Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Michael Liu

Telefon numarası : +86-13631598551

Free call

85% Doğruluk 8D Nls Vücut Sağlığı Analiz Cihazı Gelişmiş Kuantum Manyetik Aura Çakra Makinesi

Min sipariş miktarı : 1 Fiyat : negotiable
Ambalaj bilgileri : 1 adet / kutu 5 adet / büyük kutu Teslim süresi : 3-7working gün
Ödeme koşulları : Western Union, T / T, MoneyGram, paypal Yetenek temini : Ayda 1000 birim
Menşe yeri: Çin Marka adı: SSCH
Sertifika: CE Model numarası: GY-518D

Detay Bilgi

nls Renk: Gümüş Destek O.S: Pencere xp, pencere manzara, Window7, Win8 (32 & 64bit)
nls Türü: Biyokimyasal analiz sistemi Hizmet: eğitim videoları ile dolu / OEM
Kategori: Klinik muayene türü Paket: Alüminyum
8d nls Dil sürümü: İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Rusça Doğruluk:: % 85
Dil sürümü:: Çok dilli isteğe bağlı Kullanım yerleri:: Hastane, Klinik, Ev kullanımı
anahtar kelimeler:: aura çakra makinesi
Vurgulamak:

vücut analizörü makinesi

,

body health machine

Ürün Açıklaması

Profesyonel 8D Nls Vücut Sağlığı Analiz Cihazı Gelişmiş Kuantum Manyetik Aura Çakra Makinesi

8D-NLS, bir tür Patomorfoloji, Mikrobiyoloji, Biyokimya, İmmünoloji, Farmakoloji, Organ hazırlama, Nutrasötikler ve klinik tıbbi veri tabanının analiz sistemidir.

whatsapp: +86 15112536023

Skype: lucy202014

NLS Cihazının ana fonksiyonları:

1. Vücut algılama fonksiyonu,
Tespit edilebilir sistemik 12 büyük sistem, Yüzlerce organ, bez, hücre ..., Binlerce hastalık tahmin raporunda bulunur, tüm vücut 120000 listesi doğru tespit edilmesini sağlar. Müşteri organlarını şimdi ve geçmiş ve gelecek 3 ila 5 yıl arasında görebilir sağlık ve organizasyon hücre canlılık eğilimi.

2.madde (mal) analiz fonksiyonu,
Yiyecek, sağlık ürünlerini analiz edebilir ... İnsan organlarının arabuluculuk dengesini sürdürmek için etkisinin veya zararının olup olmadığı gibi yazı.

3.Repair tedavi fonksiyonu,
Enerji spektrum restorasyonu ve onarım fonksiyonu ile hastalığın erken aşamalarında veya henüz oluşmamış aşamada, özellikle ağrı nokta onarımı için çok iyi yardımcı iyileştirici etkiye sahiptir.

NLS Cihazı nasıl çalışır?


Günümüz Rus bilim adamları tarafından geliştirilen Kuantum Entropi Mantığı-NLS'nin ilkeleri, biyolojik yapıların bir matriste kaydedilen manyetik girdap salınımlarını içeren bir biyoenerji alanına sahip olduğunu ortaya koymaktadır. Patolojik biyolojik süreçler dengesiz manyetik girdap durumlarını (meta haller) ilişkilendirmiştir. Aynı Rus bilim insanları, ilgili biyolojik işlemlerle ilişkili dengesiz manyetik girdap durumlarını izole etmek ve kaydetmek için teknolojiyi geliştirdiler. NLS cihazı, en gelişmiş Rezonans spektroskopisi analizi, Kuantum rezonans analizi, Akustik rezonans analizi, bugünkü Tomografi taramasıdır. İnsanlar bu bilgiyi, binlerce yıl boyunca Yoga-Çakra geleneklerinin, Çin Tıbbı geleneklerinin ve diğerlerinin eski disiplinlerinde kullanmıştır. .

