Ana sayfa ÜrünlerMetatron NLS

Tıbbi Sağlık Teşhis Cihazı Biofeedback Metapathia Nls 4025 Hunter

Sertifika
iyi kalite 3D NLS Sağlık Analiz satış için
iyi kalite 3D NLS Sağlık Analiz satış için
Müşteri yorumları
Zamanında teslimat, kaliteli kontrol, sen gerçekten aradığım iyi bir tedarikçisin. Daha büyük sipariş vermek istiyorum. Yakında sizinle irtibata geçecektir.

—— Gary Strauss-ABD

Müşterim, bana vücut analiz cihazının kullanımının çok kolay olduğunu ve çok doğru olduğunu söyledi. Şimdi çok iyi satış yapıyor.

—— Richard

Ben sohbet şimdi

Tıbbi Sağlık Teşhis Cihazı Biofeedback Metapathia Nls 4025 Hunter

Çin Tıbbi Sağlık Teşhis Cihazı Biofeedback Metapathia Nls 4025 Hunter Tedarikçi
Tıbbi Sağlık Teşhis Cihazı Biofeedback Metapathia Nls 4025 Hunter Tedarikçi Tıbbi Sağlık Teşhis Cihazı Biofeedback Metapathia Nls 4025 Hunter Tedarikçi

Büyük resim :  Tıbbi Sağlık Teşhis Cihazı Biofeedback Metapathia Nls 4025 Hunter

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SSCH
Sertifika: CE
Model numarası: GY-4025

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: negotiated
Ambalaj bilgileri: 1pcs/kutu 5pca/karton
Teslim süresi: 5-7 gün sonra ödeme
Ödeme koşulları: T / T, Western Union , PAYPAL, L / C, D / A, D / P, MoneyGram
Yetenek temini: 2000
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Türü: Klinik teşhis Doğrusal olmayan sistem Ağırlık: 7 KG
Renk: Gümüş İşlevi: analiz ve terapi
Doğruluk: 95% veya daha fazla Destek O.S: Pencere xp, pencere manzara, Window7, Win8 (32 & 64bit)
Dil sürümü: İngilizce, Almanca, Rusça Dil sürümü: İspanyolca, İngilizce, Çince, Almanca, Rusça, Japonca

Sağlık Teşhis Cihazı Biofeedback Sağlık Analiz Cihazı Metapathia nls 4025 Hunter

Tanımı ve Uygulama Alanı

Telemetrik doğrusal olmayan analiz veri işleme aparatı "Metatron" (bundan böyle "aparat" olarak anılacaktır) biyolojik yapıların doğrusal olmayan analizi ve biyolojik olarak aktif takviyelerin test edilmesi için kullanılabilir. Cihaz araştırma merkezlerinde ve bilimsel araştırma tesislerinde de kullanılabilir.

Metatron 4025 Hunter için ana özellik

Metapathia GR Hunter yazılımının ana özelliği, tümörün ortaya çıktığı bir nidusu otomatik olarak lokalize etmeyi, kalıtsal hastalıklar, vb. , sitolojik kesikler, kromozom setleri, ayrı kromozomlar ve DNA sarmalının parçalarına daha derine iner.

NLS TEKNOLOJİSİ NEREDE DOĞRU?

Doğrusal olmayan sistemler, bilimsel olarak özetleyen, kuantum entropi mantığı teorisini keşfeden Theodore Van Hoven'ın keşiflerinden ve fikirlerinden ilham alır. sistemin temel yapısının bağlantılarını dengesizleştirmek için yeterli enerjiye sahip uygun miktarda elektromanyetik radyasyon sayesinde. Bütün bunlar Rus teknolojisinin gelişimine ve insan vücudunda yüksek seviyeli invaziv olmayan tedaviler yapma ihtiyacına dayanmaktadır.

LİNEER OLMAYAN SİSTEMLERİN VEYA NLS'LERİN BİOREZANS TEKNOLOJİSİ NEDİR?

