Ana sayfa ÜrünlerMetatron NLS

13 Sizin İçin En İyi Sebepler, Kardiyovasküler Test Cihazı için Metatron 8d Nls NLS 4025 Hunter Kullanın

Sertifika
iyi kalite 3D NLS Sağlık Analiz satış için
iyi kalite 3D NLS Sağlık Analiz satış için
Müşteri yorumları
Zamanında teslimat, kaliteli kontrol, sen gerçekten aradığım iyi bir tedarikçisin. Daha büyük sipariş vermek istiyorum. Yakında sizinle irtibata geçecektir.

—— Gary Strauss-ABD

Müşterim, bana vücut analiz cihazının kullanımının çok kolay olduğunu ve çok doğru olduğunu söyledi. Şimdi çok iyi satış yapıyor.

—— Richard

Ben sohbet şimdi

13 Sizin İçin En İyi Sebepler, Kardiyovasküler Test Cihazı için Metatron 8d Nls NLS 4025 Hunter Kullanın

Çin 13 Sizin İçin En İyi Sebepler, Kardiyovasküler Test Cihazı için Metatron 8d Nls NLS 4025 Hunter Kullanın Tedarikçi
13 Sizin İçin En İyi Sebepler, Kardiyovasküler Test Cihazı için Metatron 8d Nls NLS 4025 Hunter Kullanın Tedarikçi 13 Sizin İçin En İyi Sebepler, Kardiyovasküler Test Cihazı için Metatron 8d Nls NLS 4025 Hunter Kullanın Tedarikçi

Büyük resim :  13 Sizin İçin En İyi Sebepler, Kardiyovasküler Test Cihazı için Metatron 8d Nls NLS 4025 Hunter Kullanın

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SSCH
Sertifika: CE
Model numarası: GY-4025

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 ADET
Fiyat: USD988-3899 unit
Ambalaj bilgileri: 1pcs/kutu 5pca/karton
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, MoneyGram, paypal
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Destek O.S: Pencere xp, pencere manzara, Window7, Win8 (32 & 64bit) Dil sürümü: İngilizce, Almanca, Rusça
Paket: İhracat Standart Güçlü Ahşap Kutu Veya Karton, Alüminyum Hizmet: Eğitim Videolarıyla dolu / OEM
Renk: Gümüş Warrenty: bir yıl
Sistemleri NLS: Metatron 4025 avcı versiyonu Nakliye şirketi: DHL, UPS TNT FedEx Veya Nakliye Acentesi.
Ağırlık: 7 KG

13 Sizin İçin En İyi Sebepler, Kardiyovasküler Test Cihazı için Metatron 8d Nls NLS 4025 Hunter Kullanın

Doğrusal olmayan teşhis geçmişi metatron 8d nls geçmişi

Doğrusal Olmayan Teşhis Sistemi (metatron 8d nls) son zamanlarda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır ve gittikçe artan popülerlik kazanmaktadır. Klinik semptomların çok tipik gözüktüğü birkaç durumda bile, metatron 8d nls diagnostics metodu, tedavinin kapsamı hakkında ek bilgi sağlar ve prognozu düşünmeye olanak sağlar. Çoğu durumda, teşhis ve daha sonra doğru tedavi seçimi için hayati öneme sahiptir.

2000 yılında, Theodore Van Hoven'ın bu yöntemin altında yatan kuantum entropi mantığı teorisini geliştirmesinden bu yana 20 yıl geçti. Bu nedenle, doğrusal olmayan tanılama, donanım tabanlı tanılamadaki tüm yöntemlerin en güncel olduğu görünmektedir. Her halükarda keşfi, teşhis tıbbında önemli bir dönüm noktası oldu.

Doğrusal olmayan analiz, başlangıçta, karmaşık bileşiklerin kompozisyonunu belirlemek için organik kimyada kullanılmıştır.


