Ana sayfa Ürünler8D LRIS NLS

Bioresonance Dokunmatik Ekran 8D NLS Kuantum Terapi Analiz Cihazı Nükleer Lokalizasyon Dizisi Makinesi

Sertifika
iyi kalite 3D NLS Sağlık Analiz satış için
iyi kalite 3D NLS Sağlık Analiz satış için
Müşteri yorumları
Zamanında teslimat, kaliteli kontrol, sen gerçekten aradığım iyi bir tedarikçisin. Daha büyük sipariş vermek istiyorum. Yakında sizinle irtibata geçecektir.

—— Gary Strauss-ABD

Müşterim, bana vücut analiz cihazının kullanımının çok kolay olduğunu ve çok doğru olduğunu söyledi. Şimdi çok iyi satış yapıyor.

—— Richard

Ben sohbet şimdi

Bioresonance Dokunmatik Ekran 8D NLS Kuantum Terapi Analiz Cihazı Nükleer Lokalizasyon Dizisi Makinesi

Çin Bioresonance Dokunmatik Ekran 8D NLS Kuantum Terapi Analiz Cihazı Nükleer Lokalizasyon Dizisi Makinesi Tedarikçi
Bioresonance Dokunmatik Ekran 8D NLS Kuantum Terapi Analiz Cihazı Nükleer Lokalizasyon Dizisi Makinesi Tedarikçi Bioresonance Dokunmatik Ekran 8D NLS Kuantum Terapi Analiz Cihazı Nükleer Lokalizasyon Dizisi Makinesi Tedarikçi

Büyük resim :  Bioresonance Dokunmatik Ekran 8D NLS Kuantum Terapi Analiz Cihazı Nükleer Lokalizasyon Dizisi Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SSCH
Sertifika: CE
Model numarası: GY-T518D

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 ADET
Fiyat: USD 1000-1500 unit
Ambalaj bilgileri: 1pcs/kutu 5pca/karton
Ödeme koşulları: T/T, western union, paypal
Yetenek temini: aylık 2000 adet
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Garanti: bir yıl Enerji Kupası: yiyecekleri, ilaçları tespit etmek
Destek O.S: Pencere xp, pencere manzara, Window7, Win8 (32 & 64bit) OEM: Destek
Renk: siyah Dil sürümü: Çok dilli
Türü: Biyokimyasal analiz sistemi Sertifika: CE

Dokunmatik Ekran 8D Lris Nls cihazı nedir?


NLS Cihazının ilkeleri, ABD ve Rusya'daki bilim adamları tarafından 1950’lerde başlayan biorezonans araştırmalarında kökenlerine sahiptir. O zamandan bu yana, yüz milyonlarca dolar teknolojiyi test etmek ve iyileştirmek için mevcut mükemmellik seviyelerine yönlendirdi. NLS'nin merkezinde yer alan veri tabanı, Rus geliştiricilerin 1000'den fazla sağlık sorunu olan 100.000'den fazla hastayı muayene edip tedavi etmelerinden kaynaklanan özel bilgiler içeriyor "dedi.

NLS cihazı nedir?
NLS Cihazının ilkeleri, ABD ve Rusya'daki bilim adamları tarafından 1950’lerde başlayan biorezonans araştırmalarında kökenlerine sahiptir. O zamandan bu yana, yüz milyonlarca dolar teknolojiyi test etmek ve iyileştirmek için mevcut mükemmellik seviyelerine yönlendirdi. NLS'nin merkezinde yer alan veri tabanı, Rus geliştiricilerin 1000'den fazla sağlık sorunu olan 100.000'den fazla hastayı muayene edip tedavi etmelerinden kaynaklanan özel bilgiler içeriyor "dedi.

8d LRIS NLS Açıklama:
İnsan vücudundaki tüm organ ve sistemlerin karmaşık analizi: (sadece endikasyonlar)

1. Kardiyovasküler sistem.
2. Gastro-intestinal sistem.
3. Genital-üriner sistem.
4. Kas-iskelet sistemi.
5. Bronş-pulmoner sistem.

6. Endokrin sistem.
7. Görme ve işitme cihazları / organları.
8. Sinir sistemi.
9. Girişimsiz kanın biyokimyasal analizi.
10. Organlarda ve sistemlerde enfeksiyon - virüs, bakteri, mantar, protozoa, helmint enfeksiyonu, vs. (stafilokoklar ve streptokoklar, giardiasis, trichomonas, chlamydia, üre plazması vb.).

11. Hormon düzeyleri, adrenal, hipofiz, pankreas, tiroid, gonadların kalitatif değerlendirilmesi.
12. Bağışıklık seviyesi.
13. Alerji teşhisi (500 alerjene kadar karmaşık testler).
14. Tıbbi testler (ilaçların bireysel seçimi).
15. Kromozomal tanı.

