Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Michael Liu

Telefon numarası : +86-13631598551

Free call

Düşük Seviye Lazer Tedavisi Yarı İletken Diyabet Tedavisi Kol Saati

Min sipariş miktarı : 1 parça Fiyat : Negotiated
Ambalaj bilgileri : 1 adet / kutu, 21 adet / karton, 19 × 13 × 12 cm Teslim süresi : Ödeme aldıktan sonra 5-7 gün
Ödeme koşulları : T / T, Western Union, MoneyGram, paypal Yetenek temini : Ayda 3000 adet
Menşe yeri: Çin Marka adı: SSCH/Suyzeko
Sertifika: CE/FDA Model numarası: GY-L2

Detay Bilgi

Ürün adı: Yarı İletken Lazer Therpay Cihazı lazer dalga boyu: 650 nm + 450 nm
renk: Siyah Uygulama: aile, Kişisel, Yüksek Tansiyon, sırt ağrısı, eklem ağrısı
Zaman ayarı: 15-60 dakika Lazer ortamı: GaA / Yarı İletken Olarak
Lazer Çıkış Gücü: Her lazer probu için 2-5mw Garanti: 1 yıl
Vurgulamak:

Lazer Diyabet Tedavisi Bilek Saati

,

Yarı İletken Lazer Therpay Kol Saati

,

3'ü 1 Arada Lazer Tedavisi Bilek Saati

Ürün Açıklaması

Düşük Seviye Lazer Tedavisi Yarı İletken Diyabet Tedavisi Kol Saati

 

Lazer saat hakkında

 

Lazer saat, düşük seviyeli lazer tedavisi alanındaki en son araştırma bulgularını kullanan yenilikçi 3'ü 1 arada bir cihazdır.akupunktur, lokal ağrı tedavisi ve harici kan ışınlamasını birleştirir ve ister evde, ister işte veya yolda, ideal arkadaşınız olur.Saat, alan ışınlaması için bir ped (ağrı yönetimi), bir kulak aplikatörü (tinnitus) ve bir burun aplikatörü (rinit, alerji vb.) İle birlikte gelir.

bilek diyotları, sinirleri ve kalp ritmini sakinleştiren ve kas gevşemesine katkıda bulunan akupunktur noktalarını doğrudan tahriş etmek ve uyarmak için tasarlanmıştır.lazer ışığı, melatonin hormonu üretiminin artmasına neden olur.Melatonin sirkadiyen saatimizi düzenler ve böylece vücudumuzun uyku-uyanma döngüsünü kontrol eder.Artan miktarda melatonin, daha iyi ve daha rahat uyumanıza yardımcı olur ve uzun uçuşlardan sonra jet gecikmesini önler.

 

Yaygın Sorun:

 

1. Gücü ve tedavi süresini nasıl seçerim?

Güç için dört seviyeye ayrılmıştır.
Zaman için 10 dk, 20 dk, 30 dk, 40 dk, 50 dk, 60 dk olarak bölünmüştür.
Genel hasta için en yüksek güçle 30 dakika önerdik.
Günde iki veya üç kez ve her tedavi için 30 dakika önerilir.
Zaman ve güç, kendi kondisyon ölçeğinize göre olabilir veya her tedavi süresi için kademeli olarak 10 dakika veya 60 dakikaya kadar eklenebilir.
Her 10 günlük tedaviden sonra 1 veya 2 gün ara verin.Ardından sonraki 10 günlük tedaviye devam edilir.

 

