Ana sayfa ÜrünlerDurum Çözümleyicisi makine

İskemik İnme Sağlık Analiz Cihazı Makinesi Kan Fotobiyomodülasyon Tedavisi Kask tedavi

Sertifika
iyi kalite 3D NLS Sağlık Analiz satış için
iyi kalite 3D NLS Sağlık Analiz satış için
Müşteri yorumları
Zamanında teslimat, kaliteli kontrol, sen gerçekten aradığım iyi bir tedarikçisin. Daha büyük sipariş vermek istiyorum. Yakında sizinle irtibata geçecektir.

—— Gary Strauss-ABD

Müşterim, bana vücut analiz cihazının kullanımının çok kolay olduğunu ve çok doğru olduğunu söyledi. Şimdi çok iyi satış yapıyor.

—— Richard

Ben sohbet şimdi

İskemik İnme Sağlık Analiz Cihazı Makinesi Kan Fotobiyomodülasyon Tedavisi Kask tedavi

Çin İskemik İnme Sağlık Analiz Cihazı Makinesi Kan Fotobiyomodülasyon Tedavisi Kask tedavi Tedarikçi

Büyük resim :  İskemik İnme Sağlık Analiz Cihazı Makinesi Kan Fotobiyomodülasyon Tedavisi Kask tedavi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SSCH
Sertifika: CE
Model numarası: GY-PDT1

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 1pcs/kutu
Teslim süresi: 3-7work gün
Ödeme koşulları: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 1000
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Product name:: blood photobiomodulation therapy machine Function 1: Treat Ischemic stroke, Traumatic brain injury,
LED quantity:: 256pcs Power 1:: 60 mW per LED, total 15 W
Certificate:: CE Color:: White
İşlev 2:: Alzheimer hastalığı, Parkinson hastalığı dalgaboyu:: 810 nm
Power 2:: 24 mW/cm2 OEM:: destekli

Kızılötesi (NIR) Beyin Fotobiyomodülasyon Terapi Kaskının Yakınında Yaşlı Transkraniyal-burun içi Cihaz için Yeni Gelen Terapi

fotobiyomodülasyon, terapi makinesi, kızılötesi ışık terapisi, beyin fotobiyomodülasyon 810nm, yaralanma kask tedavisi,

ışık tedavisi / terapi makinesi /

Fotobiyomodülasyon (PBM Terapisi) nedir?

Photobiomodulation (PBM Therapy) previously known as Low Level Laser Therapy (LLLT) is the application of red and near infra-red light over injuries or lesions to improve wound and soft tissue healing, reduce inflammation and give relief for both acute and chronic pain. Daha önce Düşük Seviye Lazer Terapisi (LLLT) olarak bilinen fotobiyomodülasyon (PBM Terapisi), yara ve yumuşak doku iyileşmesini iyileştirmek, iltihabı azaltmak ve hem akut hem de kronik ağrı için rahatlama sağlamak için yaralanmalar veya lezyonlar üzerine kırmızı ve yakın kızılötesi ışığın uygulanmasıdır. First developed in 1967, it is now commonly referred to as PBM. İlk olarak 1967'de geliştirildi, şimdi yaygın olarak PBM olarak adlandırılıyor.

 

Photobiomodulation is used to: increase the speed, quality and tensile strength of tissue repair; Fotobiyomodülasyon aşağıdakiler için kullanılır: doku onarımının hızını, kalitesini ve gerilme mukavemetini arttırmak; resolve inflammation and relieve pain (analgesia). iltihabı gidermek ve ağrıyı hafifletmek (analjezi).

The red and near infrared light (600nm-1000nm) commonly used in PBM can be produced by laser or high intensity LEDs. PBM'de yaygın olarak kullanılan kırmızı ve yakın kızılötesi ışık (600nm-1000nm) lazer veya yüksek yoğunluklu LED'ler tarafından üretilebilir. The intensity of PBM lasers and LED's is not high like a surgical laser. PBM lazerlerin ve LED'lerin yoğunluğu cerrahi bir lazer gibi yüksek değildir. There is no heating effect. Isıtma etkisi yoktur.