Vücudun değerlendirmesi, manyetik vorteks durumlarının rezonant amplifikasyonundan kaynaklanmaktadır. Her organ, grafik şeklinde gösterilen belirli bir manyetik frekans girdap durumlarına sahiptir. Herhangi bir biyolojik işlem, sağlıklı veya patolojik olsun, çok spesifik manyetik vorteks salınımlarına sahiptir. Bunlar bilgisayar hafızasında saklanır ve konuların ciddiyetini, yaşını, cinsiyetini ve diğer özelliklerini dikkate alır.

NLS cihaz teknolojisi, geri besleme teknolojisi olarak sınıflandırılır. Veriler, tüm biyofield matrisinin manyetik girdap durumlarının rezonans amplifikasyonu ile tetik sensörleri kullanılarak toplanır. Bilgisayarla çalışan bir aleti güvenli, invazif olmayan, ağrısız ve etkili bir şekilde kullanarak, tüm biyofield matrisi hakkındaki bilgiler kromozom biyofield seviyesine kadar görüntülenir.

Hasta bilgisayar monitörünün önünde oturur ve 15-30 dakika boyunca kulaklık takar. Bu süre zarfında, kendi biyo-alanının durumu hakkında bir bilgi koleksiyonu vardır. Bundan sonra çeşitli analizler yapılır ve hastanın enerjik sağlığını yansıtan özetler görüntülenir. Renkli simgeler, bilgisayar ekranları sanal modelinde görüntülenen çeşitli dengesiz manyetik vorteks durumlarını gösterir.

Bütünsel profesyonel, bilgisayar ekranlarını referans biyofield işlemlerinin (sağlıklı biyofield, değiştirilmiş doku biyofieldı, bulaşıcı ajanın biyofield alanı) benzerliğiyle karşılaştırır ve ortaya çıkan en yakın biyofield süreci veya eğilimini tanımlar.

Günümüzün en gelişmiş teknolojisi ile insanların sağlıklarını iyileştirmelerine ve gereksiz dejenerasyonları önlemeye yardım ediyoruz. 1000'den fazla biofield anatomi bölümünün bir listesi, her patolojik biyofield işleminin, virüs ve bakteri biyolojik alanlarının ayrıntılı açıklamaları, önerilen bitki biyolojik alanları, ilaç hazırlama aracı, Meta-terapi ve diğer birçok bölüm ile NLS'nin kesinliği ve detayı şaşırtıcıdır .

Nihai hedef, biofield matrisinizi geliştirirken rahatlamayı artırmanıza, ağrıyı azaltmanıza, hücresel sağlığı artırmanıza ve daha sağlıklı, daha konforlu yaşam kalıpları geliştirmenize yardımcı olmaktır. Değişiklikler ve olasılıklar size ve uygulayıcınıza bağlı olacaktır.

Hızlı detaylar:


1. Donanım cpu Frekans: 5.3 GHz
2. Çekirdek: Gelişmiş çekirdek işlemciler
3. Algılama hızı çok hızlı.
4. Ortalama tarama süresi: 2-3 saniye.
5. Daha gelişmiş, büyük bir veritabanına sahip
6. Teşhisleri daha ayrıntılı olarak tanımlar.
7. En iyi klinik öncesi teşhis cihazı
8. Klinik versiyon için en pratik model
9. Bir hastanın organizmasındaki tüm problem bölgelerini invazif olmayan metotları kullanarak tespit edebilir.

11 Ürün Ortak Standart Kontrast Veri Tabanı:

A # BESLENME VE PARAPARANASİTİK
B # ORGANO HAZIRLIKLARI
C # BİYOKİMYASAL HOMEOSTAZ
D # PATOMORFOLOJİ VE NOSOLOJİK
E # MİKROORGANİZMALAR VE KELİMELER
F # ALLOPATHY
G # EVOPATİ
H # FİTOTERAPİ
Ben # LİTOTERAPİ
J # GIDA
K # ​​ALLERGENS

aralık:


8D LRIS NLS, hastalarının, müşterilerinin, arkadaşlarının, ailesinin veya çalışanlarının sağlığını hızlı ve etkili bir şekilde incelemek isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Doğru analiz, firmamızın itici faktörüdür ve kim olduğunuz veya ne yaptığınız önemli değil, 8D LRIS NLS cihazından toplayacağınız bilgiler konusunda iyi bir şekilde bilgilendirileceksiniz ve böylece birlikte çalışacaksınız.

