news

Bir koronavirüs pandemisinin potansiyeli nedeniyle, SSCH / Suyzeko belirli önlemleri öneriyor, örneğin insanların temel eşya stokları oluşturması.

February 28, 2020

Bir koronavirüs pandemisinin potansiyeli nedeniyle, SSCH / Suyzeko belirli önlemleri öneriyor, örneğin insanların temel eşya stokları oluşturması.

Ama asıl mesele daha az dışarı çıkmak, maske takmak, kalabalık yerlere gitmekten kaçınmak, ellerinizi daha fazla yıkamak, dezenfekte etmek, Hareket etmeye devam etmek ve direncinizi geliştirmek

Bazı sarf malzemeleri zaten yetersiz. Örneğin, 3M, yeterli maskeye sahip olmadığını bildiriyor. Coca Cola, kolaları için yeterli yapay tatlandırıcıya (örnek: Splenda) sahip olmadığını açıkladı, çünkü tedarikini Çin'den alıyor. Uzun bir mesafe içindeysek, evinizde olmasını isteyebileceğiniz bazı öğelerin listesi.

Konserve ürünler, kuru ürünler, su ve piller.

İlaçlarınız.

n95 veya karşılaştırılabilir maskeler.

Acil durum kiti hazırlayın. İlk yardım malzemeleri, telefon numaraları, adresler ve ilaçlarınızın bir listesini içerebilir.

Benzin tankınızı dolu tutun.

Eldeki diğer iyi şeyler arasında kibritler, battaniyeler, yastıklar, bebek malzemeleri, manuel kutu açıcılar, nakit, evcil hayvan malzemeleri, sıhhi ürünler, manuel (krank) radyolar, jeneratörler, dezenfektanlar, el dezenfektanları, makas, fenerler ve / veya fenerler, kömür, barbekü ızgaraları, çadırlar, İsviçre Çakısı, su hapları, uyku tulumları ve kuru (toz) süt, akıllı veya flip telefon ve şarj cihazları.

Şeker, yapay tatlandırıcılar, tuz, bal, baharatlar. Kepekli tahıllar. Tahıl değirmeni. Makarna. Pirinç. Kuru fasulye.

Eğer varsa SSCH / Suyzeko mesaj lütfen