 

The effects of PBM are photochemical (like photosynthesis in plants). PBM'nin etkileri fotokimyasaldır (bitkilerdeki fotosentez gibi). When the correct intensity and treatment times are used, red and near infrared light reduces oxidative stress and increases ATP. Doğru yoğunluk ve tedavi süreleri kullanıldığında, kırmızı ve yakın kızılötesi ışık oksidatif stresi azaltır ve ATP'yi artırır. This improves cell metabolism and reduce inflammation. Bu hücre metabolizmasını geliştirir ve iltihabı azaltır. These effects can be enhanced with pulses however when analgesia is required there is a second mechanism which works best when a strong continuous beam is applied. Bu etkiler darbelerle arttırılabilir, ancak analjezi gerektiğinde güçlü bir sürekli ışın uygulandığında en iyi şekilde çalışan ikinci bir mekanizma vardır.

 

PBM devices are typically delivering 10mW - 500mW (0.01 -> 0.01 Watts). PBM cihazları tipik olarak 10mW - 500mW (0.01 -> 0.01 Watt) güç sağlar. The power density typically ranges from 0.005W/Cm² -> 5 W/Cm². Güç yoğunluğu tipik olarak 0.005W / Cm² -> 5 W / Cm² arasında değişir.

PBM, yumuşak doku yaralanmaları, eklem koşulları, nöropatik ağrı, iyileşmeyen bacak ve basınç ülserleri için popüler olarak kullanılır.

İskemik İnme Sağlık Analiz Cihazı Makinesi Kan Fotobiyomodülasyon Tedavisi Kask tedavi

Fotobiyomodülasyon Tedavisi (PBMT) nedir?

Fotobiyomodülasyon Terapisi (PBMT), Düşük Seviye Lazer Terapisi (LLLT) için en iyi teknik terimdir.

It is a light therapy using lasers or LEDs to improve tissue repair, reduce pain and inflammation wherever the beam is applied. Doku onarımını iyileştirmek, ışının uygulandığı her yerde ağrıyı ve iltihabı azaltmak için lazerler veya LED'ler kullanan bir ışık terapisidir. Usually applied by a doctor, therapist or technician, treatments take about 10 minutes and should be applied two or more times a week. Genellikle bir doktor, terapist veya teknisyen tarafından uygulanır, tedaviler yaklaşık 10 dakika sürer ve haftada iki veya daha fazla kez uygulanmalıdır.

 

Photobiomodulation has been used for many years on sports injuries, arthritic joints, neuropathic pain syndromes, back and neck pain. Fotobiyomodülasyon, spor yaralanmaları, artritik eklemler, nöropatik ağrı sendromları, sırt ve boyun ağrılarında uzun yıllardır kullanılmaktadır. Over 700 randomised clinical trials have been published on Photobiomodulation, half of which are on pain. 700'ü aşkın randomize klinik çalışma, yarısı ağrı üzerinde olan Photobiomodulation üzerinde yayınlandı.

 

 

Beyin Fotobiyomodülasyon Makinesi

The Brain Photobiomodulation Machine is a therapeutic instrument based on the principle of photobiomodulation. Beyin Fotobiyomodülasyon Makinesi, fotobiyomodülasyon prensibine dayanan terapötik bir araçtır. It has a good therapeutic effect on traumatic events (stroke, traumatic brain injury, and global ischemia), degenerative diseases (dementia, Alzheimer's and Parkinson's), and psychiatric disorders (depression, anxiety, post traumatic stress disorder) Travmatik olaylar (inme, travmatik beyin hasarı ve küresel iskemi), dejeneratif hastalıklar (demans, Alzheimer ve Parkinson) ve psikiyatrik bozukluklar (depresyon, anksiyete, travma sonrası stres bozukluğu) üzerinde iyi bir terapötik etkiye sahiptir.

 

 

Fotobiyomodülasyon nedir?