Bunun, hastalıkların tanı ve tedavisinde en güncel bilimsel gelişmelerden biri olduğunu ve her organizmanın ve dokunun kendi elektromanyetik frekansına sahip olduğunu ve bunu değerlendirmek mümkün olduğu bilimsel kanıtlara dayandığını söyleyeceğiz. doğrusal olmayan sistemler arasında bilgi alışverişi yoluyla. Bilgi alışverişinin yoğunluğu, elektromanyetik frekansı aracılığıyla herhangi bir canlı doku ile bir bağlantı ve frekans değişimi kurmanın mümkün olduğu anlamına gelir.
Ve son olarak buna entropi seviyelerini, yani onu oluşturan bir makro sistemde bulunan mikro durumları tespit etmeye çağırıyoruz.
Organlar ve dokular dahil olmak üzere canlı organizmalar bir frekans yayar ve her birinin kendi elektrik titreşimi vardır ve bu frekanslardan herhangi biri değiştirilir ve bu şekilde kalırsa, bir hastalık ortaya çıkar.

Ayrıca aşağıdakilerle de çalışabilirsiniz:
METATERAPYA - NIDUS - YENİ HASTA - TEST ETME VEGE - AVCININ GELİŞMELERİ, BU BİR BÖLGE - IRIS - ANALİZ - BIORESONANS - PL SÜRÜMÜ…

4025 AVCILARIN EN İLK ELEMAN FONKSİYONLARI NELERDİR?

 • Sezgisel kullanıcı arayüzü sayesinde onkolojik hastalıkları zamanında ortaya çıkarabilir.
 • Aynı zamanda insan vücudunun analizinde daha fazla kesinlik sağlayan yeni algoritmaları ile daha hızlı NLS'dir.
 • Tümör olduğunuz veya geliştirebileceğiniz alanları bulma olasılığı ile üç boyutlu tarama gerçekleştirir.
 • Aynı zamanda kalıtsal hastalıkları tespit eder, DNA sarmalını inceleyerek DNA'nın yanı sıra histolojik, sitolojik ve kromozom setlerini analiz edebilir. Aynı zamanda genom seviyesini de analiz eder.
 • Dokulardaki gerçek değişiklikleri makro bir şekilde ortaya çıkarır ve histolojik bölümleri titiz bir şekilde araştırabilir.
 • Teknisyen, kullanıcı otomatik moda geçerse ve herhangi bir zamanda zarar görmeden değerlendirmesini durdurabilirse, diğer organlarda çok değişkenli topolojik görüntüler ve metastaz araştırması yapabilir.
 • Yüksek tanısal güvenilirlik sağlayan yeni yüksek performanslı sürekli tarama sistemi (metatronlar).
 • Minerallerin ve mücevherlerin spektrumu, biyouyumluluk ile tedavi edilen hastaya, mineral radyo spektrumu ile terapi, iyileşme veya tedavi uygulamak için belirli bir taş seçmeye izin verir.
 • Mikrobiyal ajanların, virüslerin, helmintlerin, rektekttinin, toksoplazmaların, izlerin ve güçlü homeopatik ilaçların dokularını ve mikro yapılarını değerlendirir.
 • Dokularda bulunan elektromanyetik dalgaları kullanarak hasta ile hızlı bir tedaviye uygulanmasına izin veren Akıllı Filtre adlı bir işlevi vardır.
 • Sunulan patolojiye göre hastalara önerilebilecek geniş bir tıbbi ürünler, gıda takviyeleri ve homeopatik ilaçlar veritabanı içerir.
 • Bozukluğun hangi aşamada olduğunu ve sürecin akut veya kronik olup olmadığını görebilirsiniz.
 • Gelecekte bozukluğun nasıl gelişeceğini belirlemek de mümkündür, bu bir tedavinin yeterli olup olmadığını veya vücudun sorunu kendi başına iyileştirip iyileştiremeyeceğini keşfetmeye izin verecektir.
 • İnsan müdahalesi olmadan her doku ve organa karşılık gelen elektromanyetik frekansı ayarlayın.
 • Ekipmanın merkezi belleğinde kaydedilen sağlıklı manyetik salınımlar yoluyla vücudun organlarındaki ve hücrelerindeki patolojik kusurları tespit eder ve düzeltir ve bu nedenle vücut frekansların harici emisyonuna yanıt verir.
 • Görsel teşhisler şu anda sağlanabilir, hastalar organlarının yerini ve kesin işleyişini canlı görebilir, bu da deneyimlerimize göre tedavileri ile daha güvenli ve rahat hissetmelerini sağlar.
 • Organları% 97 doğrulukla değerlendirerek eğitmen ve hastanın doğru tedaviye odaklanmasını sağlar.
 • Kimyasal maddenin, ilacın veya biyolojik maddenin hasta üzerindeki herhangi bir etkisi aynı anda analiz edilebilir.
 • Hastalığın risk aşaması 4025'te belirlenir.
 • Sistemik ve organ homeostazının çok değişkenli analizlerini yapabilir.
 • Ağrı olmadan hormon kan testleri yapabilir.
 • Akupunktur meridyenlerini değerlendirir.
 • Ayrıca vücudun AURA olan elektrik alanını da ölçer.
 • Bağırsak parazitlerini, mantarları, bakterileri, virüsleri ve mikroplazmaları tanır.
 • Doğal elementler, taşlar, astrolojik hareketin dokular üzerindeki etkileri ve Meriadlıların noktaları gibi alternatif tıbbın tamamlayıcı terapilerini verir.
 • Alerjenleri ve nedenlerini ve dokulardaki alkalin dengesini tanımlar.
 • Kan grubunu (Çin tıbbının karakteristiği) dikkate alarak beslenme tavsiyesi sağlar.
 • Kanın biyokimyasal analizi.
 • Parazit, bakteri ve mantar içeren organizmanın mikro florasını analiz eder.
 • İlaç testlerini, beslenme izlemeyi, fitoterapiyi, homeopatik örnekleri, merhemleri, kremleri ve materyalleri toleranslarına göre analiz eder.
 • Her hasta için özel ve özel ilaçlar geliştirebilir.