1988'de bir tetik sensörünü tanıtan ve böylece kavramı çerçevelendiren Sviatoslav Pavlovich Nesterov, kabul edilebilir bir şekilde metatron 8d nls-diagnostik cihazlarının (metatron) bir kaynağı olarak kabul edilir. Aktif çalışma hemen metatron 8d nls-diagnostik sistemlerini geliştirmek ve geliştirmek için başlamıştır. Erken ekipmanın klinik testleri 1990 ile 1995 arasındaki dönemi aldı. 90'ların sonunda, cihazın ticari üretimindeki hızlı bir büyüme ve üretilen sonuçların kalitesinde ani bir artış görüldü.

Doğrusal olmayan tanılama halen gelişme aşamasındadır. (2003) Teşhis teknikleri o kadar hızlı gelişiyor ki, sistem versiyonu altı ayda bir güncellenmelidir. Dijital tetikleme sensörüne sahip bazı yeni cihazların piyasaya sürülmesi nedeniyle, metatron 8d nls-diagnostics sadece çok daha fazla zaman tasarrufu sağlamakla kalmadı, aynı zamanda kalite açısından da sessiz kaldı. Bazı çalışma zamanı tekniklerinin, örneğin araştırma sonuçlarının ağaç boyutlu görselleştirmesinin yakında günlük bir uygulama haline geleceği açıktır. Negatif test, hazır bir uygulamaya sadece bir örnektir. Metot o kadar yaygın bir şekilde kullanılmaktadır ki, kullanımı için kesin bir endikasyon aralığından bahsetmeliyiz.

Araştırma merkezleri, doğrusal olmayan analiz sistemine dayanan bazı yeni araştırma yöntemleri arayışlarına devam ediyor. Şimdiye kadar sonuç umut verici görünüyor. NMR ve bilgisayarlı tomografiden farklı olarak, metatron 8d nls-analiz'in güçlü alanlara ihtiyacı yoktur. Metodun özellikle hücresel düzeyde metabolizma çalışmaları için iyi bir potansiyeli olduğu görülmektedir.

Metatron 8d nls-metodu, sadece teknik yenilikler için değil, aynı zamanda yeni uygulamaların da yolu boyunca ilerlemektedir. Bir tanesi biyopsisi olan bazı küçük cerrahi işlemler ultrason, floroskopi veya bilgisayarlı tomografi kullanılarak uzun süredir izlenmektedir. Bugün, metatron 8d nls tarafından biyopsi yapılmasını sağlama şansımız var. Bu arada, birçok cerrah büyük cerrahlara yardımcı olmak için bu yöntemi kullanmaya odaklanıyor.


Metatron 8d nls-diagnostik için ekipman maliyeti, diğer bazı donanım tabanlı yöntemlerle karşılaştırıldığında hala çok düşük. Bunun, yaşam standardının düşük olduğu ülkelerde yöntemin daha kapsamlı kullanımını teşvik etmesi gerekiyor. Tüm donanım tabanlı teşhis yöntemlerinden metatron 8d, patolojikoanatomik resme en yakın olan gösterimleri sağlar. Yöntemin zararsızlığı ile birlikte bu özelliği, metatron 8d nls-diagnostiklerin hızlı gelişimini sağlar.

Metatron 8d nls nasıl çalışır?

Cihaz, başlatılan sinyallerin metastabil yapıların parçalanmasıyla yükseltilmesi prensibi üzerinde çalışır. Dış elektromanyetik alanları etkileyerek, korteks sinir hücrelerinin merkezindeki moleküler akımların manyetik momentleri otantik yönelimlerini yitirmektedir. Bu, kararsız metastabil durumların oluşmasına yol açan delokalize elektronların girdap yapılarının hatalı ayarlanmasına neden olur. Bu tür bir devletin parçalanması başlatılmış bir sinyal gibi davranır.

