Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Michael Liu

Telefon numarası : +86-13631598551

Free call

SSCH Avcısı 4025 Metatron NLS Sistemi 18D NLS Klinik 11 Dil 1 Yıl Warrenty

Min sipariş miktarı : 1 Fiyat : negotiated
Ambalaj bilgileri : 1pcs/kutu 5pca/karton Teslim süresi : Ödeme yapıldıktan sonra 3-5 iş günü
Ödeme koşulları : T / T, Batı Birliği, Paypal Yetenek temini : 2000
Menşe yeri: Çin Marka adı: SSCH
Sertifika: CE Model numarası: GY-4025

Detay Bilgi

Destek O.S: Pencere xp, pencere manzara, Window7, Win8 (32 & 64bit) Dil sürümü: İngilizce, Almanca, Rusça
Paket: İhracat Standart Güçlü Ahşap Kutu Veya Karton, Alüminyum Hizmet: Eğitim Videolarıyla dolu / OEM
Renk: Gümüş Warrenty: bir yıl
Sistemleri NLS: Metatron 4025 avcı versiyonu Nakliye şirketi: DHL, UPS TNT FedEx Veya Nakliye Acentesi.
Ağırlık: 5kg 01: Meta-terapinin hazırlanması.
02: Fitoterapi yapmak 03: Litoterapi yapmak.
Vurgulamak:

metatron nls tanı

,

vücut sağlığı makinesi

Ürün Açıklaması

        HUNTER 4025 NLS SİSTEMİ -18D NLS KLİNİK ŞİMDİ 11 Dilde

Skype: lucy202014

Mobil 0086-15112536023

HUNTER NLS içindeki yeni bir makinedir. Şimdi son sürümü 25D ile. Gerçekleştirilen fonksiyonlardan bazıları şunlardır: organopreparasyonlar, biyokimyasal homeostaz, patomorfoloji, mikroorganizmalar ve parazitler, alerjenler, allopati, gıda ürünleri (nutriyatik), fitoterapi, homeopatik preparatların seçimi, litoterapi. Birkaç dilde mevcuttur: ingilizce, ispanyolca, almanca, rusça, çince, lehçe, italyanca, fransızca, türkiye, sırbistan, hırvatistan.


Una máquina muy üstün a la 17D ​​desde su veracıd sup 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 Abarca muchas más funciones con un software'ini tamamlayan bazı farklı şeyleri tanımlayabilir ve bu sayede 17D için hiçbir şey yapamazsınız. Aprovecha este lanzamiento por tiempo limitado.


Metapathia-GR Hunter yazılımı sadece “Metatron” telemetrik doğrusal olmayan analiz veri işleme aparatı ve sonraki modifikasyonları ile çalışabilir. Telemetrik doğrusal olmayan analiz veri işleme cihazı, IBM tipi PC'ler ile uyumludur ve biyolojik bir nesnenin farklı bilgi etkisine yönelik reaksiyonlarına çalışmak için tasarlanmıştır.

Açıklama

PLUS HUNTER 4025 NLS SİSTEMİ -18D NLS KLİNİK Şimdi 11 dilde

HUNTER 4025 NLS'nin içindeki en yeni versiyonu 25D olan yeni bir makine. Gerçekleştirilen fonksiyonlardan bazıları şunlardır: organopreparasyonlar, biyokimyasal homeostaz, patomorfoloji, mikroorganizmalar ve parazitler, alerjenler, allopati, gıda ürünleri (nutriyatik), fitoterapi, homeopatik preparatların seçimi, litoterapi. Birkaç dilde mevcuttur: ingilizce, ispanyolca, almanca, rusça, çince, lehçe , italyanca, fransızca, türkiye, sırbistan, hırvatistan .

Una máquina muy üstün a la 17D ​​desde su veracıd sup 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 96 Abarca muchas más funciones con un software'ini tamamlayan bazı farklı şeyleri tanımlayabilir ve bu sayede 17D için hiçbir şey yapamazsınız. Aprovecha este lanzamiento por tiempo limitado.

Metapathia-GR Hunter yazılımı sadece “Metatron” telemetrik doğrusal olmayan analiz veri işleme aparatı ve sonraki modifikasyonları ile çalışabilir. Telemetrik doğrusal olmayan analiz veri işleme cihazı, IBM tipi PC'ler ile uyumludur ve biyolojik bir nesnenin farklı bilgi etkisine yönelik reaksiyonlarına çalışmak için tasarlanmıştır.

SSCH Avcısı 4025 Metatron NLS Sistemi 18D NLS Klinik 11 Dil 1 Yıl Warrenty 0

SSCH Avcısı 4025 Metatron NLS Sistemi 18D NLS Klinik 11 Dil 1 Yıl Warrenty 0

paket

İhracat standart güçlü ahşap kutu veya karton

Ödeme şartları

T / T Batı Birliği paypal

Teslimat süresi

Ödeme alındıktan sonra 3-5 gün içinde

Nakliye ÅŸirketi

DHL UPS TNT FedEx veya Nakliye acentesi ..

iÅŸletim sistemi

WinXp, manzara, win7, Win8.1

ipp Metatron avcısı NLS ipp Metatron avcısı NLS ipp Metatron avcısı NLS ipp Metatron avcısı NLS

ÖZELLİKLER

 1. Dahili jeneratör frekansı 4.9 HGz.
 2. Windows iÅŸletim sistemi (XP, Vista, 7, 8, 10) MAC yok.
 3. Taramanın ortalama saniye süresi 2 saniyedir.
 4. Organ ve dokuların bilgisayar grafik modellerinin sayısı 1432 adettir.
 5. Hazırlama ve işlemlerin sayısallaştırılmış spektral etalo sayısı 4012 adettir.

