazması, kırmızı kan hücresi, beyaz kan hücresi ve kan trombositi.Kırmızı kan hücresi her organımıza kanı, oksijeni ve besin çeşitlerini taşır.

Yaşın büyümesi, yaşam tarzımızın veya yaşam koşullarımızın değişmesiyle birlikte, yağ çeşitleri, kolesterol, lipit çöpleri kan hücrelerini sardı veya çevreledi.Kan hücremiz hiperviskoziteye dönüşür.Damar duvarını geçemez, yani kan, oksijen ve besin çeşitlerini vücut organlarımıza taşıyamaz.Metabolizma zorlaşır.Mikrosirkülasyonda sorun var.
Bütün bunlar hipertansiyon, hiperlipidemi, hiperglisemi, diyabete yol açar.
Sonunda felç, kardiyovasküler ve serebrovasküler, ani ölüm vb.
Vücut ağrılarının giderilmesi için.Düşük yoğunluklu lazer tedavi prensibine dayanmaktadır.LLLT, çıkış gücü yoğunluğu 1 j/m² olan düşük güçlü, düşük seviyeli veya yumuşak lazer olarak da adlandırılır.seviye.Tedavi cihazımız, geleneksel Çin tıbbı akupunktur teorisi ile birleştirildi.Orijinal "hafif akupunktur" ve "ışık döngüsü" tedavisi.

Işık döngüsü tedavisi, tıp biliminin rolünde düşük yoğunluklu lazer kullandı ve
geleneksel Çin tıbbının akupunktur noktası uyarımı.Biyolojiye uygulanan düşük yoğunluklu lazerden sonra biyolojik organizasyonda geri dönüşü olmayan bir hasar yoktur, bir dizi fizyolojik ve biyokimyasal değişikliğe neden olur,
Tedavi etkisini elde etmek için anti-inflamatuar ve analjezik, yakınsama yarası, duyarsızlaştırma, vücut fonksiyonunu ayarlama vb.

 

Diyabet Hastaları için Düşük Seviyeli Lazer Tedavisi Fiziksel Ekipman Bilek Saati 1

 

Diyabet Hastaları için Düşük Seviyeli Lazer Tedavisi Fiziksel Ekipman Bilek Saati 2

 

Tedavi prensibi:

Yarı iletken lazer terapötik alet, kuantum tıbbında önemli bir husustur. Düşük enerjili 650nm lazer, dolaşımdaki kanı, sol el akupunktur noktasının damarlarındaki kanı ve burun boşluğundaki mukozal dokuyu aydınlatabilir, böylece fotoelektrik biyolojik etki oluşturacaktır.Ve böylece, kandaki proteinin (enzim ve diğer fonksiyonel protein) moleküler yapısı değişecek ve tedaviyi benimseyen organizma, aşağıdakileri içeren bir dizi biyolojik etki üretecektir.

  1. Kan hemorheolojisinin özelliklerini değiştirin, tam kan viskozitesini, plazma viskozitesini, trombosit agregasyon kapasitesini ve kırmızı hücre agregasyon kapasitesini ve kan pıhtılaşmasını azaltmak, trombojenezi bastırmak ve dolaşımı, özellikle mikro dolaşımı iyileştirmek için kırmızı hücrenin deforme olabilirliğini değiştirin.
  2. Vücut bağışıklık durumunu ayarlayın (hümoral bağışıklık ve hücresel bağışıklık dahil), organizmanın hastalık direncini artırır ve alerjik ve otoimmünite ile ilgili bulaşıcı ve hastalıkların iyileşmesine yardımcı olur.
  3. Organizmanın zehirlenme durumunu iyileştirin. Organizmada süperoksit dismutazın (SOD, serbest radikalleri temizlemek için bir tür enzim) aktivitesini artırın, orta moleküler maddeyi (MMS) düşürün ve diğer yığını azaltın, böylece organizma hasardan korunur. serbest radikal, MMS ve diğer toksik maddeler.
  4. Mavi ışığın etkileri: mavi ışık, solunum zincirinin ilk kompleksini (NADH dehidrogenaz) uyarır. Şu etkileri vardır: anti-inflamatuar,telomerazı aktive eder(Anti-aging),NO(Nitrik Oksit)rodküzyonunu artırır.Mavi ışık fibroblastların aktivitesini artırarak yara iyileşmesini optimize eder ve dokulardaki oksijen kullanımını iyileştirir. Anti-inflamatuar etkileri nedeniyle lazer pedi dermatolojide çok başarılı bir şekilde kullanılabilir.

Müşterilerden geri bildirim:

 

Diyabet Hastaları için Düşük Seviyeli Lazer Tedavisi Fiziksel Ekipman Bilek Saati 3

Nakliye:

1. Numuneler için FedEx/DHL/UPS/TNT, Kapıdan Kapıya.

2. Toplu mallar için Hava veya Deniz Yoluyla.

3. Nakliye ileticilerini veya pazarlık edilebilir nakliye yöntemlerini belirten müşteriler.

 

Ticaret Şartları:

1. Ödeme: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal.

2. Teslim Süresi: numune için 3 iş günü içinde, toplu sipariş detay miktarına bağlıdır.

3. Adedi: 1 adet.

4. Fiyat Koşulları: Seçim için EXW veya FOB Shenzhen.

 

Sunulan OEM Hizmeti, Sunulan Tasarım Hizmeti, Sunulan Alıcı Etiketi.

 

BİZE ULAŞIN!

Daha iyi referansınız için daha profesyonel tanıtım!

Soruşturma ayrıntılarınızı aşağıya gönderin, şimdi 'Gönder'i tıklayın!

Size cevap vereceğiz ve 24 saat içinde değerlendirmenizi yapacağız!

 
 

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

info@sschgroup.com
michael810815
llmm928@yahoo.com.cn