16. Laboratuar Analizi (kan sayımı, biyokimyasal parametreler, hormonlar, iz elementler).
17. AURA işlevi: organın zayıflık enerjisini gösterebilir.
18. Biyo rezonans tedavisi (meta-terapi) ile tanımlanan patolojik süreçlerin tedavisi.
19. Tedavi yöntemi lito-terapi (bireysel olarak seçilen minerallerin spektral frekansları) Korku, Duygusal Matris, ilişki Matrisi, vb.

Bio rezonans terapisi ile insanların kullandığı bildirilmiş Koşullar:


1. Alerjiler.
2. Akut Enfeksiyon Hastalıkları.
3. Bronşiyal Astım.
4. Otoimmün Hastalıklar.
5. Dejeneratif Organik Hastalıklar.

6. Romatizmal Hastalıklar.
7. Artropati.
8. Kadın Hastalıkları.
9. Farklı orijinli immün yetmezlik.
10. Aşı Sonrası Komplikasyonlar.

11. Zehirlenme ve Toksik Stres.
12. Baş ağrısı ve Migren.
13. Mikotik ve Paraziter Bozukluklar.
14. Her Tür Ağrı.
15. Nörodermatit ve Egzama.

16. Spor Yaralanmaları.
17. Metabolik Hastalıklar.
18. Öncesi ve Ameliyat Sonrası Tedavi (ler).
19. İkincil Viral Bozukluklar.
20. Ürolojik Bozukluklar.

21. Kişinin Duygusal hallerini kontrol edin, örneğin: Korku, ilişki vb.
22. AURA işlevi: organın zayıflık enerjisini gösterebilir.
23. tedavi yöntemi lito-terapi (bireysel olarak seçilen minerallerin spektral frekansları) Korku, Duygusal Matriks, ilişki Matrisi vb.
24 Çince Versiyonu.

Programla ilgili gerçekler:


Modern bir eleman tabanına kurulan donanım, şık bir tasarıma sahiptir ve USB portu üzerinden bir PC ile arayüz oluşturur. Birim LRIS-nls cihazı, ünitede dijital bir tetikleme sensörüne ve biyo endüktöre yerleşik bir analog tetikleme sensörüne sahiptir.

Program sürekli olarak herhangi bir Windows işletim sisteminde çalışıyor (Windows işletim sistemi XP / Vista / 7) Yeni sürümleri siteden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Temel standartlar büyük ölçüde genişledi ve büyümeye devam ediyor Ayrıntılı bir kullanıcı E-kılavuzu dahil edilmiştir.

Çakraların ve auraların değerlendirilmesi.

(Aura, her canlıyı çevreleyen ve fiziksel alanda kendilerini vücudu çevreleyen farklı renkler olarak temsil eden elektrik yüklü nesnelerle kendini gösteren elektromanyetik alandır. Bu elektromanyetik alan, bir kişinin duygusal durumu, kalitesi hakkında bilgi sağlayabilir. Bilincin ve bireysel organ ve organ sistemlerine ilişkin sağlık seviyesini belirleyecektir.)

8d LRIS NLS Aralığı:
LRIS-NLS, hastalarının, müşterilerinin, arkadaşlarının, ailesinin veya çalışanlarının sağlığını hızlı ve etkili bir şekilde incelemek isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Doğru analiz, firmamızın itici faktörüdür ve kim olduğunuz veya ne yaptığınız önemli değil, LRIS-NLS cihazından toplayacağınız bilgiler hakkında iyi bir şekilde bilgilendirileceksiniz ve böylece birlikte çalışacaksınız.

Bilgilerin hücresel düzeyde toplandığını ve bu tanı yönteminin güzelliğinin, herhangi bir şey tezahür etmeden önce bulunduğu olduğunu unutmayınız.

Aşağıdaki kategorilerden herhangi birine giren kişiler memnuniyetle kabul edilir, tavsiye edilir ve bir LRIS-NLS geri besleme cihazı kullanmanın ve kullanmanın faydasını bulacaklardır.

Aile doktorları:
Cihaz, tüm aile bireyleri arasında genetik olarak neden olan hastalıkların ifadesini tespit etmeyi ve izlemeyi sağlar

Klinikler ve tıbbi birimler:
Klinik muayene ve ilk alımın etkinliğini büyük oranda arttırır. Önemli derecede düşük finansman ve zaman maliyetleri. Hekimler rutin ve çoğu zaman resmi işten muaftırlar. Müşterilerinizi diğer uzmanlara göndermenize gerek yok, sahip oldukları tüm endişeleri inceleyerek, tedavi ve iyileştirme yöntemleri sunarak onlara yardımcı olabilirsiniz.

Eğitim tesisleri ve okullar:
Tüm çocukların ve personelin sağlığının, ayda bir defadan az olmamak üzere, öğrencinin sağlığının yeterliliğini değerlendirebilmesi için gerçek bir sürekli izleme haline gelir.

Sporcu, dinlenme merkezleri ve fitness ve tesisler:
Ciddi bir egzersiz olduğunda objektif tıbbi izleme gereklidir. Bu ekipman organizmanın özelliklerini dikkate alarak bireysel bir program oluşturmamızı sağlar.