2. Yarı iletken lazer terapötik alet nasıl çalıştırılır?

İlk olarak, sadece sol el için giyin.Cihazın arka kısmı radyal artere karşılık gelir.Burun boşluğu lazer probunuzda veya kulak boşluğu lazer probunuzda uygulamadan önce çok fazla kir varsa lütfen temizleyin.Burun boşluğu lazer probu kullanırken burun boşluğu başlığını burnunuza 2-3 cm kadar sokun ve nazal septumu klempleyin.Kulak boşluğu lazer probunun kullanılması, normal kulaklık takmakla aynıdır.Cihazı açmak için açma / kapama tuşuna basın.LCD ekranın açık olduğunu göreceksiniz, sadece A modu etkinleştirildi.Lazer terapötik alet için Kırmızı / Mavi veya her iki modu seçmek için Mod tuşuna basın.
Burun veya kulak veya ağrı kesici ped probları hattını sokete takın, B modu da etkinleştirilir.Tedaviyi başlatmak için açma / kapama tuşuna bir saniye basın (dikkat: açma / kapama tuşuna uzun süre basılması cihazı kapatır), tedavi sırasında fototerapi cihazı probundan lazerin çıktığını görebilirsiniz.Tedavi bittikten sonra, cihazı kapatmak için açma / kapama tuşuna uzun basın.Tedavi başlığını temizledikten sonra güvenli bir yerde saklayın (doku ile nazikçe silin).Her seferinde sadece bir prob çalışır, burun boşluğu lazer probu, kulak boşluğu lazer probu ve lazer ağrı kesici ped birlikte çalışamaz.

 

3. Radyal Arter nasıl bulunur?

Sol elinizin birinci bilek çizgisinin dışını konumlandırmak için sağ elinizin iki parmağını kullanın (Resme bakın).Ardından, aleti sol elinize takmak için Radyal Arter lazer akupunktur noktasının aletin arka kısmını kullanın.

 

4. Burun boşluğu ışınlamasını kullanmamayı seçebilir miyim?

Burun boşluğu ışınlaması ile birleştirilmesini şiddetle tavsiye ederiz.Böylelikle maksimum tedavi verimi elde edilebilir.Burun boşluğu probunu kullanmadan önce, kafayı korumak için küçük kapağı KULLANIN.Lütfen burun boşluğunuzu% 0,9 normal salinle (eczanelerde satılır) temizleyin veya mendil ile nazikçe silin.Ardından burun boşluğu probunu burnunuza 2-3 cm kadar sokun ve nazal septumu klempleyin.

 

5. Tedavi süresince nelere dikkat etmeliyim?

Diğer yaşam alışkanlıklarınızı değiştirmenize gerek yoktur, belirli bir diyet geliştirmeniz veya egzersiz yapmanız gerekirken, kalp damar ve serebrovasküler hastalıklarınız, hipertansiyon, şeker hastalığı vb. Varsa ayrıca burun boşluklarınızı temizlemek için etanol kullanmayınız ve fototerapi aletinin kafası, çünkü etanol mukozayı tahriş eder ve prob kabuğuna zarar verir.% 0,9 normal salinle (eczanelerde satılır) temizlenmesi veya havlu başına ıslak bir kağıtla nazikçe silinmesi önerilir.

 

6. İyileştirici etkiyi arttırmak için daha uzun bir tedavi süresi seçebilir miyim?

Enstrümanı tarafımızca belirtilen zamana ve büyüklüğe göre kullanmanız önerilir.Tıbbi deneyler, insan vücudunun mukozal dokusunun yumuşak lazerden ne kadar fazla enerji emdiğini ortaya çıkardığı için, iyileştirici etkiyi mutlaka artırmayacaktır çünkü aşırı radyasyon, mukozal dokuyu daha az hassas hale getirir.

 

7. Tedavi sırasında bir şey hissedecek miyim?

Neredeyse hiç acı, sertlik veya başka bir rahatsızlık hissetmeyeceksiniz;ancak, terapi başlığından gelen ışık parlaklığı oldukça yüksek olduğu için, lütfen fototerapi başlığını dışarı çıkarmayın ve ışığı doğrudan gözlerinizle gözlemleyin ve tedavi sırasında gözlerinizi kapatmak daha iyidir.Birkaç gün içinde, iyileşmiş kan dolaşımı durumu nedeniyle, çok az hasta boğaz kuruluğu, baş ağrısı, daha kötü rinobyon, hafif burun kanaması vb. Gibi normal fenomenler yaşayacaktır. Ciddi bir rahatsızlığınız varsa,
her tedavi için tedavi süresini veya gücünü azaltın veya üç gün sonra tekrar kullanın, rahatsızlık kısa süre sonra kaybolacaktır.

 

Klinik test verileri

 

30 dakikalık tedaviden sonra

Mikroskop sayesinde tek hale gelen ve normale dönen aktive olmuş kırmızı kan hücrelerini gözlemleyebiliriz.