nter NL

Etalon testi

Her organın ve her hücrenin kendine özgü ve farklı bir salınımı vardır. Salınımlar bilgisayar belleğinde saklanır ve ekranda bir organ veya doku ve çevre arasındaki bilgi alışverişinin durumunu temsil eden bir grafik olarak görüntülenebilir. Her patolojinin kendine özgü ve kendine özgü bir grafiği vardır. Bilgisayar belleği ayrıca kanıt oranı, yaş, cinsiyet ve diğer varyasyonları dikkate alarak çok sayıda patolojik süreci de saklar.

Frekans özellikleri dokudan okunduktan sonra, aparat spektral benzerliği depolanmış proseslerle (sağlıklı doku, patolojik doku, enfeksiyon ajanları) karşılaştırır ve daha sonra en yakın patolojik süreci veya görünümüne eğilimleri seçer. Bu analiz yöntemi ile, ekranda grafik olarak görüntülenen kırmızı (S) giriş sinyalinin durumunu ve mavi (N) çıkış sinyalinin durumunu izlemek mümkündür. Grafiğin şeklinden referansın hangisinin olduğunu belirlemek mümkündür

BİYOKİMYASAL EVOSTAZ

Bu program, vücut dokularının dalga fonksiyonlarını değerlendirerek ana biyokimyasal faktörlerin kalitatif bir değerlendirmesini yapar. Bu değerlendirme NLS analiz modu kullanılarak gerçekleştirilir. Normal sınırlar içindeki en düşük enzim (hormon) konsantrasyonu değerlerinin grafikteki 2 değerine karşılık geldiğine dikkat edin. Oysa normal sınırlar içindeki en yüksek değerler 6'ya karşılık gelir.

3, 4 veya 5'e eşit faktörlerin değerleri, faktörün 'moduna' karşılık gelir ve uç değerler 1 ve 7, sırasıyla daha düşük ve yüksek olan fizyolojik normların ötesinde biyokimyasal faktörleri karakterize eder. Geleneksel klinik yöntemler kullanılarak biyokimyasal analiz yapmak için standart kurallar bilgisayar sonuçlarını analiz ederken kullanılmalıdır.

PATOMORPHOLOGY

Bu, yıkıcı süreçlerin etalonslarının bir listesini gösterir. Bu bölüm, bir organizmanın tek tek dokularına özgü temel patomorfolojik koşulları içerir. Her yıkıcı sürecin kendine özgü bir grafiği vardır.

MİKROORGANİZMALAR VE HELMINTLAR

Bu bölümde enfeksiyon ajanlarının temel özellikleri kaydedilmiştir: - bakteri, virüs, mikoplazma, rickettsias, mantar ve helmintler. Bu, dokunun doğal frekanslarını temsil eden frekans aralığında yüksek ayrışma zirveleri şeklinde değişiklikler sunar.

Örneğin Opisthorhis felineus, frekansta - 4.9Hz - parankimatöz karaciğer dokusu ve safra kesesi dokusunda yüksek bir ayrışma gösterir. Bu dokuların Opisthorhis kedi trematodlarından büyük ölçüde etkilendiği bilinmektedir.
- opisthorchiasis.


ALLOPATHY grubunda kaydedilen geleneksel tıpta kullanılan temel kimyasal (sentetik) tıbbi preparatların dalga özellikleridir.