Fiziksel olarak ifade edilen bu cihaz, elektromanyetik radyasyonun uygun dalga boyunda salınan elektronik osilatör sistemidir. Enerjisi, biyolojik nesnelerin yapısal organizasyonunu iyi bir durumda koruyan baskın bağları azaltan enerjiye karşılık gelir. Cihaz, beyin hücrelerinin biyoelektrik aktivitesine neden olabilir, böylece statik akımlara kıyasla sinyalleri seçici olarak yükseltmek mümkündür. , tespit etmek zor.

Organların ve dokuların belirli geçici durumuna ilişkin bilgiler, modern bilgi teknolojisi ve infrasonik devreler kullanılarak geliştirilen temassız sensör temelinde toplanır. Bu sensör, ses alanlarından süzülen ve daha sonra bir mikroişlemci tarafından işlendikleri ve arabirim kablosunu kullanarak bir bilgisayara aktarıldıklarında dijital bir diziye dönüştürülen sinyallerin zor algılanabilir dalgalanmalarını ortaya çıkarır. tarayıcılar (metatronlar),

İncelenmekte olan nesnenin çok boyutlu sanal görüntülemesinden faydalanan, NLT yönteminin etkinliğini önemli ölçüde arttırmayı ve hatta MRT'nin rekabet edebilirliğine rağmen uygulama alanını genişletmeyi başardı. Çok boyutlu NLS görüntülemenin ayırt edici özelliği, başlangıçta taramanın hacimsel doğasıdır.

Bu şekilde elde edilen veriler, incelenen nesnenin anatomik yapılarının çok boyutlu sanal görüntülerinin rekonstrüksiyonunu kolaylaştıran ayrılmaz bir dizidir. Bu bağlamda sanal NLS, özellikle vasküler formasyonların üç boyutlu bir yeniden inşası ile yapılan anjiyografik incelemelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Çok boyutlu NLS ile alınan verilere dayanarak üç boyutlu görüntü rekonstrüksiyonunun olası bir başka uygulama alanı, ilgili NLS-scopyФ 'ı içeren içi boş organların incelenmesidir.

Bu tür bir sistem Medintech Company tarafından yüksek hızlı çok boyutlu doğrusal olmayan tarayıcılar, Z serisi için geliştirilmiştir ve Hunter olarak adlandırılmıştır. Spiral tarama ve LAPP sisteminin (süper yüksek hesaplama kabiliyetine ve işlem hızına sahip bir sistem paralel işlemcileri) kullanımı sırasında korunan Hugh çözünürlüğü projede Voxel Z multimodal DICOM uyumlu iş istasyonunda УVirtual NLS-scopyФ prensibini gerçekleştirmeyi mümkün kıldı Medintech tarayıcılarla görüntüleme ve sonraki veri işlemlerinin ana sistemidir. NLS görüntüleri, sadece anatomik yapıların sanal çok boyutlu ikonlarını elde etmeyi değil, aynı zamanda ekstra bir boyut- la ilgili belirli bir biyolojik dokuyu ortaya çıkarmayı mümkün kılan 4-d doku orijinal şirket tarafından geliştirilen metot ile görsel analiz için hazır hale getirildi. ve buna ek olarak bir kerede görüntülenmiş kemikler, yumuşak doku ve damarlar yapmak.

Sanal verilerin Hunter sistemi tarafından temsil edilmesinin spesifik özelliği, incelenen boşluğun lümeni dışında yer alan kavatus yüzeyleri ve ekstrakural oluşumların eşzamanlı olmasıdır (lenf düğümleri, damarlar). Alınan görüntüler doğal NLS resimlerinin doğal bir dizisini oluşturur.

Bu nedenle, bazı özel navigasyon programları otomatik olarak Tarayıcı tarayıcısının hareket yolunu incelenen boşluğun merkezine göre tanımlar. Hareket yolu, operatör tarafından görünümleri değiştirerek NLS resminin detaylı olarak belirlenmesini sağlayan diğer bazı ayarlamalar ile seçilebilir. Boşluk yüzeyinin yükseltilmiş bir gösterimi, söz konusu bazı kasıtlı gölge alanları ile de mümkündür. Üretilen NLS resimlerinin dizileri, epi-Clien programı aracılığıyla kolayca standart bir VHS video formatına dönüştürülebilir ve bu nedenle ortak video sistemlerinde, özellikle teleradyolojide kullanılabilir.