Bilgilerin hücresel düzeyde toplandığını ve bu tanı yönteminin güzelliğinin, herhangi bir şey tezahür etmeden önce bulunduğu anlamına geldiğini unutmayın.
Aşağıdaki kategorilerden herhangi birine giren kişiler, bir 8D LRIS NLS biyo geri besleme cihazı kullanmanın ve kullanmanın faydasını memnuniyetle karşılamakta, tavsiye etmekte ve fayda görecektir.

(1) Aile Hekimleri:

Cihaz, tüm aile bireyleri arasında genetik olarak neden olan hastalıkların ifadesini tespit etmeyi ve izlemeyi sağlar

(2) Klinikler ve Tıbbi Birimler

Klinik muayene ve ilk alımın etkinliğini büyük oranda arttırır. Önemli derecede düşük finansman ve zaman maliyetleri. Hekimler rutin ve çoğu zaman resmi işten muaftırlar. Müşterilerinizi diğer uzmanlara göndermenize gerek yok, sahip oldukları tüm endişeleri inceleyerek, tedavi ve iyileştirme yöntemleri sunarak onlara yardımcı olabilirsiniz.

(3) Eğitim Kurumları ve Okullar

Öğrencilerin sağlığının yeterliliğini değerlendirebilmek için, ayda bir defadan az olmamak kaydıyla, tüm çocukların ve personelin sağlığının gerçek bir sürekli izlenmesi haline gelir.

(4) Spor, Rekreasyon Merkezleri ve Fitness Tesisleri

Ciddi bir egzersiz olduğunda objektif tıbbi izleme gereklidir. Bu ekipman organizmanın özelliklerini dikkate alarak bireysel bir program oluşturmamızı sağlar.

(5) Aile ve Arkadaşlar

8D LRIS NLS, ailenizin ve arkadaşlarınızın sağlığını izlemek için harika bir araçtır. Sağlık hizmetlerine büyük miktarda finansman harcamak zorunda olmadan kontrol, tedavi ve şifa araçları sağlar.

(6) Kozmetik ve Spa Salonları

Müşterilerinin sağlığı hakkında endişe - çok güçlü bir rekabetçi koz kartı. Müşterinin objektif değerlendirmesi bireysel kozmetik programı seçebilir ve etkileyici sonuçlar elde edebilir.

Uygulamalar:

İş organizasyonları

süpermarket, büyük ölçekli alışveriş merkezleri, özel ajans, zincir mağazalar, büyük ölçekli satışlar, yıldız puanlı oteller, restoranlar, seyahat acenteleri, eczane.

Finansal Organizasyonlar

Bankalar, kıymetli menkul kıymetler, fonlar, sigorta şirketleri, rehinler;

Kar amacı gütmeyen kuruluşlar: Telekomünikasyon, postaneler, hastane, okullar;

Halka açık yerlerde

metro, havaalanları, istasyonlar, benzin istasyonları, ücretli istasyonlar, kitapçılar, parklar, sergi salonları, stadyumlar, müzeler, kongre merkezleri, bilet acenteleri, İK pazarı, piyango merkezleri; Emlak Gayrimenkul: Daireler, villalar, ofisler, ticari binalar, model odalar, emlak komisyoncuları;

Eğlenceler

Sinema salonları, spor salonları, ülke kulüpleri, kulüpler, masaj odaları, barlar, kafeler, İnternet barları, güzellik mağazaları, golf sahası

Açıklama:

İnsan vücudundaki tüm organ ve sistemlerin karmaşık analizi:


1. kardiyovasküler sistem
2. Gastro-intestinal sistem
3. Genital-üriner sistem
4. Kas-iskelet sistemi
5. Bronş-pulmoner sistem


6. Endokrin sistem
7. Görme ve işitme cihazları / organları
8. sinir sistemi
9. Girişimsiz kanın biyokimyasal analizi
10. Organ ve sistemlerde enfeksiyon - virüs, bakteri, mantar, protozoa, helmint enfeksiyonu, vs. (stafilokok ve streptokok, giardiasis, trichomonas, chlamydia, üre plazması, vb.)