HOMEOPATİ


Bu grupta homeopatik preparatların dalga özellikleri kaydedilir.


FİTOTERAPİ


Bu grupta, Rusya'nın Orta Batısında yetişen tıbbi bitkilerin dalga özellikleri kaydedilir.

nutraceutikıllar


Bu grupta, besin takviyeleri üreten ve tedarik eden büyük Rus ve yabancı şirketler tarafından üretilen biyolojik olarak aktif takviyelerin (BAS) dalga özellikleri kaydedilir.


ALERJENLER


Bu grupta gıda, ev, hayvan, sebze ve her türlü endüstriyel alerjenlerin dalga özellikleri kaydedilir.


GIDA


Bu grupta gruplara ayrılan gıdaların dalga özellikleri (et, balık, süt ürünleri, sebzeler, meyveler, yağ, içecekler, baharatlar vb.) Kaydedilir. Diyet gıda maddeleri, terapötik etkilerinden dolayı kullanılması tavsiye edilir, yeşil renkle vurgulanır. Siyah, nötr - turuncu renkte vurgulanan gıda maddeleri önerilmez.

LITHOTHERAPY


Programda, değerli taşların ve minerallerin spektral özellikleri, terapötik etkinin tanımı ile birlikte temsil edilir. “Resim” düğmesine basarak 200'den fazla mineralin resimlerini görebilirsiniz. Program, kalıcı sahiplik veya spesifik hastalıkların tedavisi için spektral özelliklere göre uygun bir hasta için bir mineral seçebilir. Aparat tarafından modüle edilen ve yayılan minerallerin spesifik spektral özelliklerini kullanarak akut ve kronik hastalıkları tedavi edebilirsiniz. Bu moda başlamak için “Litoterapi” düğmesine basın.

Aşağıdaki standart frekans bandı içindeki dokuların doğal frekansları:


- 1.8 iskelet sistemi;
- 2.6 kaba bağ dokusu, eklemler ve kalp kapakçıkları;
- 2.6 - 3.4 gevşek bağ dokusu, çizgili kas ve kalp kası;

- 3.4 çizgisiz kas dokusu.

- 4.2 sindirim sisteminin mozaikli epitelyumu;
- 4.9 tabakalar skuamöz ve sütunlu epitel. Parankimatöz karaciğer dokusu ve safra yollarının dokusu;

- 4.9 - 5.8 böbrek dokusu epitelyumu ve üreme organları;
- 5.8 farinksin lenfoid halkası, solunumun üst kısmı
yol, lenfatik sistem, dalak, yumurtalıklar ve secde;
- 6.6 periferik sinir sistemi, bronş epitelyumu, adrenal ve tiroid;

- 7.4 optik olanlar dışında duyusal analizörlerin merkezi bölümleri ve beynin, pons serebelli alt kortikal yapıları; serebellum, limbik sistem ve akciğer parankimi;
- 8.2 retina, optik sinir, serebral korteks.

“Display” düğmesine basıldığında aşağıdaki liste görüntülenir: “Object” - leylak ve turuncu renk grafik çizgileri, incelenen biyolojik nesnenin, organ veya dokunun inceleme sırasında çizilen bir grafiğini görüntüler.
“Etalon” - kırmızı ve mavi renklerin ince grafik çizgileri, seçilen referans sürecinin bir grafiğini temsil eder.
“Spectrum” - bu düğmeye basıldığında büyütülmüş bir grafik görüntülenir.


“Optimum” - sarı grafik, sinyalin standart frekansta normal (Gauss) dağılımını gösterir.
“Model” - kırmızı ve mavi renklerin kalın grafik çizgileri, sanal modelin bir grafiğini gösterir.
“Ters Çevir” - grafiğin polaritesinin ters çevrilmesini sağlar.
“Ekran” düğmesine basıldığında, mikroorganizmaların veya minerallerin resmi gösterilir. Etalons listesinin üzerindeki 'Clear' düğmesi, tüm etalons gruplarından dağılım analizini kaldırır.

AVCI 4025 18D'yi NE ALINIR?