FUNCIONES

 1. Organopreparados.
 2. Biyokimyasal homeostaz.
 3. Patomorphology.
 4. Mikroorganizmalar ve parazitler.
 5. Alerjenler.
 6. Alopati.
 7. Gıda ürünleri (besleyici).
 8. Fitoterapi.
 9. Homeopatik preparatların güçlerinin seçimi.
 10. Lithotherapy

EYLEMLERÄ°N DÃœZELTÄ°LMESÄ°

 1. Meta-terapinin hazırlanması.
 2. Fitoterapi yapmak.
 3. Litoterapi yapmak.

ANALÄ°Z FONKSÄ°YONU

 1. Kuantum entropi analizi.
 2. NLS analizi, karşılaştırmalı analiz.
 3. Akıllı filtre
 4. Ä°nce.
 5. Bakteriyel araştırma.
 6. Sınır nidusu tanımlanması.

QUE ES EL HUNTER 4025?

18D yazılımı olan Hunter 4025, fiziksel muayeneler yapmak, ayrıca tedavi vermek ve ilaçlar hazırlamak için non-invaziv bir teşhis cihazıdır. Kromozomların, DNA sarmallarının ve ayrıca moleküllerin işlevsel durumunu taramak ve tespit etmek için ışık dalgalarının rezonansını kullanır. Aynı zamanda non-invaziv veya ağrılı tedavi sağlar. Eski 3B, 7D, 9D, 15D, 17D'nin işlevlerini ekleyen ve 18D olmak üzere daha da genişleyen ve geliştirilen çok eksiksiz bir ekip.

Gelişmiş genetik analizler yapar ve olası tümörleri tespit eder, ayrıca insan vücudundaki farklı onkolojik patolojik seviyeleri de değerlendirir. Ayrıca, kırıkları tespit etme ve tedavi etme yeteneğine, dermatolojik durumlara ve yaş dejenerasyonunun neden olduğu hastalıkların durdurulmasına da sahiptir.
Olası dostu tümörleri, kalıtsal hastalıkları tespit eden ve yüzlerce yeni sanal görüntüyü gösteren görünümünün nedenini ortaya çıkarabilen çok boyutlu sanal taramayı dikkate alan güçlü bir ilerleme algoritmasının yanı sıra çok dostça bir arayüz kullanır. Anlayışınız için.

NLS TEKNOLOJÄ°SÄ° NELERDÄ°R?

Doğrusal olmayan sistemler, bilimsel olarak özetleyen, kuantum entropi mantığının teorisini keşfeden Theodore Van Hoven'in keşiflerinden ve fikirlerinden ilham alıyor. “Sistemler arasında bilgi alışverişi, doğrusal olmayan, ilişkisel ve seçici bir şekilde uzaktan gerçekleştiriliyor. sistemin temel yapısının bağlantılarını dengesizleştirmek için yeterli enerjiye sahip olan uygun miktarda elektromanyetik radyasyon sayesinde. Bütün bunlar Rus teknolojisinin gelişmesine ve insan vücudunda üst düzey non-invaziv tedaviler yapılması ihtiyacına dayanıyor.

DOÄžRUSAL OLMAYAN SÄ°STEMLERÄ°N VEYA NLSÄ°N BÄ°YORÄ°ZASYON TEKNOLOJÄ°SÄ° NEDÄ°R?

Hastalıkların teşhisinde ve tedavisinde en güncel bilimsel gelişmelerden biri olduğunu ve her organizmanın ve dokunun kendi elektromanyetik frekansına sahip olduğuna dair bilimsel kanıtlara dayandığını ve bunu değerlendirmenin mümkün olduğunu söyleyeceğiz. doğrusal olmayan sistemler arasında bilgi alışverişi yoluyla. Bilgi değişiminin yoğunluğu, herhangi bir canlı doku ile elektromanyetik frekansı aracılığıyla bir bağlantı ve frekans değişimi kurmanın mümkün olduğu anlamına gelir.
Ve son olarak bunu entropi seviyelerini, yani onu şekillendiren bir makro sistem içinde bulunan mikro-durumları tespit etmeye çağırıyoruz.
Organlar ve dokular da dahil olmak üzere canlı organizmalar bir frekans yayar ve her birinin kendi elektrik titreşimine sahiptir ve bu frekanslardan herhangi biri değiştirilir ve böyle kalırsa, bir hastalık oluşur.

HUNTER 4025'DE YAPILAN ANALİZ ÖRNEĞİ

SSCH Avcısı 4025 Metatron NLS Sistemi 18D NLS Klinik 11 Dil 1 Yıl Warrenty 0

Ayrıca çalışabilirsiniz:
METATERAPYA - NIDUS - YENİ HASTA - TESTE VEGE - HUNTER'İN GELİŞMELERİ, BUNA KARŞI BİR ALAN - IRIS - ANALİZ - BİYORESONANS - PL SÜRÜMÜ…