11. Hormon düzeyleri, adrenal, hipofiz, pankreas, tiroid, gonadların kalitatif değerlendirilmesi
12. Bağışıklık seviyesi
13. Alerji teşhisi (500 alerjene kadar karmaşık testler)
14. Tıbbi testler (ilaçların bireysel seçimi)
15. Kromozomal tanı
16. Laboratuar Analizi (kan sayımı, biyokimyasal parametreler, hormonlar, iz elementler)
17. AURA işlevi: organın zayıflık enerjisini gösterebilir
18. Biyo rezonans terapisi (meta-terapi) ile tanımlanan patolojik süreçlerin tedavisi.
19. Tedavi metodu lito-terapi (bireysel olarak seçilen minerallerin spektral frekansları) Korku, Duygusal Matris, ilişki Matrisi, vb.

Özellik avantajı:


A. Destek İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 Win8 Win8.1 (32 ve 64 bit)
B. Çok dilli: İngilizce, Almanca, Rusça, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Korece, Japonca, Çekçe, Fransızca vb.
C. 8D-LRIS, örneğin: Korku, Duygusal, ilişki gibi kişilerin içini kontrol etmek için kullanılabilir ve organımızın zayıflık enerjisini gösterebilen AURA işlevine sahiptir.
D. 8D LRIS NLS, sonardan, kulak zarı içinden insana, hidrojen atomu enerjisinin vücut dokusunun belirli organlarını araştırmak için kuantum rezonans tekniklerinin kullanımı, ardından elektromanyetik dalgaların rezonansı ve daha sonra bilgisayara geri bildirim, ince büyük veritabanı ile, böylece mevcut ve geçmiş tespit organlarını bulmak, gelecek ve önümüzdeki 3 ~ 5 yıl boyunca, sağlık statüsü veritabanı, eski Sovyetler Birliği ve 35 yıllarını harcayan, milyarlarca dolar harcayan ünlü Sovyetler Birliği bilim adamı tarafından kuruldu. ulusal araştırma fonları, farklı cinsiyet koleksiyonu, farklı yaş, farklı ırklar, farklı hastalıklar, farklı klinik veriler.

Şartname:

Ana makine

1 bilgisayar

Kulaklık sensörü

1 bilgisayar

Mavi usb kablosu

1 bilgisayar

Yüksek kaliteli Siyah bağlantı Kablosu

2 adet

Test kabı

1 bilgisayar

Yazılım için USB doogle

1 bilgisayar

USB yazılımı

1 bilgisayar

Alüminyum kutu

1 bilgisayar

Rekabet avantajı:


A. OEM ve ODM hizmeti verilmektedir, örnek mevcuttur, garanti süremiz iki yıldır ve garanti süresi mal aldığınız günden itibaren sayılır.


B. Bio rezonans tedavisi ile tedavi edilen koşullar:


1. Alerjiler
2. Akut Enfeksiyon Hastalıkları
3. Bronşiyal Astım
4. Otoimmün Hastalıklar
5. Dejeneratif Organik Hastalıklar
6. Romatizmal Hastalıklar
7. Artropati
8. Kadın Hastalıkları
9. Farklı orijinli immün yetmezlik
10. Aşı Sonrası Komplikasyonlar
11. Zehirlenme ve Toksik Stres
12. Baş ağrısı ve Migren
13. Mikotik ve Paraziter Bozukluklar
14. Her Tür Ağrı
15. Nörodermatit ve Egzama
16. Spor Yaralanmaları
17. Metabolik Hastalıklar
18. Öncesi ve Ameliyat Sonrası Tedavi
19. İkincil Viral Bozukluklar
20. Ürolojik Bozukluklar
21. kişinin içini kontrol edin: Korku, Duygusal, ilişki vb.
22. AURA işlevi: organın zayıflık enerjisini gösterebilir
23. tedavi yöntemi lito-terapi (bireysel olarak seçilen minerallerin spektral frekansları) Korku, Duygusal Matris, ilişki Matrisi vb.