 • Manyetik dalgaların rezonansı yoluyla vücudu araştırmak için kulak zarı aracılığıyla tarayıcıdan teşhis edin.
 • Önleyici karaktere sahip hastalıkları teşhis eder.
 • Vücudun tüm organlarını analiz eder ve ördek morfolojisi, nozolojik formları ve mikroorganizmaların analizini görür,
 • iokimyasal homeostaz ve daha fazlası.
 • Gelecekte hastalık yaratan erken saatlerdeki birikimleri tespit eder.
 • Hala semptomları olmayan durumları ve sorunları veya patolojileri tespit eder.
 • Vücudun nerede olduğu fark etmeksizin doku ve organlardaki lokal enfeksiyonları tespit eder
 • Kromozomları analiz edin
 • Kemiklerde birikebilecek sorunları analiz eder.
 • Görünür değişiklikler ve iyileşmelerle organlardaki herhangi bir değişikliğe tedavi uygulayın.
 • Elektromanyetik dalgalar NLS ile tedaviyi uygular.
 • 12 vücut sistemini, organı, bezi ve 4000'den fazla hastalığı analiz edin.
 • Fitoterapi, homeopati, kişiyle biyo-manyetik olarak uyumlu gıdalar ve çok daha fazlası hakkında bilgi sağlar.
 • Bir organdaki gelişmeleri aynı görünümde veya bir görünümden diğerine görselleştirin.
 • Enerji bedeninden ve fiziksel bedenden gelen hastalıkları tedavi edin.
 • Test kabınızda, hangi ilaçların, allopatik, fitoterapötik, homeopatik ve otlar veya gıdaların uyumlu olduğunu ve hastanın iyileşmesine yardımcı olduğunu ölçün.
 • Taşıması kolaydır ve çantanızda güvenlidir.
 • Sezgisel ve kullanımı kolaydır.
 • MAC ile değil, herhangi bir Windows ile çalışır.
 • Parçalarını ve bileşenlerini değiştirebilirler, bu da onu daha dayanıklı hale getirir.
 • Gastrointestinal sistem, solunum sistemi, idrar ve üreme sisteminin değişim derecesini gösteren grafikle 250'den fazla organı 3D olarak analiz edin. Meme bezleri, kardiyovasküler sistem, hematopoietik kan sistemi, mediastinal lenfatik damarları olan lenfatik sistem, endokrin sistemi, sinir sistemi (omurilik ve beyin dahil), ayrıca somato duyu sistemi (kulaklar, gözler) hakkında bir çalışma yapabilirsiniz. , saç, tırnak), ayrıca osteo kas sistemi ve kromozomlar, hepsi tanımlama için renklerle temsil edilir.

amaç

Metapathia-GR Hunter yazılımı sadece telemetrik doğrusal olmayan analiz veri işleme aparatı “Metatron” ve sonraki modifikasyonları ile çalışabilir. Telemetrik doğrusal olmayan analiz veri işleme cihazı, IBM tipi PC'lerle uyumludur ve biyolojik bir nesnenin farklı türde bilgi etkilerine reaksiyonunu incelemek için tasarlanmıştır. “Metatron”, ölçüm sürecini etkileyen süreçle ilişkilendirilmesini sağlar ve aşağıdakileri gerçekleştirir.


Operasyonlar:


1) Tanımlayıcı parametrenin ve entropik potansiyelin başlangıç ​​değerine göre değişimini yansıtan J (0) 'ı ölçer;
2) Önceden ayarlanmış frekans aralıkları ile sürekli sinyali J (0) bir histograma (seri numaraları 1.8 ila 8.2 Hz arasında olan taranan frekansların sayısal değerleri dizisi) dönüştürür;
3) Mevcut W değerlerini PC'ye gönderir ve sınava giren kişi üzerindeki etkisi ile grafiği ekranda aynı anda görüntüler.
4) Histogramı gözlemlemenin ölçümler tamamlandıktan sonra daha uygun olması durumunda bellek birimindeki W değerini biriktirir;
5) Sınavda sınava giren kişi üzerindeki etkinin düzenlenmesi için gereken ölçekle ilişkili komutları verir;

6) Ölçümlerin tamamlanmasının ardından W değerlerini üniteden PC belleğine iletir ve sonraki ölçümlerin verilerinin kaydedilmesinden önce bunları birim belleğe kaydeder.

Cihaz, sistemdeki psikofizik değişiklikleri kaydetmeyi amaçlamaktadır ve aşağıdakilere izin verir:


- Topikal analiz şeklinde fonksiyonel durumun nitel tahminini alın.
- Farklı tedavi yollarının etkililiğini ve sonuçlarını kontrol etmek.
- Zaman içinde fonksiyonel durum değişikliklerinin dinamiklerini analiz eder.
- Fonksiyonel ihlalin başlangıç ​​nidüsünü belirleyin.
- Uzman sistemleri kullanarak değişikliklerin karakterini tahmin edin.
- Biyo sistem homeostazisinin temel özelliklerini tahmin eder.