Photobiomodulation (PBM) describes the use of red or near-infrared light to stimulate, heal, regenerate, and protect tissue that has either been injured, is degenerating, or else is at risk of dying. Fotobiyomodülasyon (PBM), yaralanan, dejenere olan veya başka bir şekilde ölme riski taşıyan dokuyu uyarmak, iyileştirmek, yenilemek ve korumak için kırmızı veya kızılötesine yakın ışığın kullanımını tanımlar. One of the organ systems of the human body that is most necessary to life, and whose optimum functioning is most worried about by humankind in general, is the brain. İnsan vücudunun yaşam için en gerekli olan ve optimum çalışması insanlık tarafından en çok endişelenen organ sistemlerinden biri beyindir. The brain suffers from many different disorders that can be classified into three broad groupings: traumatic events (stroke, traumatic brain injury, and global ischemia), degenerative diseases (dementia, Alzheimer's and Parkinson's), and psychiatric disorders (depression, anxiety, post traumatic stress disorder). Beyin, üç geniş grupta sınıflandırılabilecek birçok farklı rahatsızlıktan muzdariptir: travmatik olaylar (inme, travmatik beyin hasarı ve küresel iskemi), dejeneratif hastalıklar (demans, Alzheimer ve Parkinson) ve psikiyatrik bozukluklar (depresyon, anksiyete, travma sonrası) stres bozukluğu). There is some evidence that all these seemingly diverse conditions can be beneficially affected by applying light to the head. Tüm bu görünüşte çeşitli koşulların, kafaya ışık uygulayarak faydalı bir şekilde etkilenebileceğine dair bazı kanıtlar vardır. There is even the possibility that PBM could be used for cognitive enhancement in normal healthy people. PBM'nin normal sağlıklı insanlarda bilişsel gelişim için kullanılabileceği ihtimali bile vardır. In this transcranial PBM (tPBM) application, near-infrared (NIR) light is often applied to the forehead because of the better penetration (no hair, longer wavelength). Bu transkraniyal PBM (tPBM) uygulamasında, daha iyi penetrasyon (saçsız, daha uzun dalga boyu) nedeniyle alnına genellikle yakın kızılötesi (NIR) ışık uygulanır.

 

 

Ana işlev

  • NIR ışığı başa nüfuz edebilir ve beyne ulaşabilir.
  • NIR, mitokondride sitokrom c oksidaz tarafından emilir.
  • Isı geçişli iyon kanalları da rol oynamaktadır.
  • Artan kan akışı, enerji, nöroproteksiyon, daha az inflamasyon, beyin onarımı.
  • Travmatik (inme, TBI), nörodejeneratif ve psikiyatrik hastalıkları tedavi edebilir.

Özellikler

 

ad Beyin Fotobiyomodülasyon Makinesi
model GY-PDT1
LED Dalga Boyu 810 nm
Led Miktarı 256
Güç (toplam kask) 15 W
Güç (bir LED) 60 mW
Güç 24 mW / cm2
sertifika CE
OEM Destek
Renk Siyah beyaz
Adedi 1 bilgisayar

 

Belirteçler

1. Travmatik olaylar (inme, travmatik beyin hasarı ve global iskemi).

2. Dejeneratif hastalıklar (demans, Alzheimer ve Parkinson).

3. Psikiyatrik bozukluklar (depresyon, anksiyete, travma sonrası stres bozukluğu).

 

kontrendikasyon

1. Gözlere, hamile kadınların karnına, melanomuna, kahverengi lekelere doğrudan maruz kalmaktan kaçının.

2. Erken ve orta evre malign tümörleri olan tabu hastaları.

3. Akut kanama bozukluğu olan hastalara kontrendikasyonlar.

 

Beyin Hasarı Nedir?

Brain Injury is the “multiple disabilities arising from damage to the brain acquired after birth. Beyin Hasarı “doğumdan sonra beyine verilen hasardan kaynaklanan çoklu engellerdir. It results in deterioration in cognitive, physical, emotional or independent functioning. Bilişsel, fiziksel, duygusal veya bağımsız işleyişte bozulmaya neden olur. It can be as a result of accidents, stroke, brain tumours, infection, poisoning, lack of oxygen, degenerative neurological disease etc.” Kazalar, felç, beyin tümörleri, enfeksiyon, zehirlenme, oksijen eksikliği, dejeneratif nörolojik hastalık vb.