Yaklaşık 30 günlük tedaviden sonra

Baş ağrısı, baş dönmesi, göğüste sıkışma, nefes darlığı, çarpıntı, uyuşukluk, uykusuzluk, uyuşma, hafıza kaybı ve diğer semptomlar değişir veya kaybolur.

Yaklaşık 3 aylık tedaviden sonra

Kullanıcı testleri kan akışındaki değişiklikler, kan testleri, kan viskozitesi, kolleterol, trigliserit, düşük denisty lipoprotein veya diğer göstergeler normale döner.

6 ay ve uzun süreli tedaviden sonra

Bazı diyabetikleri, özellikle de tip II diyabetik hastaları etkili bir şekilde iyileştirin ve tedavi edin, pankreas fonksiyonlarının dengesini etkili bir şekilde iyileştirin Uzun süreli kullanım, kardiyovasküler ve serebrasküler ve inme ve ani ölüm ve hemiplejiyi reddedecektir.

 

Düşük Seviye Lazer Tedavisi Yarı İletken Diyabet Tedavisi Kol Saati 0

 

ŞARTNAME

 

Öğe AÇIKLAMA
Lazer ortamı GaAlAs yarı iletken
Lazer emisyon dalga boyu 650nm ve 450nm
Terminal lazer probu 22 lazer ışını, 2 nazal lazer ve 2 kulak lazeri
Lazer çıkış gücü Her lazer probu için ≤5mw
Lazer çalışma voltajı 3.6V
Güç giriş voltajı 220V
Sabit zaman aralığı 10-60 dakika, ayar için 4 kademe
Çevre sıcaklığı -20 ° C ~ 40 ° C
Bağıl nem ≤% 85
Atmosferik basınç 86kpa-106kpa
Güç kaynağı kullanımı Dahili lityum pil (1000mAh)
Cihaz Boyutu 6,3 * 5,3 * 2,5 cm
Ürün Paketleme 19 * 13 * 12cm;1kg / set

 

BİLEK TİPİ PARÇA İŞLEVİ:

Hiperlipidemi, hiperglisemi, hipertansiyonu düşürür, beyin trombozu, felç, ani ölüm, kardiyovasküler ve serebrovasküler hastalıkları önler.
 

AĞRI TEDAVİ BÖLÜMÜ FONKSİYONU:

Servikal spondiloz, bel fıtığı, donmuş omuz, artrit, prostatit.


PATOLOJİK MEKANİZMA

Kan, insan yaşamının kaynağıdır.Kanın dört bileşeni vardır.Kan plazması, kırmızı kan hücresi, beyaz kan hücresi ve kan trombositi.Kırmızı kan hücresi kanı, oksijeni ve besin türlerini her bir organımıza taşır.

Yaş ilerledikçe, yaşam tarzımızın ya da yaşama durumumuzun değişmesi, yağ çeşitleri, kolesterol, lipit çöpleri sarılmış ya da kan hücrelerini sarmıştır.Kan hücremiz hiperviskoziteye dönüşür.Damar duvarından geçemez, yani vücut organlarımıza kan, oksijen ve besin çeşitlerini taşıyamaz.Metabolizma zorlaşır.Mikro sirkülasyonda sorun var.
Bütün bunlar hipertansiyon, hiperlipidemi, hiperglisemi, diyabete yol açar.
Son olarak felce, kardiyovasküler ve serebrovasküler, ani ölüme vb. Neden olur.
Vücut ağrıları için.Düşük yoğunluklu lazer tedavisi prensibine dayanmaktadır.LLLT ayrıca çıkış gücü yoğunluğu 1 j / m2 olan düşük güçlü, düşük seviyeli veya yumuşak lazer olarak da adlandırılır.seviyesi.Terapötik cihazımız, geleneksel Çin tıbbı akupunktur teorisi ile birleştirildi.Orijinal "ışık akupunkturu" ve "ışık döngüsü" tedavisi.