Biyolojik bir nesnenin belirli bir geçici durumu hakkında bilgi, modern bilgi teknolojileri ve sinyallerin küçük dalgalanmalarını yakalayan mikro devre kullanılarak geliştirilen, alanların ortalama istatistiksel gürültü özelliklerinden evrimleşen bir dijital tetik sensörü yardımıyla temassız bir şekilde okunur. ve arabirim kablosu aracılığıyla bilgisayara iletilmesi için bir mikroişlemci yardımıyla işlenen bir dijital diziye dönüştürülür.

Özel gereksinimler


Araştırma modunda fonksiyonel hedefleri yerine getirme gereklilikleri. Teşhis programı, teşhis analizini gerçekleştirmek için programa sunulan algoritmaları kullanır. Tanı oturumu sırasında bilgi alışverişi, hastanın vücuduna yerleştirilen aşağıdaki cihaz vasıtasıyla gerçekleştirilir. Operasyonel yaşam 5 yıldan az değildir. Cihaz tasarımı hastanın ve personelin güvenliğini sağlar. Cihazın acil durdurulması zararlı yan etkilere neden olmaz.

Çalışma prensibi ve çalışma prosedürleri


Sistem, meta-kararlı yapıları parçalayan başlangıç ​​sinyalinin amplifikasyonu prensibine göre çalışır. Dış elektromanyetik alandan etkilenen, korteks sinir hücrelerinin katkı merkezlerindeki moleküler akımların manyetik momentleri, orijinal yönlerini kaybetmelerine neden olur. Bu delokalize elektronların spin yapılarının yanlış hizalanması sonucu, içlerinde kararsız veya meta-kararlı durumlara yol açar. Bu parçalanma koşulları daha sonra başlatma sinyali olarak işlev görür.


Fizik açısından aparat, elektromanyetik radyasyonun dalga boylarında rezonansa giren bir elektronik salınımlar sistemidir. Enerjileri biyolojik nesnenin yapısal organizasyonunu koruyan baskın bantları parçalamak için gereken enerjiye eşittir. Sistem, beyin nöronlarının önceden ayarlanmış bir biyoelektrik aktivitesinin üretilmesini sağlar ve bu arka plan aktivitesi ile, daha önce statik dalgalanmalara karşı neredeyse tespit edilemeyen sinyalleri seçici olarak yükseltmek mümkün olur. Daha sonra organların ve dokuların spesifik geçici durumları hakkındaki bilgiler, modern bilgi teknolojisi ve mikro-devre yardımıyla geliştirilen bir “tetik sensörü” vasıtasıyla temassız olarak toplanır.

Sensör zayıf sinyal dalgalanmalarını tespit eder ve bunları alanın ortalama istatistiksel gürültü özelliklerinden seçer ve bunları mikroişlemci tarafından işlenen ve daha sonra arayüz kablosu aracılığıyla bilgisayara iletilen bir dijital diziye dönüştürür.

Kapasite ve verimlilik

Sistem her seferinde bir hastayı teşhis etmek için tasarlanmıştır. Çalışma döngüsü 3 dakikadan 1 saate kadar sürer. Sistem 24 saat kesintisiz çalışabilir.

Bilgisayar, kurulan programa göre tüm bilgilerin ayarlanması ve kontrolünde otomatik olarak çalışır. Hastanın teşhisinin sonuçları monitör ekranında görüntülenir ve sabit diskte ayrı bir dosyada tutulur. Bilgiler daha sonra kullanılmak üzere ayrı bir diskete aktarılabilir . Mevcut bilgiler ekranda gerektiği gibi görüntülenir.

Sen de yapabilirsin:


“Renk” düğmesine basarak tüm resimleri renkli hale getirin. Tekrar tekrar basıldığında resimler siyah beyaz renk düzenine dönüştürülür. “Veritabanındaki Renk” düğmesi, daha önce yapılmış araştırmalardan farklı fonksiyonel aşamalara sahip organları vurgulamanızı sağlar:

- Yeşil çizgi kanıtta belirgin bir fonksiyonel değişiklik olmadığını gösterir.
- Kırmızı çizgi küçük fonksiyonel değişiklikler gösterir.
- Kahverengi çizgi belirgin fonksiyonel ve / veya organik değişiklikler gösterir.