4025 HUNTER'IN EN ÇOK TEMEL FONKSİYONLARI NELERDİR?

 • Sezgisel kullanıcı arayüzü sayesinde onkolojik hastalıkları zamanında ortaya çıkarabilir.
 • Yeni algoritmalarıyla, aynı zamanda insan vücudunun analizinde daha fazla kesinlik saÄŸlayan NLS'dir.
 • Tümör olduÄŸunuz veya geliÅŸebileceÄŸiniz alanları bulma olasılığı ile üç boyutlu tarama yapar.
 • Ayrıca kalıtsal hastalıkları tespit eder, DNA'nın yanı sıra DNA sarmalına girerek histolojik, sitolojik ve kromozom kümelerini de analiz edebilir. Aynı zamanda genom seviyesini analiz eder.
 • Makrolarda dokularda meydana gelen gerçek deÄŸiÅŸiklikleri makro bir ÅŸekilde ortaya koyar ve histolojik bölümleri titiz bir ÅŸekilde araÅŸtırabilir.
 • Teknisyen, eÄŸer kullanıcı otomatik modunu yerleÅŸtirirse ve herhangi bir zamanda herhangi bir zamanda zarar görmeden deÄŸerlendirmesini kesebilirse, çok deÄŸiÅŸkenli topolojik görüntülerin ve metastazın diÄŸer organlardaki incelemesini yapabilir.
 • Yüksek tanısal güvenilirlik saÄŸlayan yeni yüksek performanslı sürekli tarama sistemi (metatronlar).
 • Minerallerin ve taÅŸların spektrumu, biyouyumluluk ile tedavi edilen hastaya göre terapi, ÅŸifa ya da mineral radyo spektrumu ile tedavi için belirli bir taÅŸ ile tedavi edilmesini saÄŸlar.
 • Mikrobiyal ajanların, virüslerin, helmintlerin, rektekttsinin, toksoplazmaların, izlerin yanı sıra güçlü homeopatik ilaçların dokularını ve mikro yapılarını deÄŸerlendirir.
 • Dokularda bulunan elektromanyetik dalgaları kullanarak hasta ile hızlı bir tedaviye izin veren Akıllı Filtre adlı bir iÅŸleve sahiptir.
 • Sunulan patolojiye göre hastalara önerilebilecek çok çeÅŸitli tıbbi ürünler, gıda takviyeleri ve homeopatik ilaçlar içerir.
 • Hastalığın hangi aÅŸamada olduÄŸunu ve sürecin akut mu yoksa kronik mi olduÄŸunu görebilirsiniz.
 • Ayrıca bozukluÄŸun gelecekte nasıl geliÅŸeceÄŸini belirlemek de mümkündür; bu, bir tedavinin yeterli olup olmadığını veya vücudun sorunu kendi başına iyileÅŸtirip iyileÅŸtiremeyeceÄŸini keÅŸfetmeye izin verir.
 • Ä°nsan müdahalesi olmadan her doku ve organa karşılık gelen elektromanyetik frekansı ayarlayın.
 • Ekipmanın merkezi hafızasına kaydedilen saÄŸlıklı manyetik salınımlar yoluyla vücudun organlarındaki ve hücrelerindeki patolojik kusurları tespit eder ve düzeltir ve bu nedenle vücut, frekansların dışsal emisyonuna tepki verir.
 • Görsel teÅŸhisler ÅŸu anda saÄŸlanabilir, hastalar yaÅŸadıklarını görebilir ve organlarının tam olarak çalıştığını görebilir, bu sayede deneyimlerimiz onları tedavileriyle daha güvenli ve rahat hissetmelerini saÄŸlar.
 • EÄŸitmen ve hastanın doÄŸru tedaviye odaklanmasını saÄŸlayan organları% 97 hassasiyetle deÄŸerlendirir.
 • Kimyasal madde, ilaç veya biyolojik maddenin hasta üzerindeki etkisi bir kerede analiz edilebilir.
 • Hastalığın risk evresi 4025 yılında belirlenir.
 • Çok deÄŸiÅŸkenli sistemik ve organ homeostazı analizlerini yapabilir.
 • AÄŸrı olmadan hormon kan testleri yapabilir.
 • Akupunktur meridyenlerini deÄŸerlendirin.
 • Aynı zamanda vücudun AURA olan elektrik alanını da ölçer.
 • Bağırsak parazitlerini, mantarları, bakterileri, virüsleri ve mikroplazmaları tanır.
 • DoÄŸal elementler, taÅŸlar, astrolojik hareketin dokular üzerindeki etkileri gibi Meriadilerin puanları gibi tamamlayıcı alternatif tedaviler sunar.
 • Alerjenleri ve nedenlerini ve ayrıca dokulardaki alkali dengeyi tanımlar.
 • Kan grubu dikkate alınarak (Çin tıbbının özelliÄŸi) beslenme önerileri sunar.
 • Kanın biyokimyasal analizi.
 • Parazitler, bakteri ve mantarları içeren organizmanın mikro florasını analiz eder.
 • Ä°laç testleri, beslenme izleme, fitoterapi, homeopatik örnekler, merhemler, kremler ve malzemeleri toleranslarına göre analiz eder.
 • Her hasta için özel ve özel ilaçlar hazırlama yeteneÄŸine sahiptir.

TANISININ ÇOK FONKSİYONLUĞU

SSCH Avcısı 4025 Metatron NLS Sistemi 18D NLS Klinik 11 Dil 1 Yıl Warrenty 0

KULLANILAN YÖNTEM NEDİR?

NLS'nin amacı, bilgisayar ve özel programlar kullanarak hastanın sağlığının durumu hakkında bilgi sağlamaktır. Vücut dokuları, hücreler, kromozomlar ve hatta hormonlar hakkındaki veriler gerçek zamanlı olarak iletilir ve anında uygulanacak tedavi önerileri sunan özel bir teşhis şeklinde deşifre edilir. Tanı konulduktan sonra, müşteri metaterapi fonksiyonu (elektromanyetik dalgalar), fitoterapi ve kristal tedavisi ile akupunktur, DNA sarmalının, kromozomun, çekirdeğin, hücre, doku tedavisinin tüm organa ne olduğu ile tedavi edilebilir. etkili ve başarılı.

Gıda takviyeleri, homeopatik ilaçlar ve diğerleri gibi ilaçların etkinliğini ölçebilir. Bu işlev sayesinde, hangi tedavi edici çözümün en iyi sonucu verdiğini ve hangi bileşenlerin onu geliştirdiğini belirleyerek müşteri için en etkili çözümü bulabilirsiniz. İlaçların veya ilaçların geliştirilmesine ilişkin olarak, Hunter 4025, hastanın sunduğu patolojiye göre uygulanacak geniş bir ilaç sicili ile veritabanına sahiptir ve test kabı vasıtasıyla ilaçlar, şeker küreciklerinde alkollü suyla hazırlanabilmektedir. damıtılmış su içinde, parafin içinde, hastaya doğrudan terapi yoluyla veya mevcut bir ilacın sıklıklarına dönüştürülerek.