Işık döngüsü terapisi, tıp bilimi rolünde düşük yoğunluklu lazer kullandı ve
geleneksel Çin tıbbının akupunktur noktası uyarımı.Biyolojiye uygulanan düşük yoğunluklu lazer sonrası biyolojik organizasyonda geri dönüşü olmayan bir hasar oluşmaz, bir dizi fizyolojik ve biyokimyasal değişikliğe neden olur,
Tedavi etkisini elde etmek için anti enflamatuar ve analjezik, yakınsama yarası, duyarsızlaştırma, vücut fonksiyonunu ayarlama vb.

 

Düşük Seviye Lazer Tedavisi Yarı İletken Diyabet Tedavisi Kol Saati 1

 

Düşük Seviye Lazer Tedavisi Yarı İletken Diyabet Tedavisi Kol Saati 2

 

Tedavi prensibi:

Yarı iletken lazer terapötik alet, kuantum tıbbında önemli bir husustur. Düşük enerjili 650nm lazer, sol el akupunktur noktasındaki damarlarda dolaşan, kanı ve burun boşluğundaki mukozal dokuyu tahriş edebilir, böylece fotoelektrik biyolojik etki oluşturacaktır.Ve böylece, kandaki proteinin (enzim ve diğer işlevsel protein) moleküler yapısı değişecek ve tedaviyi benimseyen organizma, aşağıdakileri içeren bir dizi biyolojik etki üretecektir.

  1. Kan hemoreolojisinin özelliklerini, daha düşük tam kan viskozitesini, plazma viskozitesini, trombosit agregasyon kapasitesini ve kırmızı hücre agregasyon kapasitesini ve kan pıhtılaşmasını azaltmak, trombogenezi baskılamak ve özellikle mikrosirkülasyon olmak üzere dolaşımı iyileştirmek için kırmızı hücrenin mukavemet deformasyonunu değiştirin.
  2. Vücudun bağışıklık durumunu ayarlayın (humoral bağışıklık ve hücresel bağışıklık dahil), organizmanın hastalık direncini artırır ve alerji ve otoimmünite ile ilgili bulaşıcı hastalıkların ve hastalıkların iyileşmesine yardımcı olur.
  3. Organizmanın zehirlenme durumunu iyileştirin. Organizmada süperoksit dismutazın (SOD, serbest radikalleri temizleyen bir tür enzim) aktivitesini arttırın, orta moleküler maddeyi (MMS) azaltın ve diğer yığını azaltın, böylece organizma zarar görmekten korunur. serbest radikal, MMS ve diğer toksik maddeler.
  4. Mavi ışığın etkileri: mavi ışık, solunum zincirinin ilk kompleksini (NADH dehidrojenaz) uyarır. Aşağıdaki etkilere sahiptir: anti-inflamatuar, telomerazı aktive eder (Yaşlanma karşıtı), NO (Nitrik Oksit) çubuk kesimini arttırır.Mavi ışık, fibroblastların aktivitesini artırarak, yara iyileşmesini optimize eder ve dokularda oksijen kullanımını iyileştirir.Lazer pedi, anti-enflamatuar etkileri nedeniyle dermatolojide çok başarılı bir şekilde kullanılabilir.

Müşterilerden geri bildirim:

 

Düşük Seviye Lazer Tedavisi Yarı İletken Diyabet Tedavisi Kol Saati 3

Nakliye:

1. Örnekler için FedEx / DHL / UPS / TNT, Kapıdan Kapıya.

2. Toplu mallar için Hava veya Deniz yoluyla.

3. Yük ileticileri veya devredilebilir gönderi yöntemlerini belirten müşteriler.

 

Ticaret Koşulları:

1. Ödeme: T / T, Western Union, Moneygram, Paypal.

2.Teslim Süresi: Numune için 3 iş günü içinde, toplu sipariş detay miktarına bağlıdır.

3. Adedi: 1 adet.

4. Fiyat Şartları: Seçim için EXW veya FOB Shenzhen.

 

OEM Hizmeti Sundu, Tasarım Hizmeti Sundu, Alıcı Etiketi Sundu.

 

BİZE ULAŞIN!

Daha iyi referansınız için daha profesyonel tanıtım!

Aşağıdaki sorgu detaylarınızı gönderin, şimdi 'Gönder'i tıklayın!

Size cevap vereceğiz ve düşüncelerinizi 24 saat içinde değerlendireceğiz!

 
 

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sale09@sschgroup.com
michael810815
llmm928@yahoo.com.cn