Ulusal Toplum Hizmetleri Veri Sözlüğü (Avustralya Sağlık ve Refah Enstitüsü, Canberra, 2012)

İskemik İnme Sağlık Analiz Cihazı Makinesi Kan Fotobiyomodülasyon Tedavisi Kask tedavi

İskemik İnme Sağlık Analiz Cihazı Makinesi Kan Fotobiyomodülasyon Tedavisi Kask tedavi

 

Beyin Hasarının Ortak Nedenleri

 

Kazalar / Travma
Travmatik Beyin Hasarı, beyne uygulanan dış kuvvetlerin bir sonucu olarak ortaya çıkar.


İnme
İnme genellikle beynin çeşitli bölgelerine kan sağlayan kan damarlarına kanama veya tıkanma sonucu ortaya çıkar.


Tümör
Tümörler, beynin içinde büyüdükçe çevreleyen beyin dokusuna ve yapılarına zarar verir.


enfeksiyon
Bakteriyel veya viral enfeksiyonlar, beyin örtüsünün (menenjit) veya beyin dokusunun kendisinin (ensefalit) iltihabına yol açabilir.


Zehirlenme / Toksinler
Alkol toksin görevi görür ve uzun süreli alkol kötüye kullanımı beyin dokusuna zarar verebilir.


Hipoksi / Yetersizliği
Hypoxia/anoxia refers to reduced or, complete, stopping of the flow of oxygen to the brain leading to injury to brain tissue. Hipoksi / anoksi, beyin dokusunda hasara yol açan, oksijen akışının beyne indirgenmesi veya tamamen durdurulması anlamına gelir. Can be caused by overdoses, failed hangings, or near drowning. Aşırı dozlardan, başarısız asmalardan veya boğulmaya yakın olabilir.

 

Dejeneratif Nörolojik Hastalıklar
Huntington Hastalığı, Parkinson Hastalığı ve Alzheimer Hastalığı gibi durumlar, beynin belirli bölgelerindeki beyin hücrelerindeki anormal değişikliklerden kaynaklanır.

 

Beyin Hasarı Hakkında

 

The disability called brain injury – sometimes called acquired brain injury, or “ABI” – refers to any damage to the brain that occurs after birth. Beyin hasarı denilen sakatlık - bazen edinilmiş beyin hasarı veya “ABI” olarak adlandırılır - beynin doğumdan sonra meydana geldiği herhangi bir hasarı ifade eder. That damage can be caused by an accident or trauma, by a stroke, by a brain infection, by alcohol or other drug abuse or by diseases of the brain like Parkinson's disease. Bu hasara bir kaza veya travma, felç, beyin enfeksiyonu, alkol veya diğer uyuşturucu kullanımı veya Parkinson hastalığı gibi beyin hastalıkları neden olabilir.

 

Brain injury is common. Beyin hasarı yaygındır. According to the Australian Bureau of Statistics, over 700,000 Australians have a brain injury, with daily “activity limitations” and “participation restrictions”. Avustralya İstatistik Bürosu'na göre, 700.000'den fazla Avustralyalı'nın günlük “aktivite sınırlamaları” ve “katılım kısıtlamaları” ile beyin hasarı var. Three in every four of these people are aged 65 or under. Bu dört kişiden üçü 65 yaş ve altında. As many as two out of every three acquired their brain injury before the age of 25. Three-quarters of people with a brain injury are men. Her üç kişiden ikisi 25 yaşından önce beyin hasarını kazanmıştır. Beyin hasarı olan kişilerin dörtte üçü erkektir.

 

 

 

Beyin nedir?

Beyin, vücudun hareketlerinin ve nefes alma ve kan basıncı gibi temel işlevlerin ve aynı zamanda duygularımız, düşüncelerimiz ve inançlarımız gibi denetleyicidir.

 

Beyin, elektriksel ve kimyasal aktivitenin bir kombinasyonunu kullanarak bilgi ileten milyarlarca sinir hücresinden oluşur.