SSCH Avcısı 4025 Metatron NLS Sistemi 18D NLS Klinik 11 Dil 1 Yıl Warrenty 0

18D NLS nasıl çalışır?

NLS'miz kulak zarı içerisinde bulunan zar ve insan vücudunun dokuya özgü organlarını araştırmak için kuantum rezonans tekniklerinin kullanılması ile işlev görür. Elektromanyetik dalgaların rezonansı ve bilgisayara geri bildirim, organın değerlendirilmesine ve sunum problemlerinin tespit edilip edilmemesine ve aynı zamanda 3 ila 5 yıl arasında evrimi öngörmesine olanak veren devasa bir veri tabanı ile karşılaştırılır. Veri tabanı astronotlarla yapılan uzay araştırmaları sırasında, farklı cinsiyetten insanlardan, farklı yaşlardan, farklı ırklardan, farklı hastalıklardan ve klinik verilerden oluşan 35 yıllık araştırmalar sonucunda Rus bilim adamları tarafından kurulmuştur.

SSCH Avcısı 4025 Metatron NLS Sistemi 18D NLS Klinik 11 Dil 1 Yıl Warrenty 0

Analiz ve test kabı

Bu kapta, uzmanın reçete yazmak istediği ve ekibin sıklık şeklinde tercüme edebildiği ve bu ilacın reçete etmeden veya tüketmeden önce hastayı iyileştirip iyileştiremeyeceğini test edip değerlendirebileceği yerleştirilir.

Analizi nasıl yaparsın?

Vücudunuzun durumu ile ilgili tüm bilgiler beyne iletilir ve 18D NLS tarafından kullanılan sensörler, bu tür bilgileri elde etmek için ona bağlanacak bir kulaklık formuna sahip özel çekimlerdir. Alınan bu bilgi, 18D'nin kendisi olan ve bu verileri elde etme imkanının bulunduğu otomatik bir yazılım tarafından işlenir, kodu çözer ve ekranda% 90 ila% 97'den% 100'e kadar olan organlara benzer üç boyutlu modeller oluşturmayı başarır. doğruluk, kesinlik

SSCH Avcısı 4025 Metatron NLS Sistemi 18D NLS Klinik 11 Dil 1 Yıl Warrenty 0

TeÅŸhis seviyeleri

 1. Grafik tanı.
 2. Metabolik tanı.
 3. Optik dağılım indeksi.
 4. İMKB'ye Göre Etalons
 5. Hassasiyet çekirdeği ve sistemik hiperreaktivite.

 1. Juvantibus'ta tanı.
 2. Trend ayarlamaları.
 3. Entropi analiz sistemi.
 4. Çok faktörlü analiz sistemi.
 5. Etalon-nesne modeli.
 6. Bitkisel çaylarla teşhis.
 7. Antijenlerin varlığı.
 8. Çok boyutlu analiz (Üç boyutlu).

Bir HUNTER 4025 18D ALMADAN NE OLUR?

 • Manyetik dalgaların rezonansı yoluyla vücuda sonda vermek için kulak zarı yoluyla tarayıcıdan tanı.
 • Koruyucu karakterli hastalıkları teÅŸhis eder.
 • Vücudun tüm organlarını analiz edin ve ördek morfolojisini, nozolojik formları ve mikroorganizma analizlerini görün,
 • iokimyasal homeostaz ve daha fazlası.

 • Gelecekte hastalığa neden olan erken saatlerden birikmiÅŸ olanları tespit eder.
 • Hala semptomu olmayan koÅŸulları ve problemleri veya patolojileri tespit eder.
 • Vücudun neresinde olursa olsun doku ve organlardaki lokalize enfeksiyonları tespit eder.
 • Kromozomları analiz eder

 • Kemiklerde birikebilecek problemleri analiz eder.
 • Görünür deÄŸiÅŸiklikler ve geliÅŸmeler ile organlardaki herhangi bir deÄŸiÅŸikliÄŸe tedavi uygulayın.
 • Elektromanyetik dalgalar NLS ile tedavi uygular.
 • 12 vücut sistemini, organları, bezleri ve 4000'den fazla hastalığı analiz edin.

 • Fitoterapi, homeopati, kiÅŸiyle biyomanyetik olarak uyumlu yiyecekler ve daha fazlası hakkında bilgi saÄŸlar.
 • Bir organdaki geliÅŸmeleri aynı görünümde veya bir görünümden diÄŸerine görselleÅŸtirin.
 • Enerji bedeninden ve fiziksel bedenden hastalıkları tedavi edin.
 • Ä°laçlar, allopatik, fitoterapötik, homeopatik ve ÅŸifalı otlar veya yiyeceklerin uyumlu olduÄŸu test kabında ölçün ve hastanın iyileÅŸmesine yardımcı olun.