8d LRIS NLS Aile ve arkadaşlar:

LRIS-nls, ailenizin ve arkadaşlarınızın sağlığını izlemek için harika bir araçtır. Sağlık hizmetlerine büyük miktarda para harcamak zorunda kalmadan kontrol, tedavi ve şifa araçları sağlar.

8d LRIS NLS Kozmetik ve spa salonları:
Müşterilerinin sağlığı hakkında endişe - çok güçlü bir rekabetçi koz kartı. Müşterinin objektif değerlendirmesi bireysel kozmetik programı seçebilir ve etkileyici sonuçlar elde edebilir.

8d LRIS NLS Doğruluk ve Karşılaştırma:
LRIS NLS cihazı göz önüne alındığında ortaya çıkan en önemli soru, cihazın halihazırda piyasada satılan yüzlerce cihazdan ne kadar farklı olduğu. Tüm şirketler, insanları cihazlarının işlevlerinde büyük bir farklılık olduğuna ikna etmeye çalışsa da, gerçek, hepsinin benzer prensiplere göre işlev gördüğüdür. LRIS-NLS, bir biofeedback cihazı olarak kabul edilir ve biofeedback cihazlarındaki en önemli fark, tanının gerçekleştirildiği metodolojidir. Bazı cihazlar radyo frekanslarıyla çalışır, bazıları ise cildin içindeki nabız ve nemden bilgi toplar. Bununla birlikte, LRIS-NLS, diğer Analiz metotlarını da içererek, elektromanyetik alandaki işlem bilgisi alanında işlev görür.

LRIS-NLS, en doğru teşhis sonuçlarını vermek için tasarlanmıştır, çünkü kaynağa, beyne odaklanır, dolayısıyla zihin, vücutta meydana gelen değişiklikler hakkında bilgi biriktirmeye başladığımız yerdir. Öznenin kulaklarına yerleştirilen kulaklıklardaki sensörler beynin vücutta meydana gelen frekansları iletmesini sağlar. Hücresel seviyedeki her değişiklik, zorluk bakteri, virüs, parazit veya herhangi bir hastalık tezahürü veya biyokimyasal varlık olup olmadığına bakılarak tanımlanacak ve benzersiz frekans / imzanın tanınması ile tespit edilecek ve isim ve Geliştirme aşaması.

LRIS-NLS, vücudu güçlendirmek ve vücudun sağlığa olan doğal iyileşmesini artırmak için tasarlanmış bir tedavi yöntemi kullanır. Akupunktur, iridoloji, aura tespiti ve diğerleri gibi iyileşme yöntemlerinin kombinasyonu, cihazın teşhis doğruluğunu arttırır. Bu cihazı kullanmak, uygulayıcıya ve müşteriye tek elden alışverişe benzer bir fırsat verir; Tüm analiz için uzmanı ziyaret etmek ve sonuçlar için haftalar beklemek zorunda kalmamak.

Odak, teşhis kısmıdır ve manevi, duygusal veya zihinsel olan her şey ikincil olur. Vücudumuz inanılmaz ve tabii ki kişinin vücudunun iyileştirilmesi, güçlü bir zihnin inancı ve sağlığı ile ilgili her şeye sahiptir. Analizimiz% 90 -% 95 oranında doğrudur çünkü program operatörün yerel olarak ve araştırma yapmasına izin vermektedir. detay. Kulaklıktaki sensörler, hasta / müşteri varken belirli frekansları doğru bir şekilde tanımak için tasarlanmıştır.

Çoğu geri besleme ekipmanı benzer bir prensipte çalışır; Ayrıntılı yazılımlar, en doğru analizin yapılmasına yardımcı olur ve sensörler, sağlığın geri dönüşüne yardımcı olan belirli bir frekansı tanımlar. Piyasadaki diğer cihazlarla karşılaştırıldığında, LRIS-NLS, örnek niteliğinde hassasiyet sağlayan en kullanıcı dostu cihaz gibi görünmektedir. Kolaylık kolaylığı ile herkes, pratisyen veya pratisyen olmayan herkes tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır; Proaktif bir yaklaşım sergileyen ve sağlık ve iyilik için çabalayan herkes.

Herhangi bir soruyu teşvik ediyoruz ve memnuniyetle karşılıyoruz, çünkü LRIS'leri deneyimleme ve kullanma ve sonuçlarına tanıklık etme şansınız olduğunda, çok etkileneceksiniz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Aşağıda, LRIS-NLS ve Computer Tomograph tarafından hazırlanan örnek bir test raporu bulunmaktadır.

İdeal Dokunmatik Ekran 8D NLS Üretici ve tedarikçi mi arıyorsunuz? Yaratıcı olmanıza yardımcı olmak için uygun fiyatlara geniş bir seçime sahibiz. Tüm Nls 17d Tarayıcı kalitesi garantilidir. Biz Nls 9d Analizador Çin Menşe Fabrikasıyız. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişim bilgileri
Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: lucy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)