Hunter sistemi ilk olarak, üst solunum yollarında tıkayıcı süreçleri, hacimli özofagus, mide veya kolonik oluşumları, büyük damarlardaki aterosklerotik lezyonları ve paranazal sinüsleri, mesaneyi veya omurga kanalını etkileyen bozuklukları gösteren hastaları ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Özel NLS-scopyФ aracılığıyla toplanan veriler, zamanında biyopsi için en uygun noktayı bulmayı ve gerekli cerrahi müdahalenin kapsamını bulmayı sağlar.

Bu yeni model tüm enerji teşhis analizlerini otomatik ve tamamen kendi başına gerçekleştiriyor. Tüm ölçülen veriler ve analizler tablolar halinde değerlendirilir, böylece son 4 tanıyı aynı anda görebilir ve izleyebilirsiniz. Cihaz hemen karşılaştırabilir ve önceki analizlerin ölçülen değerlerini doğru değerlendirebilir. Her şey hemen basılabilir. Yazdırırken, gerekli parametrelerin ayarlanması ve yazdırılmasını da seçebilirsiniz.

Cihaz, önceki sistemlerde olduğu gibi manüel ayarları veya enerji uyumlaştırması sırasında yarı otomatik ayarları seçmenizi sağlar. Uygun gıda takviyeleri, şifalı bitkiler, gıdalar, alerjenler, patojenler, vb. Test edebilir. Başka bir inovasyon, ölçülen eğrilerin teşhisini, organların dönüş enerjisini ve organların enerji haritasını karşılaştırmak için bir seçenek sunar.

Cihaz ayrıca, diyet takviyeleri ile uğraşan başka 25 şirketin listesi ve belirli bir müşteri için uygun yiyecekler için test edilen patojenler için başka testlerle desteklendi. Bir diğer yeni özellik de otomatik kuantum uyumudur.

Programlama yazılımı düzenli olarak geliştirilir. İnternete bağlandığınızda ve program bilgisayarda çalıştığında, diğer alerjenlerin, patojenlerin, besin takviyelerinin, homeopatik ilaçların ve diğer yazılım güncellemelerinin güncel bir veritabanı indirilir. Yazılımla ilgili bir sorununuz varsa, bilgisayarınıza uzak bir bağlantı kullanarak yazılımı hızla çözeceğiz.

Her metatron 8d, bir bilgisayar işlemcisiyle, mümkün olduğunca hassas çalışması için kalibre edilir. Normal veya daha yüksek hassasiyete ayarlanabilir. Yüklü yazılımı olan bir bilgisayar yalnızca tanılama ve notlar için kullanılmalıdır. Ek yazılım yüklemek ve indirmek, cihazı yeniden kalibre edebilir ve kaydedilen örneklerin değerlendirmesini kısmen etkileyebilir. Bu nedenle, bilgisayarı yalnızca tanılama ve enerji sağlığı analizi için kullanmanızı öneririz. Bilgisayarınızın uzaktan bakımını da sağlıyoruz, bu nedenle programdaki herhangi bir hatayı veya tıkanıklığı gidermek için mutlaka onlarca veya yüzlerce kilometre sürmeniz gerekmez.

metatron 8d nls Sistem ve birkaç sorum var

Vector NLS Biofeedback hakkına sahibiz ve bu isim için bir ticari markaya sahibiz, bu hırsızlığı ele almaya çalışırken, lütfen bize herhangi bir soru sormaktan çekinmeyin.