 • Taşıması kolaydır ve sizin durumunuzda güvenlidir.
 • Sezgisel ve kullanımı kolaydır.
 • MAC ile deÄŸil, herhangi bir Windows ile çalışır.
 • Parçalarını ve bileÅŸenlerini çok daha dayanıklı hale getirecek ÅŸekilde deÄŸiÅŸtirebilirler.
 • Gastrointestinal sistem, solunum sistemi, idrar ve üreme sistemi deÄŸiÅŸiklik derecesinin grafiÄŸi ile 250'den fazla organı 3D olarak analiz edin. Meme bezleri, kardiyovasküler sistem, hematopoetik kan sistemi, mediastinal lenf damarı olan lenfatik sistem, endokrin sistem, sinir sistemi (omurilik ve beyin dahil), ayrıca semen duyu sistemi (kulak, göz) , saç, tırnak), ayrıca osteo kas sistemi ve kromozomları, hepsi tanımlanması için renklerle temsil edilir.

amaç

Metapathia-GR Hunter yazılımı sadece “Metatron” telemetrik doğrusal olmayan analiz veri işleme aparatı ve sonraki modifikasyonları ile çalışabilir. Telemetrik doğrusal olmayan analiz veri işleme cihazı, IBM tipi PC'ler ile uyumludur ve biyolojik bir nesnenin farklı bilgi etkisine yönelik reaksiyonlarına çalışmak için tasarlanmıştır. “Metatron”, ölçüm sürecini etkileyen süreçle ilişkilendirmeyi sağlar ve aşağıdakileri gerçekleştirir.


operasyonlar:
1) Tanımlayıcı parametrenin değişimini ve başlangıç ​​değerine göre entropik potansiyeli yansıtan J (0) değerini ölçer;
2) Önceden ayarlanmış frekans aralıklarıyla sürekli J (0) sinyalini histograma dönüştürür (seri numaraları 1.8 ile 8.2 Hz arasında olan taranan frekansların sayısal değerleri sırası);
3) Mevcut W değerlerini PC'ye gönderir ve grafiği, sınavdaki etkisi ile aynı anda monitörde görüntüler.
4) Histogramı gözlemlerin ölçümlerin tamamlanmasından sonra daha uygun olması durumunda, W değerini hafıza biriminde toplar;
5) Sınavda sınava girecek etkiyi düzenlemek için gerekli ölçekle ilişkili komutları verir;

6) Ölçümleri tamamladıktan sonra W değerlerini birimden PC belleğine iletir ve bir sonraki ölçümlerin verilerinin kaydedilmeye başlamasından önce bunları birim belleğine kaydeder.

Cihaz, sistemdeki psikofizik değişiklikleri kaydetmeyi amaçlamaktadır ve şunları sağlar:


- Topikal bir analiz şeklinde işlevsel durumun kalitatif tahminini alın.
- Etkinliği ve farklı tedavi yöntemlerinin sonuçlarını kontrol etmek.
- Fonksiyonel durum değişimlerinin dinamiklerini zaman içerisinde analiz eder.


- Fonksiyonel ihlalin ilk nidüsünü belirleyin.
- Uzman sistemler kullanarak deÄŸiÅŸikliklerin karakterini tahmin edin.
- Biyo-sistem homeostazının temel özelliklerini tahmin edin.


Biyolojik bir nesnenin belirli bir geçici durumu hakkındaki bilgiler, alanların ortalama istatistiki gürültü özelliklerinden ortaya çıkmış, sinyallerin küçük dalgalanmalarını yakalayan modern bilgi teknolojileri ve mikro devre sistemi kullanılarak geliştirilen bir dijital tetikleme sensörü yardımıyla temassız olarak okunur. ve sayısal bir diziye dönüştürülür, onu bir arabirim kablosu vasıtasıyla bilgisayara aktarmak için bir mikroişlemci yardımıyla işlenir.

Uyumlu bir bilgisayarın sahip olması gereken minimum gereksinimler şunlardır:

Ä°ÅŸletim sistemi: Windows 2000 / XP;
Ä°ÅŸlemci: en az 1 GHz Pentium III
Rasgele eriÅŸim belleÄŸi: 512 Mb;
Ekran kartı: SVGA High Color 1024x768, en az 8 Mb;
Yazıcı (renkli);
Sabit sürücüde en az 1 GB boş alan;
Ä°ki USB portu;
CD-ROM;
Kesintisiz güç kaynağı

Özel gereksinimler


Araştırma modunda fonksiyonel hedeflerin gerçekleştirilmesi için gerekenler. Teşhis programı, teşhis analizini yapmak için programa dahil edilen algoritmaları kullanır. Teşhis seansı sırasında bilgi alışverişi hastanın vücuduna yerleştirilen aşağıdaki aparatlar vasıtasıyla gerçekleştirilir. Operasyonel ömür 5 yıldan az değildir. Cihaz tasarımı, hasta ve personel güvenliğini sağlar. Cihazın acil durdurulması, zararlı yan etkilere neden olmaz.

Çalışma prensibi ve operasyonel prosedürler


Sistem, parçalanan meta-kararlı yapıların başlatıcı sinyalinin büyütülmesi prensibine göre çalışır. Dış elektromanyetik alandan etkilenen korteks sinir hücrelerinin karışım merkezlerinde bulunan moleküler akımların manyetik momentleri, orjinal yönelimlerini yitirmelerine neden olur. Bu, bu delokalize elektronların spin yapılarının yanlış hizalanmasıyla sonuçlanır, içlerinde kararsız veya meta-stabil durumlara yol açar. Bu parçalayıcı koşullar daha sonra başlangıç ​​sinyali olarak işlev görür.


Fizik açısından cihaz, elektromanyetik radyasyonun dalga boylarında rezonans eden bir elektronik salınım sistemidir. Enerjileri, biyolojik nesnenin yapısal organizasyonunu koruyan baskın bantları parçalamak için gereken enerjiye eşit olmalarıyla. Sistem, beyin nöronlarının önceden belirlenmiş bir biyoelektrik aktivitesinin üretilmesini sağlar ve bu arka plan aktivitesi ile, daha önce statik dalgalanmalara karşı neredeyse hiç tespit edilemeyen sinyalleri seçici olarak yükseltmek mümkün hale gelir. Organ ve dokuların belirli geçici koşulları hakkında bilgi daha sonra, modern bilgi teknolojisi ve mikro-devre yardımı ile geliştirilen “tetik sensörü” vasıtasıyla temassız olarak toplanır.