Programdan çıkmak için 'Çıkış'a basın.

Bu makine ile gerçekleştirilen birçok fonksiyondan bazıları.

 1. İdaresi.
 2. Hastanın kartı.
 3. Araştırmalar.
 4. Kopya araştırması.
 5. Sistemin rezonans modülasyon hızının belirlenmesi.
 6. Teşhis.
 7. Çare hazırlama prosedürü.
 8. Etalon testi.
 9. BİYOKİMYASAL EVOSTAZ.
 10. PATOMORPHOLOGY.
 11. MİKROORGANİZMALAR VE HELMINTLAR. Bu bölümde enfeksiyon ajanlarının temel özellikleri kaydedilmiştir: - bakteri, virüs, mikoplazma, rickettsias, mantar ve helmintler. Bu, dokunun doğal frekanslarını temsil eden frekans aralığında yüksek ayrışma zirveleri şeklinde değişiklikler sunar.
 12. Analiz.
 13. Karşılaştırmalı analiz.
 14. Entropi analizi - “Etalon analizi” modunda kullanılabilir.
 15. NLS analizi “Etalon analizi” modunda kullanılabilir.

BAZI ÖRNEKLERİ AÇIKLAMAK:

Araştırmalar

Ultra yapı modunda histolojik, sitolojik ve moleküler araştırmalar yapılır. İmleci organın izdüşümü üzerine getirdiğinizde, ilgi alanınızın yapısını seçersiniz, hangi görüntü ve ad sağda görünür ve imleç artı işareti haline gelir. Sol fare düğmesine tıklamak, önceden ayarlanmış noktada ilgili bir yapının araştırılmasına başlar. Araştırmalar tamamlandıktan sonra organın görüntüsünde, sol fare düğmesiyle tıklanarak açılabilen bir simge belirir. Bir ve aynı organda, yavaş yavaş mikroskopik bölümlerden sitolojik preparat ve moleküler yapılara geçerek farklı lokalizasyonlara sahip birkaç ultra yapı araştırması yapabilirsiniz.

Araştırma türleri:


Express (Ekspres) - tüm topografik bölümlerde ayrıntılar olmadan araştırma yapılmasını sağlar.
Standart - patolojik değişiklikler göstermeleri koşuluyla, bireysel histolojik veya genetik yapıların çalışılmasını sağlar.
Detay -tüm vücut dokularının yapısının, yüksek kaliteli bilimsel araştırmalar için önemli olabilecek histolojik, sitolojik veya genetik seviyelerde yapılmasını sağlar.

“Araştırmalar” formu, araştırmaya yönelik organların programlanmış ve (veya) bireysel seçimi modunda bilgisayar doğrusal olmayan analiz yapılmasına izin verir. “Metapatia-GR Hunter” yazılımının ana özelliği, tümör ve kalıtsal hastalıkların ortaya çıktığı nidusu otomatik olarak lokalize etmeyi, genom seviyesinde görünüm nedenini bulmayı, tek tek histolojik, sitolojik preparatları, kromozomlar ve DNA molekül parçaları seviyesine daha derine iner.

Bu modu “3D tarama” düğmesine basarak açabilirsiniz. Bu düğmeye basılmazsa, patolojinin göründüğü nidusun lokalizasyonu olmadan araştırmalar normal modda yapılacaktır. Araştırma sırasında, makro kesimlerde gösterilen dokulardaki en ciddi değişiklikler ortaya çıkar, daha sonra bu dokuların en önemli patolojik değişikliklerin olduğu alanlarda histolojik kesimlerin araştırılması ve araştırılması gerçekleştirilir. Daha sonra, histolojik kesim araştırmasından sonra, hücre yapılarındaki değişiklikleri ortaya çıkarmak için incelenen en önemli ölçüde değişen hücreleri araştırmak gerçekleştirilir. Bundan sonra, araştırmanın algoritması kromozom seviyesine gider, tek kromozomlardaki değişiklikleri tahmin etmek için DNA molekülü araştırma seviyesine daha derine iner. “3D tarama” modunda yapılan araştırma sırasında topolojik resim ve metastaz tahmini yapılır. Diğer organlara metastaz aramak için ek araştırmalar yapıldı. Araştırma otomatik modda yapılır; kullanıcı onu gözlemleyebilir ve her an durabilir.

Düğme, araştırmanın başlatılması, mikro ve ek olarak yerleştirilmiş noktaların tahmini, nidus tahmini ve hazırlık yapılması için çok amaçlıdır. Düğmenin adı yerine getirilen işleve göre değiştirilir.

“Analiz” düğmesi, araştırmaların sonuçlarına dayanarak rutin bir analiz yapılmasına izin verir.
“Ektomi” düğmesi hastanın çıkarılan organlarını inceleme girişimini engellemeye izin verir.

“Programlanmış / kişisel seçim” anahtar düğmesi; basıldığında, vücudun tam anatomik bölümlerinde açık değişikliklerin varlığına bağlı olarak anatomik, histolojik ve sitolojik yapıların derin ayrıntılı araştırmalarının otomatik olarak seçilmesine izin verir; düğmeye basılmadığında, doktor, organın resmindeki etiketleri sağ fare düğmesi ile bölünmüş çubuktaki ekranın üzerine koyarak veya çıkararak anatomik sistemlerden birine ait organları araştırmayı seçebilir.

“Hazırlık yap” düğmesi - nidi değerlendirilen resimler için hazırlık otomatik olarak yapılır. Bu düğmeye tıkladıktan sonra operatör hazırlık yapmaya konu olan organları seçmeli ve “Hazırlık yapmaya başla” düğmesine basmalıdır.

Organ kataloğunda iki temsil modu vardır: -grafik - resim olarak gösterilen organlar; -textual - organların isimlerini gösterir. “Metin modu” düğmesine basarak modları değiştirebilirsiniz. Metin modunda “Sırala” ve “Seçileni iptal et / geri yükle” düğmeleri kullanılabilir. “Sırala” düğmesi, organ listesi sıralama modlarının değiştirilmesine izin verir. Dört mod vardır: -Sistemlere göre. Sistemlere göre sıralanmış organlar: ana katalog, sindirim sistemi, solunum sistemi, ürogenital sistem, kardiyovasküler sistem, kan ve lenf, endokrin sistem, sinir sistemi, sensörler ve kas-iskelet sistemi.


Alfabetik sırayla.
-İsoline göre. İzolinlerin pozisyonları karşılaştırılır. Listenin başında gösterilen daha yüksek konumlu S grafiğe sahip organlar.

Noktalara göre. Çizginin başında tahmin noktalarında daha belirgin değişiklikler olan organlar gösterildi.

”Seçenekler düğmesi” ek düğmeler panelini gösterir.

BAZI ANALİZ KAVRAMLARININ KAPANMASI

Organ resminin altındaki düğmeler basılabilir veya yukarı itilebilir; depresif durumda organın ilgili elemanları tasvir edilmiştir. “Metin” - resimdeki belirli parçalar hakkında bilgi edinilmesini sağlar. Bunun için resimdeki simgeleri yeşil hançer şeklinde gösterecek olan “Metin” tuşuna basmanız gerekir. Metni okumak için, hançer üzerindeki fare imlecini durdurun, ardından yanındaki karede bir mesaj görünecektir. Hançere sol tıklanması yazdırılacak mesajı bulur.

Bu efekt için keneler, mesaj metninden sola, katlanmamış formda karelere koyun. Bu modda, bu özel araştırmayla bağlantılı resmi simgeler yardımıyla hızlı bir şekilde geçme olasılığı vardır.

Bu efekt için “Simgeler” tuşuna basın, bu resimdeki simgeleri gösterecektir. Belirli bir simgenin hangi resmi açabileceğini görmek için, simgenin üzerinde fare imlecini durdurmanız gerekir, daha sonra resim adı yanındaki bir karede görünecek ve grafiğin yerine simgeleri olan bir resim olacaktır. . Simgenin etrafındaki renkli kare, organın fonksiyonel durumunu gösterir.

Karenin rengi “Program kurulumu” bölümünde açıklanan renklere karşılık gelir; bir simgeyi tıklamak araştırmalar için ilgili organı açar

paket İhracat standart güçlü ahşap kutu veya karton
Ödeme şartları T / T Batı Birliği paypal
Teslimat süresi Ödeme alındıktan sonra 3-5 gün içinde
Nakliye şirketi DHL UPS TNT FedEx veya Nakliye acentesi ..
işletim sistemi WinXp, uzak manzara, win7, Win8 Win 10

BİZE ULAŞIN!

Daha iyi referans için daha profesyonel tanıtım!

Aşağıda sizin sorgulama ayrıntılar, şimdi 'Gönder' tıklayın!

Size cevap vereceğiz ve düşüncelerinizi 24 saat içinde çözeceğiz!

İletişim bilgileri
Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mona

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)