Lütfen Vector sistemimizi satın aldıkları ve desteğimize ihtiyaç duydukları izlenimini alan kişilerin e-postalarına bakın. Orijinal cihazımızı satın alana kadar desteği uzatamadık. Sonunda koyu yazılmış bilgiler bu e-posta durumlarına verdiğimiz yanıtlardır.

Metatron 8d nls'ye nerede ihtiyaç duyulur?

metatron 8d nls hastalarının, müşterilerinin, arkadaşlarının, ailesinin veya çalışanlarının sağlığını hızlı ve etkin bir şekilde incelemek isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Doğru analiz, firmamızın itici faktörüdür ve kim olduğunuz veya ne yaptığınız önemli değil, metatron 8d nls cihazından toplayacağınız bilgiler konusunda iyi bir şekilde bilgilendirileceksiniz ve böylece birlikte çalışacaksınız.


Bilgilerin hücresel düzeyde toplandığını ve bu tanı yönteminin güzelliğinin, herhangi bir şey tezahür etmeden önce bulunduğu olduğunu unutmayınız.


Aşağıdaki kategorilerden herhangi birine girmeyen kişiler memnuniyetle karşılanır, tavsiye edilir ve metatron 8d nls biyo geri besleme cihazı kullanmanın ve kullanmanın faydasını görürler.

AİLE DOKTORLARI-Cihaz, tüm aile bireyleri arasında genetik olarak neden olan hastalıkların ifadesini tespit etmeyi ve izlemeyi sağlar

KLİNİKLER VE TIBBİ BİRİMLER -Klinik muayene ve ilk alımın etkinliğini büyük ölçüde arttırır. Önemli derecede düşük finansman ve zaman maliyetleri. Hekimler rutin ve çoğu zaman resmi işten muaftırlar. Müşterilerinizi diğer uzmanlara göndermenize gerek yok, sahip oldukları tüm endişeleri inceleyerek, tedavi ve iyileştirme yöntemleri sunarak onlara yardımcı olabilirsiniz.

EĞİTİM TESİSLERİ VE OKULLARI - Tüm çocukların ve personelin sağlığının, ayda bir defadan az olmamak üzere, öğrencinin sağlığının yeterliliğini değerlendirme yeteneğinin gerçek bir sürekli izlenmesi haline gelir.

SPOR, EĞLENCE MERKEZLERİ VE FITNESS TESİSLERİ-Ciddi bir egzersiz olduğunda nesnel tıbbi izleme gereklidir. Bu ekipman organizmanın özelliklerini dikkate alarak bireysel bir program oluşturmamızı sağlar.

AİLE VE ARKADAŞLAR-DOLMA metatron 8d nls aileniz ve arkadaşlarınızın sağlığını izlemek için harika bir araçtır. Sağlık hizmetlerine büyük miktarda finansman harcamak zorunda olmadan kontrol, tedavi ve şifa araçları sağlar.

KOZMETİK VE SPA SALONLARI-Müşterilerinin sağlığı hakkında endişe - çok güçlü bir rekabet kozu. Müşterinin objektif değerlendirmesi bireysel kozmetik programı seçebilir ve etkileyici sonuçlar elde edebilir.

paket

İhracat standart güçlü ahşap kutu veya karton

Ödeme şartları

T / T Batı Birliği paypal

Teslimat süresi

Ödeme alındıktan sonra 3-5 gün içinde

Nakliye şirketi

DHL UPS TNT FedEx veya Nakliye acentesi ..

Yükleme noktası

Shenzhen Çin

işletim sistemi

Pencere xp penceresi manzara penceresi 7 Win8

Ana makine

1 bilgisayar

Kulaklık sensörü

1 bilgisayar

Mavi usb kablosu

1 bilgisayar

Yüksek kaliteli Siyah bağlantı Kablosu

2 adet

Test kabı

1 bilgisayar

Yazılım için USB doogle

1 bilgisayar

DVD yazılımı

1 bilgisayar

Alüminyum kutu

1 bilgisayar

İletişim bilgileri
Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: lucy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)