Sensör soluk sinyal dalgalanmalarını tespit eder ve bunları alanın ortalama istatistiksel gürültü özelliklerinden seçer ve bunları bir mikroişlemci tarafından işlenen ve daha sonra bilgisayara arabirim kablosu aracılığıyla iletilen bir dijital diziye dönüştürür.

Kapasite ve verimlilik

Sistem bir kerede bir hastayı teşhis etmek için tasarlanmıştır. Çalışma döngüsü 3 dakika ila 1 saat arasında sürer. Sistem 24 saat kesintisiz çalışabiliyor.


Kurulan programa göre bilgisayar, tüm bilgilerin ayarlanması ve kontrolünde otomatik olarak çalışır. Hastanın tanı sonuçları


monitör ekranında görüntülenir ve sabit diskteki ayrı bir dosyada tutulur. Bilgi daha sonra gelecek için bireysel bir diskete aktarılabilir


kullanın. Mevcut bilgiler ekranda gerektiği gibi görüntülenir.

MANÜELDE DİĞER ÖNEMLİ BİLGİLER

Metapathia-GR HUNTER

Metapathia - GR Hunter programı, bilgisayarın doğrusal olmayan analizi ve yerel kromozom sapmaları tahmini için tasarlanmıştır.

Programın başlatılması “Ana menü” olarak adlandırılan bir grup düğmeyi görüntüler. Programla çalışmaya “Hastaların alımı” düğmesini tıklayarak başlayabilirsiniz. “Geliştiriciler” anahtarına tıklayarak program geliştiriciler hakkında bilgi edinebilirsiniz. “Ayarlar” tuşuna tıklamak, Rusça, İngilizce vb. Arasından dili seçebileceğiniz, sesi açıp kapatabileceğiniz, yazı tipi boyutunu değiştirebileceğiniz ayar formunu görüntüler. “Doktor seç” butonu araştırmaları yapacak olan doktorun listeden seçilmesine izin verir.

Sen de yapabilirsin:


“Renkli” düğmesine basarak tüm fotoğrafları renkli olarak çevirin. Tekrar tekrar basmak, resimleri siyah ve beyaz renk şemasına dönüştürür. “Veritabanındaki Renk” düğmesi, daha önce yapılan araştırmalardan farklı fonksiyonel aşamalara sahip organları vurgulamanızı sağlar:

-Yeşil çizgi kanıtlarda belirgin bir işlevsel değişiklik olmadığını gösterir.
-Kırmızı çizgi küçük fonksiyonel değişiklikleri gösterir.
-Brown çizgi belirgin fonksiyonel ve / veya organik değişiklikleri gösterir.

Programdan çıkmak için ' Çıkış'a basın.

Bu makine ile gerçekleştirilen birçok fonksiyondan bazıları.

 1. Ä°daresi.
 2. Hastanın kartı
 3. Araştırmalar.
 4. Araştırmayı kopyala.
 5. Sistemin rezonans modülasyon hızının belirlenmesi.
 6. TeÅŸhis.

 1. Çare hazırlama prosedürü.
 2. Etalon testi.
 3. BÄ°YOKÄ°MYASAL HOMEOSTAZ.
 4. PATOMORPHOLOGY.
 5. MİKROORGANİZMALAR VE KELİMELER. Bu bölümde enfeksiyon ajanlarının ana özellikleri kaydedilmiştir: - bakteri, virüs, mikoplazma, rickettsias, mantar ve helmintler. Bu, dokunun doğal frekanslarını temsil eden frekans aralığında yüksek ayrışma tepe noktaları şeklinde değişiklikler sunar.
 6. Analizi.
 7. Karşılaştırmalı analiz.
 8. Entropi analizi - “Etalon analizi” modunda kullanılabilir.
 9. NLS analizi “Etalon analizi” modunda yapılabilir.

BAZI ÖRNEKLERİ ANLAMAK:

Araştırmalar

Ultra-yapı modunda histolojik, sitolojik ve moleküler araştırmalar yapılır. İmleci organın projeksiyonu üzerine getirdiğinizde yapıyı seçersiniz


İlgilendiğiniz, hangi resim ve isim sağda belirir ve imleç bir artı çizer. Sol fare düğmesine tıklamak, önceden belirlenmiş noktada ilgili bir yapı araştırmasına başlar. Araştırmalar tamamlandıktan sonra, organın görüntüsünde, farenin sol düğmesiyle tıklayarak açılabilen bir simge belirir. Bir ve aynı organda, mikroskobik bölümlerden sitolojik preparasyon ve moleküler yapılara aşamalı olarak geçen, farklı lokalizasyonlara sahip ultra yapılar hakkında çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz.

Araştırma türleri:


Ekspres - tüm topografik bölümlerde ayrıntısız olarak araştırma yapılmasını sağlar.
Standart - patolojik değişiklikler göstermeleri kaydıyla yapılacak bireysel histolojik veya genetik yapıların çalışılmasını sağlar.
Detay - Tüm vücut dokularının yapısının, histolojik, sitolojik veya genetik seviyelerdeki yapısının, yüksek kaliteli bilimsel araştırma için önemli olabilecek bir değerlendirme yapılmasını sağlar.

“Araştırmalar” formu


Bilgisayarlı doğrusal olmayan analizlerin programlanmış ve (veya) araştırmalar için amaçlanan organların bireysel seçimi modunda yapılmasına izin verir. “Metapatia-GR Hunter” yazılımının ana özelliği, tümörün ve kalıtsal hastalıkların ortaya çıktığı yerdeki nidusu otomatik olarak lokalize etmeyi sağlayan, tek tek histolojik, sitolojik müstahzarları geçerek genom seviyesindeki görünümün nedenini bulduğu “3D tarama” fonksiyonudur. Kromozomlar ve DNA molekülü kısımlarının seviyesine kadar derine inmek.