Aşağıdaki işlevler yalnızca 8D-NLS'de bulunur:

1. standart grupları ayarı.
3. Seçilen üç araştırma planını düzeltmek.
4. Entropi endeksinin otomatik belirlenmesi.
5. Otomatik META Terapisi
6. tarama hızı seçebilirsiniz
7.More uygun müşteri yönetimi.
8.More esnek Teşhis raporu düzenleme.
9.Daha sezgisel tanı raporu.
10.Daha fazla araştırma planı.
11. Veritabanının daha fazla karşılaştırılması.
12.Daha hızlı tarama hızı.
13. Doğru anatomik yapılar.
14. Kullanıcı dostu.

8D-NLS'yi kimler kullanabilir?

1. Aile hekimleri
2. Klinikler ve tıbbi birimler
3. Eğitim tesisleri okulları
4. Sanatoryumlar
5. Spor, dinlenme tesisleri
6. Spa ve kozmetik merkezleri
7. Sağlık gıda doğrudan satış işçileri

CHAKRA ve AURA:

(Aura, her canlıyı çevreleyen ve fiziksel alanda kendilerini vücudu çevreleyen farklı renkler olarak temsil eden elektrik yüklü cisimlerle kendini gösteren elektromanyetik alandır. Bu elektromanyetik alan, bir kişinin duygusal durumu, bilincin kalitesi hakkında bilgi sağlayabilir. ve bireysel organ ve organ sistemlerine ilişkin sağlık seviyesini belirleyecektir.)

Paketleme ve nakliye

  1. 1 adet / kutu, GW 4kg. Shenzhen, Guangdong teslim.

  2. FedEx / DHL / UPS / TNT örnekleri için, Kapıdan Kapıya;

  3. Parti mallar için Hava veya Deniz yoluyla, FCL için; Havaalanı / Liman alma;

  4. Nakliye firmaları veya pazarlık edilebilir nakliye yöntemleri belirten müşteriler!

  5. Teslim Süresi: numuneler için 2-5 gün; Toplu sipariş için 5-7 gün.
    Normal karton kutu ile paketlenmiş, sipariş miktarına göre özelleştirilebilir.

Servis ve Garanti

Guangyang Zhongkang Technology co, ltd yenilikçi, kaliteli ürünler ve mükemmel müşteri hizmeti sağlamaya adamıştır. Sipariş vermek, teknik destek almak ya da sadece temel bir sorunuz olsun, size 24 saat içinde cevap vereceğiz ve size en üst düzeyde destek sağlamak için çaba göstereceğiz. Lütfen firmamızın servisine danışın

A. Garanti süresi

Garantimiz, makinemizi satın aldığınız tarihten itibaren on üç ay içinde malzeme ve üretim teknolojisi arızalarının bakımını içerir.

B. Kısıtlama

Makine tarihli değilse, size hizmet veremeyiz. Aşağıdakilerden kaynaklanan herhangi bir zarar varsa herhangi bir sorumluluk kabul etmeyiz: Yangın, deprem, isyanlar veya mücbir sebepler nedeniyle oluşan hasarlar. diğer makinelerin değiştirilmesi, kurulumu ve servisi veya müşterilerinizin talepleri ile.

C. Nakliye sorunu

Ambalajı açarken yanlış bir şey bulursanız, lütfen ilk önce nakliye şirketine başvurun, sorunu çözmek için her ikimizin de ilgili nakliye şirketi ile görüşmeliyiz. Aynı zamanda, sizin için göreceli yardım yapacağız.

paketleme

Satış birimleri:

Tek öğe

Tek paket boyutu:

42X40X20 cm

Tek brüt ağırlık:

4.0 KG

Paket Tipi:

1 adet / kutu, 5 kutu / karton 4 KG 42 * 40 * 20 cm

Bilgi İsteğini Aşağıda Gönder , Şimdi " Gönder " e tıkla!

whatsapp: +86 15112536023

Skype: lucy202014

OEM Hizmeti Sundu, Tasarım Hizmeti Sundu, Alıcı Etiketi Sundu.

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sale05@sschgroup.com
michael810815
llmm928@yahoo.com.cn