Yumuşak, jöle benzeri kütlesi kafatasının içinde Beyin omurilik sıvı. . This fluid circulates around the brain and through a series of cavities in the brain called ventricles. Bu sıvı beynin etrafında ve beyindeki ventriküller adı verilen bir dizi boşluk boyunca dolaşır.

The brain is divided into a number of parts, which work together. Beyin, birlikte çalışan bir dizi parçaya ayrılmıştır. The more these parts are coordinated and in tune with each other, the better the overall functioning of the brain. Bu kısımlar ne kadar koordine edilir ve birbiriyle uyumlu olursa, beynin genel işlevi o kadar iyi olur.

beyin zarı beynin en büyük parçasıdır ve ikiye ayrılır yarım küreleri, sol ve sağ.

 

Beynin Yarımküreleri

sol yarıküre temel olarak konuşma ve dili (konuşma, anlama, okuma ve yazma) kontrol eder.
sağ yarıküre temel olarak görsel algıyı ve yüz ifadelerini ve davranışları anlama gibi sözsüz bilgilerin yorumlanmasını kontrol eder.

 

İskemik İnme Sağlık Analiz Cihazı Makinesi Kan Fotobiyomodülasyon Tedavisi Kask tedavi

 

Beynin Lobları

 

Beyin bir takım parçalara ayrılır veya “lobları”, which work together. ”. When the brain's lobes are coordinated and “in tune” with each other, the brain fucntions better. Beynin lobları birbiriyle koordine edildiğinde ve “uyum içinde” olduğunda, beyin işlevleri daha iyi olur.

 

İskemik İnme Sağlık Analiz Cihazı Makinesi Kan Fotobiyomodülasyon Tedavisi Kask tedavi

 

Frontal lob

 

Frontal lob problem çözme, planlama, yargılama, soyut düşünme ve insanların duygu ve dürtüleri üzerinde nasıl hareket ettiklerini düzenlemede yer alır.


The area towards the back of the frontal lobe, called the motor strip, helps to control movement. Motorlu şerit olarak adlandırılan frontal lobun arkasına doğru olan alan hareketi kontrol etmeye yardımcı olur. In the left hemisphere, the motor strip controls movement of the right side of the body; Sol yarıkürede, motor şeridi vücudun sağ tarafının hareketini kontrol eder; in the right hemisphere, it controls movement of the left side of the body. sağ yarımkürede, vücudun sol tarafının hareketini kontrol eder.

 

İskemik İnme Sağlık Analiz Cihazı Makinesi Kan Fotobiyomodülasyon Tedavisi Kask tedavi

 

Temporal lob

 

The temporal lobe is involved in receiving and processing auditory information like music and speech. Zamansal lob, müzik ve konuşma gibi işitsel bilgileri almak ve işlemekle ilgilidir. It also helps to control language comprehension, visual perception, memory, and learning. Aynı zamanda dil anlama, görsel algı, bellek ve öğrenmeyi kontrol etmeye yardımcı olur. The temporal lobe contains areas which control personality, emotions and sexual behaviour. Zamansal lob kişilik, duygu ve cinsel davranışları kontrol eden alanlar içerir.

 

İskemik İnme Sağlık Analiz Cihazı Makinesi Kan Fotobiyomodülasyon Tedavisi Kask tedavi

 

Paryetal Lob

 

Parietal lob, hissi ve vücut pozisyonunu kontrol etmenin yanı sıra, zamanı anlamamıza, nesneleri tanımamıza ve etrafımızdaki nesnelerin pozisyonunu yargılamamıza izin verir.

 

İskemik İnme Sağlık Analiz Cihazı Makinesi Kan Fotobiyomodülasyon Tedavisi Kask tedavi

 

Oksipital lob

 

Oksipital lob renk, boyut, şekil ve mesafe hakkında görsel bilgi alır ve yorumlar.

İskemik İnme Sağlık Analiz Cihazı Makinesi Kan Fotobiyomodülasyon Tedavisi Kask tedavi

İletişim bilgileri
Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: lucy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)