“3D tarama” düğmesine basarak bu modu açabilirsiniz. Bu butona basılmazsa, normal modda, patolojinin ortaya çıktığı yer olan nidusu lokalize etmeden araştırmalar yapılacaktır. Araştırma sırasında makro kesimlerde gösterilen dokulardaki en ağır değişiklikler ortaya çıkarılmakta, daha sonra bu dokulardaki histolojik kesimlerin araştırılması ve araştırılması en önemli patolojik değişikliklerin olduğu bölgelerde gerçekleştirilmektedir. Daha sonra, histolojik kesim araştırmasından sonra, hücre yapılarındaki değişiklikleri ortaya çıkarmak için incelenen en önemli ölçüde değişen hücrelerin araştırılması gerçekleştirilir. Bundan sonra, araştırmanın algoritması, tekli kromozomlardaki değişiklikleri tahmin etmek için kromozom seviyesine gider, daha sonra DNA molekülü araştırma seviyesine daha da derinleşir. “3D tarama” modunda yapılan araştırmada topolojik resmin ve metastazın tahmini yapılır. Diğer organlarda metastaz aramak için ek araştırmalar yapıldı. Araştırma otomatik modda yapılır; kullanıcı bunu gözlemleyebilir ve her an durdurabilir.

Bu düğme araştırmanın başlatılması, mikro ve ek olarak yerleştirilmiş noktaların tahmin edilmesi, nidus tahmini ve hazırlığın yapılması için çok amaçlıdır . Düğme işlevi yerine getirilen işleve göre değiştirilir.

“ Analiz ” butonu araştırmaların sonuçlarına göre rutin bir analiz yapılmasını sağlar.
“ Ektomi ” düğmesi hastanın rezeke ettiği organları inceleme girişimini engeller .

“ Programlanmış / bireysel seçim ” anahtar düğmesi; preslendiğinde, vücudun tüm anatomik bölümlerindeki açık değişikliklerin varlığına bağlı olarak anatomik, histolojik ve sitolojik yapıların derinlemesine ayrıntılı araştırmalarının otomatik olarak seçilmesine izin verir; Düğmeye basılmadığında hekim, anatomik sistemlerden birine ait organları araştırma için seçebilir, organın resmine etiketler koyarak, ekranın sağ tarafına sağ fare tuşu ile ayırma çubuğunu kaldırarak.

“ Hazırlık Yap ” düğmesi - nidi değerlendirilen resimler için hazırlık otomatik olarak yapılır. Bu butona tıkladıktan sonra, operatör hazırlık yapımına konu olan organları seçmeli ve “Hazırlanmaya başla” butonuna basmalıdır.

Organ katalogunda iki gösterim şekli vardır: -grafik - resim olarak gösterilen organlar; -textual - gösterilen organların isimleri. “ Metin modu ” düğmesine basarak modları değiştirebilirsiniz. Metin modunda “Sırala” ve “Seçileni İptal Et / Geri Yükle” butonları kullanılabilir. “Sırala” butonu organ listesi sıralama modlarını değiştirmenizi sağlar. Dört mod vardır: -Sistemlere göre. Sistemlere göre sıralanmış organlar: ana katalog, sindirim sistemi, solunum sistemi, ürogenital sistem, kardiyovasküler sistem, kan ve lenf, endokrin sistem, sinir sistemi, sensörler ve kas-iskelet sistemi.


- Alfabetik sıraya göre.
-Solinlere göre. İzolinin pozisyonları karşılaştırılmıştır. Listenin başında gösterilen yüksek konumlu S-grafiğine sahip organlar.

-Bu noktalara göre. Çizginin başında, tahmin noktalarında daha belirgin değişiklikler olan organlar gösterilmiştir.

” Seçenekler düğmesi” ek düğmeler panelini gösterir.

Etalon testi

Her organın ve her hücrenin kendine özgü ve kendine özgü salınımı vardır. Salınımlar bilgisayar hafızasında saklanır ve ekranda bir organ veya doku ile çevre arasındaki bilgi değişiminin durumunu temsil eden bir grafik olarak gösterilebilir. Her patolojinin kendine özgü ve kendine özgü bir grafiği vardır. Bilgisayar hafızası aynı zamanda kanıt, yaş, cinsiyet ve diğer varyasyonları hesaba katan çok sayıda patolojik süreci de saklar.

Frekans karakteristikleri dokudan okunduktan sonra, cihaz, spektral benzerliği depolanmış işlemlerle (sağlıklı doku, patolojik doku, enfeksiyon ajanları) karşılaştırır ve daha sonra görünümüne en yakın patolojik süreci veya eğilimleri seçer. Bu analiz yöntemi ile, kırmızı (S) giriş sinyalinin durumunu ve ekranda grafik olarak gösterilen mavi (N) çıkış sinyalinin durumunu izlemek mümkündür. Grafiğin şeklinden, referansın hangisinin olduğunu belirlemek mümkündür.

BÄ°YOKÄ°MYASAL EVOSTAZÄ°

Bu program vücut dokularının dalga fonksiyonlarını değerlendirerek ana biyokimyasal faktörlerin kalitatif bir değerlendirmesini yapar. Bu değerlendirme NLS - analiz modu kullanılarak yapılmıştır. Normal sınırlar içindeki enzim (hormon) konsantrasyonunun en düşük değerlerinin grafikteki 2'ye karşılık geldiğine dikkat edin. Oysa normal sınırlardaki en yüksek değerler 6'dır.

3, 4 veya 5'e eşit olan faktörlerin değerleri, faktörün 'moduna' karşılık gelir ve aşırı değerler 1 ve 7, sırasıyla düşük ve daha yüksek olan fizyolojik normların ötesindeki biyokimyasal faktörleri karakterize eder. Bilgisayar sonuçlarını analiz ederken, geleneksel klinik yöntemleri kullanarak biyokimyasal analiz yapmak için standart kurallar kullanılmalıdır.

PATOMORPHOLOGY

Bu, yıkıcı süreçlerin ekolojik listelerinin bir listesini gösterir. Bu bölüm, bir organizmanın tek dokularına özgü temel patomorfolojik koşulları tutar. Her yıkıcı sürecin kendine özgü bir grafiği var.

MÄ°KROORGANÄ°ZMALAR VE KELÄ°MELER

Bu bölümde enfeksiyon ajanlarının başlıca özellikleri kaydedilmiştir: - bakteri, virüs, mikoplazma, rickettsias, mantar ve helmintler. Bu, dokunun doğal frekanslarını temsil eden frekans aralığında yüksek ayrışma tepe noktaları şeklinde değişiklikler sunar.

Örneğin Opisthorhis felineus'un sıklığı - 4.9Hz - parankimatöz karaciğer dokusu ve safra dokusu biriktirme dokusunda yüksek ayrışma vardır. Bu dokuların büyük ölçüde trematodlardan etkilendiği bilinmektedir Opisthorhis felineus-
- opisthorchiasis.


ALLOPATHY grubunda kayıtlı, geleneksel tıpta kullanılan başlıca kimyasal (sentetik) tıbbi preparatların dalga özellikleridir.


HOMEOPATÄ°


Bu grupta homeopatik preparatların dalga özellikleri kaydedilir.


FÄ°TOTERAPÄ°K


Bu grupta, Rusya'nın orta batısında yetişen şifalı bitkilerin dalga özellikleri kaydedilmiştir.

nutraceutikıllar


Bu grupta, besin takviyesi üreten ve tedarik eden önemli Rus ve yabancı şirketler tarafından üretilen biyolojik olarak aktif takviyelerin (BAS) dalga karakteristikleri kaydedilmiştir.


ALERJENLER


Bu grupta gıda, ev, hayvan, sebze ve her türlü endüstriyel alerjenlerin dalga karakteristikleri kaydedilmiştir.


GIDA


Bu grupta, gruplara ayrılmış yiyeceklerin (et, balık, süt ürünleri, sebzeler, meyveler, yağ, içecekler, baharatlar, vb.) Dalga karakteristikleri kaydedilmiştir. Diyetetik gıda maddeleri, kullanımı tavsiye edilen tedavi edici etkileri nedeniyle, yeşil renkle vurgulanır. Siyah, nötr - turuncu renkte vurgulanmış gıda maddeleri tavsiye edilmez.

LITHOTHERAPY


Programda, taşların ve minerallerin spektral özellikleri, terapötik etkinin tanımı ile birlikte temsil edilir. “Resim” butonuna basarak 200'den fazla mineralden oluşan resim görebilirsiniz. Program can choose a mineral for a patient, suitable according to spectral characteristics for permanent possession or for specific diseases treatment. Using specific spectral characteristics of minerals, modulated and radiated by the apparatus, you can treat acute and chronic diseases. To start this mode press “Lithotherapy” button.

Natural frequencies of the tissues within the following standard frequency band:


– 1.8 skeletal system;
– 2.6 coarse connective tissue, joints, and cardiac valves;
– 2.6 – 3.4 loose connective tissue, striated muscular, and cardiac muscle;

– 3.4 unstriated muscular tissue.

– 4.2 tessellated epithelium of the digestive tract;
– 4.9 stratifies squamous and columnar epithelia. Parenchymatous liver tissue and tissue of the biliary tract;

– 4.9 – 5.8 kidney tissue epithelium and reproductive organs;
– 5.8 lymphoid ring of the pharynx, upper section of the respiratory
tract, lymphatic system, spleen, ovaries, and prostrate;
– 6.6 peripheral nervous system, bronchus epithelium, adrenals, and thyroid;

– 7.4 central sections of sensory analysers except the optic ones, and sub cortical structures of the brain, pons cerebelli; cerebellum, limbic system and lungs parenchyma;
– 8.2 retina, optic nerve, cerebral cortex.

By pressing “Display” button following drop list appears: “Object” – graph lines of lilac and orange color, display a graph of the examined biological object, organ or tissue plotted in the course of the investigation.
“Etalon” – thin graph lines of red and blue colors, represent a graph of the chosen reference process.
“Spectrum” – pressing this button displays an enlarged graph.


“Optimum” – a yellow graph shows normal (Gaussian) distribution of the signal in standard frequency.
“Model” – thick graph lines of red and blue colors, show a graph of the virtual model.
“Invert” – enables the polarity of the graph to be inverted.
When “Display” button is pressed, picture of microorganisms or minerals is shown. The button 'Clear', above the list of etalons, removes the dispersion analysis from all groups of etalons.

CLOSING SOME CONCEPTS OF ANALYSIS

The buttons under the organ's picture can be either depressed or pushed up; in the depressed condition organ's respective elements are depicted. “Text” – allows acquiring information on particular fragments in the picture. To this effect you have to press the “Text” key, which will display icons in the picture, shaped as green daggers. To read the text, stop the mouse cursor on the dagger, and then a message will appear in the square next to it. Left-clicking the dagger se nds the message to print.

To this effect put ticks in squares to the left from the text of the message, in the unfolded form. In this mode there is a possibility to quick-cross for examining the picture connected with this particular research with the help of icons.

To this effect press the “Icons” key, this will display icons in the picture. In order to see what a picture a particular icon can unfold, you need to stop the mouse cursor on the icon, then the picture name will appear in a square next to it, and in place of the graph there will be its image with icons. The color square around the icon denotes the functional condition of the organ.

The color of the square corresponds to the colors described in “Program setup” section; clicking an icon unfolds the respective organ for researches.

Skype: lucy202014

Mobil 0086-15112536023

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin